www.humanisti.sk
Inzeráty
Webhouse.sk
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVAAteisti Českej republikyVoľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam RomanSlovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.sk
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @928
Počítadlo


Spam poison

Workshop pre tvorivých stredoškolákov

Od 24. do 28. augusta 2015

Vytvoriť si prototyp originálnej vedeckej hračky a logo, ktoré bude slúžiť ako jeho ochranná známka. Takto tvorivo budú môcť stráviť stredoškoláci posledné prázdninové dni. Bezplatný týždenný workshop TRIZ sa bude konať od 24. do 28. augusta 2015 v kreatívnej dielni Fablab.

Organizátori pripravili pre študentov tréningy tvorivosti a množstvo zaujímavých prednášok o prevratných vynálezoch. Dozvedia sa aj o najnovších technológiách a vyskúšajú si neškolské fyzikálne experimenty.

Podujatie, ktoré sa bude konať v kreatívnej dielni Fablab, zoznámi študentov so základmi digitálnej výroby od počítačového návrhu až po jeho realizáciu s využitím dostupných technológií. Minimálny vek účastníkov je 15 rokov. Odborným garantom podujatia je Ing. Beata Puobišová z občianskeho združenia Vedecká hračka. Účasť na workshope je bezplatná, záujemcovia nájdu bližšie informácie a program na stránke www.fablab.sk/sk/tabor-triz.

Pod čiarou

Podujatie sa koná v rámci implementácie národného projektu Podpora zriadenia a rozvoja Národného podnikateľského centra na Slovensku – 1. etapa (NPC), ktorý realizuje Centrum vedecko-technických informácií SR.

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

Štátny znakMinisterstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky (MŠVVŠ SR)
Stromová 1
813 30 Bratislava
Čerpané z: www.minedu.sk

MŠVVŠ SR, 20. 08. 2015 | Prečítané: 440 | Rubrika: Veda a spoločnosť

Webhouse.sk
Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Voliči, pozor na Kisku!
Keď klamal v minulosti, bude klamať aj v budúcnosti. Pozri: Kiska povedal: „Nezaložím stranu.“ a Kiska je hanba Slovenska.
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom