www.humanisti.sk
www.humanisti.sk
Inzeráty
Predám ochrannú známku s logom
Pozvánka na koncert
Webhouse.sk
Humanistická zbierka
Transparentný účet pre humanistov
Humanisti, už môžete pomáhať aj cez transparentný účet. Pozri: Zbierka na pomoc chudobným.
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVAAteisti Českej republikyVoľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam RomanSlovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.sk
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @358
Počítadlo


Spam poison

Vymenovaním Ľubomíra Jahnátka premiér Fico ponížil predsedu Danka

Je doslova výsmechom, že Slovenská národná strana dovolila, aby Holjenčíka vystriedal premiérovi Ficovi ešte bližší človek – Ľubomír Jahnátek

Vymenovaním Ľubomíra Jahnátka za predsedu Úradu pre reguláciu sieťových odvetví (ÚRSO) bolo ponížené právo a zmysel výberových konaní. Tvrdí to strana Sloboda a Solidarita (SaS).

„Zatiaľ čo premiér Fico vymenovanie Jahnátka bez bázne a hany zdôvodňuje jeho víťazstvom vo výberovom konaní, minister dopravy Árpád Érsek hovorí o politickej nominácii, o politickom rozhodnutí. Výberové konanie tak bola len deravá kulisa na zakrytie rozhodnutia, ktoré sa urobilo v centrále strany SMER – SD,“ povedal predseda SaS Richard Sulík.

Úpadok politickej kultúry na Slovensku tak potvrdil miesto na dne. Takéto praktiky strana SaS dôrazne odsudzuje a ako súčasť budúcej vlády sa zasadí o to, aby výberové konania plnili svoj skutočný zmysel a do štátnych funkcií sa dostávali kompetentní a morálne bezúhonní občania.

„Predseda SNS Andrej Danko pred niekoľkými mesiacmi v rámci škandálu s vysokými faktúrami za elektrinu zaujal principiálny postoj a trval na odchode Jozefa Holjenčíka, ktorý niekoľko rokov slúžil Robertovi Ficovi a klientom strany SMER – SD. Je doslova výsmechom, že Slovenská národná strana dovolila, aby Holjenčíka vystriedal premiérovi Ficovi ešte bližší človek – Ľubomír Jahnátek, poslanec strany SMER – SD a člen Ficových vlád,“ uviedla podpredsedníčka SaS a tímlíderka strany Jana Kiššová.

Podľa liberálov je nesporné, že za daných okolností by takéto poníženie nemohli SNS a MOST – HÍD akceptovať bez primeraných kompenzácií.

Za vymenovaním Ľubomíra Jahnátka do čela ÚRSO budú ďalšie koaličné kšefty, ďalšie ústupky a falošná solidarita. Robert Kaliňák zostane trpený vo funkcii, Robert Fico v Bašternákovom byte a Petrovi Plavčanovi nik z koalície nezosobní škandál s dotáciami na vedu a výskum alebo za krachovanie školskej reformy,“ uzatvára SaS.

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

Sloboda a SolidaritaSloboda a Solidarita
– politická strana
Ctíme si slobodu, kladieme prekážky jej nepriateľom, bojujeme za vyššiu životnú úroveň ľudí v dobre spravovanej krajine. Toto je naše poslanie v strane Sloboda a Solidarita. Našou úlohou je vytvárať podmienky pre zvyšovanie príjmov tých, ktorí pracujú, zabezpečiť základnú mieru solidarity s tými, ktorí nepracujú, zvyšovať mieru osobnej slobody ruka v ruke so zodpovednosťou a usilovať sa o štíhly štát, hospodáriaci efektívne a vyrovnane. Štát je v našom ponímaní garantom včasnej spravodlivosti.
Čerpané z: www.sas.sk

SaS, 25. 07. 2017 | Prečítané: 414 | Rubrika: Polemika o…

Webhouse.sk
Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Voliči, pozor na Kisku!
Keď klamal v minulosti, bude klamať aj v budúcnosti. Pozri: Kiska povedal: „Nezaložím stranu.“ a Kiska je hanba Slovenska.
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
 Kto sa mýli?
20-02-20 * 18:22
 Nevzdelanci v PSN
19-02-20 * 07:16
 Re: Nebezpečný vírus ohrozuje
15-02-20 * 14:40
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom