www.humanisti.sk
Súťaž o knihu
Webhouse.sk
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVAAteisti Českej republiky Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam Roman
Spolupracujeme
Slovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.skdTest
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @657
Počítadlo


Spam poison

Zeleň v Banskej Bystrici – ako ďalej?

Participatívne plánovanie verejných priestorov

Zeleň v Banskej Bystrici – ako ďalej?Vo štvrtok 6. apríla 2017 sa v Banskej Bystrici uskutoční workshop na tému Zeleň v Banskej Bystrici – ako ďalej. Workshop je organizovaný neziskovou organizáciou Interaktívna škola urbanizmu a územného plánovania v rámci projektu Participatívne plánovanie verejných priestorov, ktorý získal finančnú podporu zo strany mesta Banská Bystrica.

„Na workshope chceme v neformálnom prostredí diskutovať o trendoch a súčasnej situácii v oblasti verejnej zelene v Banskej Bystrici a navrhnúť priestory pre participatívne plánovanie,“ uvádza Peter Rusnák, riaditeľ neziskovej organizácie Interaktívna škola urbanizmu a územného plánovania.

Na workshope vystúpi Michal Valent, ktorý predstaví Generel zelene mesta Banská Bystrica a tématiku mestskej zelene z pohľadu mestskej inštitúcie ZAaRES. Ľuboš Vrbický sa bude vo svojej prednáške venovať téme Zeleň v meste z aspektu klimatických zmien a taktiež predstaví trendy pri tvorbe mestskej zelene. Následne Magdaléna Bernátová odprezentuje, čo to znamená participácia pri tvorbe zelene a zo spoločnej diskusie účastníkov workshopu vzídu návrhy na participatívne plánovanie pre mesto Banská Bystrica.

„Na workshop pozývame odborníkov pôsobiacich v Banskej Bystrici v oblasti riadenia a spravovania verejnej zelene, územného plánovania, participatívneho plánovania, organizátorov komunitného života, vrátane poslancov Mestského zastupiteľstva a pracovníkov Mestského úradu v Banskej Bystrici, ktorí sa zaoberajú touto témou,“ dopĺňa Peter Rusnák.

Workshop sa uskutoční 6. apríla 2017 o 17. hodine v priestoroch Sport bar na Dolnej 11 v Banskej Bystrici.

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

EnviroFutureEnviroFuture
– občianske združenie (IČO: 42204259)
– sme mladí ľudia venujúci energiu a čas zvyšovaniu environmentálneho povedomia o možnostiach ochrany a zveľadenia životného prostredia
– Tr. SNP 62, 974 01 Banská Bystrica
Čerpané z: www.envirofuture.sk

EnviroFuture, 30. 03. 2017 | Prečítané: 480 | Rubrika: Veda a spoločnosť

Webhouse.sk

Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Voliči, pozor na Kisku!
Keď klamal v minulosti, bude klamať aj v budúcnosti. Pozri: Kiska povedal: „Nezaložím stranu.“ a Kiska je hanba Slovenska.
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
 Re: Ťažko
20-10-19 * 11:22
 Re: Z toho miesta
20-10-19 * 11:03
 Ťažko
17-10-19 * 23:21
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore