www.humanisti.sk
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistov Ateisti Českej republiky Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam Roman
Spolupracujeme
Kochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republiky
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Kultúrny program (Staré Mesto)
Bratislava-Staré Mesto
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @930
Počítadlo

Spam poison
Spam poison

Zoznam kandidátov na predsedu VÚC

Voľby do orgánov samosprávnych krajov 2013

Voľby sa uskutočnia v sobotu 9. novembra 2013.

Kandidáti na predsedu:

Banskobystrický samosprávny krajBanskobystrický samosprávny kraj

  1. Ondrej Binder (nezávislý kandidát)
  2. Ladislav Fízik (AGRÁRNA STRANA VIDIEKA)
  3. Pavel Chovanec (ÚSVIT)
  4. Andrea Jenčíková (NOVÝ PARLAMENT)
  5. Ľudovít Kaník (Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, Sloboda a Solidarita, MOST – HÍD)
  6. Karol Konárik (Slovenská národná strana)
  7. Marian Kotleba (Ľudová strana Naše Slovensko)
  8. Vladimír Maňka (SMER – sociálna demokracia, Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, Strana moderného Slovenska, Ľudová strana – Hnutie za demokratické Slovensko, Hnutie za demokraciu, Strana zelených)
  9. Emil Samko (Kresťanská ľudová strana)
  10. Jozef Sásik (Slovenská ľudová strana)
  11. Jaroslav Sekerka (Komunistická strana Slovenska)

Pod čiarou

Bratislavský samosprávny krajBratislavský samosprávny kraj

  1. Zdenka Beňová (Ľudová strana Naše Slovensko)
  2. Rastislav Blaško (nezávislý kandidát)
  3. Anton Čulen (Magnificat Slovakia)
  4. Oskar Dobrovodský (Národ a Spravodlivosť – naša strana)
  5. Monika Flašíková-Beňová (SMER – sociálna demokracia)
  6. Pavol Frešo (Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, Kresťanskodemokratické hnutie, MOST – HÍD, Sloboda a Solidarita, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, Občianska konzervatívna strana a Strana zelených)
  7. Gabriel Karácsony (PRIAMA DEMOKRACIA)
  8. Daniel Krajcer (Nová väčšina – Dohoda (D. Lipšic))
  9. Peter Marček (Strana občanov Slovenska „SOSKA“)
  10. Karol Ondriaš (Komunistická strana Slovenska)
  11. Jaroslav Paška (Slovenská národná strana)
  12. Roman Ruhig (NOVÝ PARLAMENT)

Pod čiarou

Košický samosprávny krajKošický samosprávny kraj

  1. Rudolf Bauer (Konzervatívni demokrati Slovenska)
  2. Marek Ďurán (Ľudová strana Naše Slovensko)
  3. Jaroslav Džunko (nezávislý kandidát)
  4. Vladimír Gürtler (7 STATOČNÝCH REGIONÁLNA STRANA SLOVENSKA)
  5. Jozef Holečko (nezávislý kandidát)
  6. Ivan Kuhn (Občianska konzervatívna strana)
  7. Rastislav Masnyk (Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, Sloboda a Solidarita)
  8. Dominika Palaščáková (Nová väčšina – Dohoda (D. Lipšic))
  9. Lukáš Sisák (Komunistická strana Slovenska)
  10. Zdenko Trebuľa (SMER – sociálna demokracia, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, MOST – HÍD)

Pod čiarou

Nitriansky samosprávny krajNitriansky samosprávny kraj

  1. Milan Belica (SMER – sociálna demokracia)
  2. Regan Belovič (7 STATOČNÝCH REGIONÁLNA STRANA SLOVENSKA)
  3. Robert Dick (Magnificat Slovakia)
  4. Tomáš Galbavý (MOST – HÍD, Nová väčšina – Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja)
  5. Stanislav Kováč (Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska)
  6. Viliam Mokraň (Kresťanská ľudová strana)
  7. Peter Oremus (nezávislý kandidát)

Pod čiarou

Prešovský samosprávny krajPrešovský samosprávny kraj

  1. Ján Bajus (Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska)
  2. Dorota Bujňáková (NOVÝ PARLAMENT)
  3. Ján Hudacký (Kresťanskodemokratické hnutie, Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, MOST – HÍD)
  4. Peter Chudík (SMER – sociálna demokracia, NÁŠ KRAJ, Strana moderného Slovenska)
  5. Vladimír Klein (Ľudová strana Naše Slovensko)
  6. Anton Korba (nezávislý kandidát)
  7. Jozef Mihalčin (Slovenská ľudová strana)
  8. Štefan Straka (Komunistická strana Slovenska)
  9. Ľubomír Vasilišin (7 STATOČNÝCH REGIONÁLNA STRANA SLOVENSKA)

