www.humanisti.sk
www.humanisti.sk
Inzeráty
Predám ochrannú známku s logom
Jedálny lístok
BILLA
Webhouse.sk
Humanistická zbierka
Transparentný účet pre humanistov
Humanisti, už môžete pomáhať aj cez transparentný účet. Pozri: Zbierka na pomoc chudobným.
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVA Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam RomanSlovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.sk
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @278
Počítadlo


Spam poison

Značka Orbit opäť žiada podporu organizácie Úsmev ako dar

…aby každé dieťa malo rodinu

Značka žuvačiek bez cukru Orbit dlhodobo spolupracuje s občianskym združením Úsmev ako dar na podpore znevýhodnených detí z Centier pre deti a rodiny. Tento rok už štvrtýkrát vyzýva verejnosť, aby sa opäť zapojila a pomohla deťom získať toľko potrebné sebavedomie. Kampaň s názvom „Pomôžme im zažiariť“ je zameraná na pomoc dospievajúcim deťom, ktoré čaká odchod z detského domova do samostatného života. Aby do neho mladí dospelí vykročili tou správnou nohou, venuje Orbit 1 % z ceny všetkých svojich produktov predaných v období od 25. augusta do 5. októbra 2019 na podporu programov uľahčujúcich vstup do dospelosti. CSR kampaň prebieha hneď na štyroch stredoeurópskych trhoch a bude podporená PR komunikáciou v on-line prostredí, na sociálnych sieťach a priamo v miestach predaja. Viac o kampani sa dozviete na stránke Orbit klubu.

Značka Orbit nadväzuje na predchádzajúce úspešné ročníky charitatívnej kampane, ktorá Úsmevu ako dar priniesla už viac ako 65 tisíc eur. Pre deti vyrastajúce v ohrozených alebo pestúnskych rodinách či detských domovoch býva štart do života zložitejší, ako pre väčšinu ich rovesníkov. Projekt „Pomôžme im zažiariť“ sa preto zameriava na podporu sebavedomia detí, ktoré je veľmi úzko späté práve s krásnym a zdravým úsmevom. Orbit sa tento rok rozhodol podporiť programy organizácie Úsmev ako dar cielených práve na osobný rozvoj, kariérne poradenstvo a vzdelávanie v oblasti finančnej gramotnosti, alebo prípravy na rodičovstvo. Časť vybraného finančného daru poputuje tiež na služby sociálnych pedagógov a terénnych sociálnych pracovníkov.

„Sme radi, že sa nám aj v tomto roku podarilo zrealizovať CSR projekt, ktorý má zmysel – finančným darom pomôžeme tam, kde je to najviac potrebné, zároveň sa snažíme dodať sebavedomie deťom, ktoré nemali také šťastie, aby ich v tejto oblasti podporila vlastný rodina,“ komentuje projekt „Pomôžme im zažiariť“ Denisa Žideková, brand manažérka značky Orbit pre strednú Európu.

„Tento rok sa zameriavame na posilnenie sebaistoty detí zažiariť v každej situácii, ktorá ich po odchode do dospelého života čaká – pripravili sme pre nich zábavné a zároveň edukatívne popoludnie plné cenných rád nielen od samotných profesionálov, ale tiež napríklad príbeh moderátora Mateja ‚Sajfa‘ Cifru, ktorý so značkou Orbit dlhodobo spolupracuje,“ dodáva Denisa Žideková.

„Podpora značky Orbit je pre nás v ostatných rokoch veľkým prínosom a veľmi nás teší, že aj v tomto roku nás zapojila do svojho projektu ‚Pomôžme im zažiariť‘,“ uvádza PhDr. Mária Soboličová, PhD., manažérka fundraisingu pre Úsmev ako dar.

A dodáva:

„Je veľmi dôležité podporovať programy venujúce sa starším deťom, ktoré už detské domovy opúšťajú a zažívajú prechod do dospelého života. To nie je jednoduché pre žiadne dieťa, nieto pre tých, ktorým pomoc neposkytne vlastná rodina. Veľmi si túto iniciatívu vážime a veríme, že sa vďaka vybraným prostriedkom podarí dodať sebaistotu do ďalšieho života čo najviac deťom.“

Na kampaň, ktorá prebieha od 25. 8. do 5. 10. 2019, upozorní nielen výraznejšie in-store vystavenie, zapojená bude tiež PR komunikácia a podpora pobeží tiež na sociálnych sieťach nielen zo strany značky Orbit, ale tiež všetkých zapojených ambasádorov a mikroinfluencerov. Dobrým skutkom môže na sociálnych sieťach zažiariť každý, a to pod hashtagom #pomahamzaziarit spolu s originálnym a veľavravným gestom.

Pod čiarou

Orbit je popredná značka žuvačiek bez cukru zameriavajúce sa nielen na dentálne benefity žuvania, ale aj na krásny a zdravý úsmev, ktorý prispieva k sebavedomiu sa usmievať v každej situácii. Snaží sa tiež vysvetliť dôležitosť pravidelnej a správnej dentálnej hygieny. Značka Orbit navyše prepája tieto aspekty a dlhodobo kladie dôraz na myšlienku, že sebavedomie usmievať sa prirodzene prichádza s pocitom čistých zubov a ich celkovým zdravím, ku ktorým žuvačky Orbit bez cukru prispievajú. Žuvačky bez cukru Orbit sú jednoduchým a praktickým prostriedkom, ktorý podporuje zdravý a krásny úsmev a umožňuje cítiť sa lepšie v každej situácii. V roku 2015 značka Orbit získala prestížne ocenenie Czech Superbrands Awards v Česku aj na Slovensku, v Českej republike následne aj v roku 2016.

Úsmev ako dar je najväčšou a najstaršou mimovládnou organizáciou pôsobiacou v oblasti náhradnej starostlivosti a pomoci krízovým rodinám. Zameriava sa na podporu detí v detských domovoch, na prácu s ohrozenou rodinou, vzdelávanie a sprevádzanie náhradných rodín a pomoc mladým dospelým po odchode z detského domova. Svoju víziu „…aby každé dieťa malo rodinu“ prakticky a odborne presadzuje už 28 rokov. Prvoradým záujmom organizácie Úsmev ako dar je skvalitniť život detí v ohrozených rodinách a náhradnej starostlivosti, o čo sa usiluje ako na individuálnej, tak na celospoločenskej úrovni.

Foto:

Pomôžme im zažiariťPomôžme im zažiariťPomôžme im zažiariť

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

AMIAMI COMMUNICATIONS SLOVAKIA, s.r.o.
– agentúra je víťazom PR súťaže PROKOP 2018 v kategóriách Internal Communication a Regional Community Relations, víťazom PROKOP 2017 v kategórii B2B a víťazom PROKOP 2016 v kategórii B2C
Čerpané z: www.amic.sk

AMIC, 27. 08. 2019 | Prečítané: 183 | Rubrika: Kto sú humanisti?

Doba slovenská
BILLA
Webhouse.sk
Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Sociálne siete
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
 Re: Kurča na fazuľke
08-08-20 * 12:17
 Re: Moje poznámky
08-08-20 * 09:55
 Re: Kurča na fazuľke
08-08-20 * 09:39
Lipka – diskusné fórum
Lipka
Diskuteri.sk
Diskuteri.sk
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Biblia očami vedy
Biblia očami vedy
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Spotrebiteľská Poradňasc
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore