www.humanisti.sk
Inzeráty
Webhouse.sk
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVAAteisti Českej republiky Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam Roman
Spolupracujeme
Slovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.skdTest
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Počítadlo


Spam poison

Zapojte sa do celoslovenskej háčkovacej výzvy

Celoslovenská výzva #hackujvonku

Košice – Háčkovacia výzva z dielne Výmenníkov a Silvie Lukačínovej prichádza do Košíc a na Slovensko. V termíne od 11. 6. do 18. 6. sa uskutoční celoslovenské háčkovanie na verejnosti.

Celoslovenská výzva #hackujvonku

Po kliknutí na obrázok sa v novom okne zobrazí v lepšom rozlíšení o rozmeroch 2 480 × 2 973 bodov.

Vždy druhú sobotu v júni sa po celom svete oslavuje deň pletenia a háčkovania na verejnosti. Pri tejto príležitosti sa aj v Košiciach uskutoční 11. 6. v areáli Kulturparku od 16.00 do 19.00 verejné háčkovanie. Priniesť si treba vlastný háčik, priadzu, váš začatý projekt a dobrý náladu. Výzva Háčkuj vonku trvá do 18. 6. a pridať sa k nej môže každý vo svojom meste, na dedine, na ulici, v kaviarni, v parku, v autobuse, v lese či s priateľmi, susedmi alebo rodinou.

„Prečo to robíme? Pretože chceme preniesť háčkovanie z domov na verejnosť, vytvoriť komunity, vytvoriť priestor a príležitosť, aby sa ľudia mohli stretávať pri ručných prácach, čo je v našej kultúre pradávna tradícia. Veríme, že komunita, vzájomne zdieľanie a radosť z vlastnoručne vytvorených vecí môžu človeka urobiť šťastnejším a zdravším,“ vysvetlila autorka nápadu Silvia Lukačinová.

Stačí, ak budete háčkovať na verejnosti, odfotíte sa pri tom a fotku zazdieľate na sociálnych sieťach s označením #hackujvonku.

ikonaAk sa chcete zapojiť, napíšte na hackovane.grafity@gmail.com.

Zdroj video záznamu: Výmenníky.

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

K13K13 – Košické kultúrne centrá
Mesto Košice na základe uznesenia mestského zastupiteľstva zriadilo príspevkovú organizáciu K13 – Košické kultúrne centrá k 1. 10. 2013. Svoju činnosť začala 1. 1. 2014 s cieľom budovať na základoch, ktoré sa položili počas roka 2013, kedy boli Košice Európskym hlavným mestom kultúry. Zastrešuje všetky kultúrne centrá, ktoré sa počas neho vytvorili. Vybudovaná kultúrna infraštruktúra, ktorá sa vytvorila vďaka investičným projektom, sa bude využívať na kultúrne účely a pokračovať sa bude aj v projektoch, ktoré sa osvedčili.
Čerpané z: www.k13.sk

K13, 23. 05. 2019 | Prečítané: 256 | Rubrika: Rubrika pána Rubika

Webhouse.sk

Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Voliči, pozor na Kisku!
Keď klamal v minulosti, bude klamať aj v budúcnosti. Pozri: Kiska povedal: „Nezaložím stranu.“ a Kiska je hanba Slovenska.
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
 Najmenší muž
18-01-20 * 01:55
 Re: Ženy neplačú
15-01-20 * 10:40
 RE: Klimatické zmeny
14-01-20 * 16:46
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Internetový čas
Internet time: @897