Pod čiarou

Trenčiansky samosprávny krajTrenčiansky samosprávny kraj

  1. Jaroslav Baška (SMER – sociálna demokracia)
  2. Marián Herdel (nezávislý kandidát)
  3. Jozef Lohyňa (Kresťanskodemokratické hnutie, Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, MOST – HÍD, Nová väčšina – Dohoda (D. Lipšic), Sloboda a Solidarita, Občianska konzervatívna strana)
  4. Peter Palko (Komunistická strana Slovenska)
  5. Juraj Smatana (Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska)
  6. Ľubomír Žabár (nezávislý kandidát)

Pod čiarou

Trnavský samosprávny krajTrnavský samosprávny kraj

  1. József Berényi (Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, Občianska konzervatívna strana)
  2. Tibor Mikuš (nezávislý kandidát)
  3. József Nagy (MOST – HÍD)
  4. Jozef Ravasz (Strana Rómskej únie na Slovensku), vzdal sa kandidatúry
  5. Andrej Richnák (NOVÝ PARLAMENT)
  6. Ivan Uhliarik (Kresťanskodemokratické hnutie, Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana)

Pod čiarou

Žilinský samosprávny krajŽilinský samosprávny kraj

  1. Juraj Blanár (SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Strana zelených)
  2. Miroslav Mikolášik (Kresťanskodemokratické hnutie, MOST – HÍD, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana)
  3. Ivan Pavlisko (Ľudová strana Naše Slovensko)
  4. Juraj Pavlovič (Komunistická strana Slovenska)
  5. Igor Ryban (nezávislý kandidát)

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

Ján Parada
laik s celoživotným vzdelávaním
Čerpané z:
vlastný zdroj

Súvisiace články:
Reakcia strany Sloboda a Solidarita na zavádzajúce vyhlásenia premiéra Roberta Fica (11.11.2017)
Obrovské ďakujeme našim voličom (08.11.2017)
Vyhralo sebavedomé Slovensko (05.11.2017)
Voľby do orgánov samosprávnych krajov 2017 (05.11.2017)
Poďme v sobotu voliť (01.11.2017)
V župných voľbách ide o veľa, chceme ich férový priebeh (27.10.2017)
PRAVICA: Po 16 rokoch nastal v nitrianskej župe čas na zmenu (10.10.2017)
Kresťan volí komunistu (04.10.2017)
Vyhlásenie podpredsedu vlády SR a podpredsedu strany SMER – sociálna demokracia Petra Pellegriniho k voľbám do VÚC v Banskobystrickom kraji (29.09.2017)
V Trenčianskom kraji sa politikárči, úrad musí vidieť v občanovi klienta (27.09.2017)
Z komunistických strán je dôsledná len strana ÚSVIT (23.09.2017)
V Banskobystrickom kraji sa zachováme zodpovedne (07.09.2017)
To úplne najlepšie, čo by sa mohlo stať občanom Banskobystrického kraja, je to, že by Marian Kotleba v týchto voľbách ani nekandidoval (28.08.2017)
V monitorovacom výbore, ktorý bol na začiatku škandálu s eurofondmi, sedeli aj zástupcovia žúp (19.08.2017)
SaS má v župe veľké plány, nové športoviská a električku cez celú Petržalku (01.07.2017)
Spájame sily pre Banskobystrický kraj (29.06.2017)
Zoznam predsedov samosprávnych krajov (24.11.2013)
Zoznam predsedov samosprávnych krajov (29.11.2009)
Voľby predsedu samosprávnych krajov (17.11.2009)
Zoznam poslancov vo VÚC (17.11.2009)
Drobnosti z volieb do VÚC (17.11.2009)
Zoznam kandidátov na predsedu VÚC (07.10.2009)

Ján Parada, 17. 10. 2013 | Prečítané: 1850 | Rubrika: Veda a spoločnosť

Zbierka na ochranu humanistov

Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie.

Pozri: Globálna kampaň na ochranu humanistov.

HELP US PROTECT HUMANISTS AT RISK
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
 Cituj ho!
17-11-17 * 22:01
 Re: Prezident – najväčší korupčník v štáte
17-11-17 * 21:29
 Re: Preto
17-11-17 * 12:26
Brajti
The Brights
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore