www.humanisti.sk
www.humanisti.sk
Inzeráty
Predám ochrannú známku s logom
Jedálny lístok
BILLA
Webhouse.sk
Humanistická zbierka
Transparentný účet pre humanistov
Humanisti, už môžete pomáhať aj cez transparentný účet. Pozri: Zbierka na pomoc chudobným.
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVA Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam RomanSlovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.sk
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @219
Počítadlo


Spam poison

Vyjadrenie Roberta Fica k „novým“ politikom

Vyhlásenie predsedu strany SMER – sociálna demokracia Roberta Fica

Zdroj video záznamu: SMER – sociálna demokracia.

Útržky z prepisu:

„Dámy a páni, spoločnosti ESET, ktorá je podľa cudzích zdrojov preukázateľne napojená na zahraničné spravodajské služby, nič nevychádza. Financuje Denník N, ktorý dohromady nikto nečíta. Podporovala táto spoločnosť vznik novej strany pána Trubana, z ktorého sa vykľul narkoman a drogový díler. Ani pán Kiska im nevyšiel, pretože z daňového a pozemkového podvodníka ťažko niečo jednoducho urobiť. A preto prichádza obdobie eseťáckeho mediálneho lynču. To, čo dnes vidíme, je typický eseťácky mediálny lynč. Je to presne obdobie marca – apríla 2018, kde je dohoda medzi konkrétnymi médiami, konkrétnymi politickými analytikmi a konkrétnymi politikmi: Ideme do toho! Za každú cenu zaútočiť na vládu Slovenskej republiky a vládnu koalíciu.Stala pred slovenskou verejnosťou generácia takzvaných „nových“ politikov. Pán Beblavý hovorí o sebe, že je nový politik, ale ten bol vo vláde možno sedem rokov predo mnou. To už je čo povedať. To ja by som potom musel byť embryo politické, keď on je ten „nový“ politik. Ja by som pánovi Beblavému odporúčal, keby radšej vysvetľoval, ako jeho rodina privatizovala Palmu. A ešte lepšie by bolo, keby pán Beblavý porozprával, odkadiaľ zobral peniaze na svoj rodinný dom. Čiže v tomto prípade hovoriť o tomto človeku, ktorý asistoval pánovi Kaníkovi a bol pri všetkých zverstvách Dzurindovej vlády, že je nový politik, to chce veľkú odvahu!

Kto tam stál ďalej? Stál tam pán Kiska. Pán Kiska, o ktorom všetci dobre vieme, čo je zač. Ja som včera použil výraz, a zopakujem ho aj teraz, že keby mal pohrebníctvo, a podnikal, tak by ukradol mŕtvemu aj ponožky. Daňový podvodník, pozemkový podvodník, volebný podvodník, ktorý znevážil funkciu prezidenta Slovenskej republiky tak, ako nikto iný!

Pán Truban! Veľká hviezda, vychádzajúca. Som zistil, že treba byť potetovaný a treba brať drogy, a vtedy ste „nový“ politik. Ešte horšie, keď k tomu sa zistí, že je podozrenie z predaja konkrétnych drog.

No, a pán Hlina, ktorý by predal aj vlastnú stranu, pretože naznačil, že si vie predstaviť účasť aj vo vláde, ktorá by možno s inými hlasmi schválila registrované partnerstvá homosexuálov. Možno aj manželstvá homosexuálov, čo SMER – sociálna demokracia principiálne odmieta.Pán Kiska preukázateľne sa niekoľkokrát informoval na najvyšších miestach orgánov činných v trestnom konaní na svoje kauzy. Teraz sľubuje, že to už robiť nebude. Dajte mu za to Bielu vranu. Za to, že sľubuje, že už nebude ovplyvňovať orgány činné v trestnom konaní. A potom vzniká z toho otázka, že kto dostane Bielu vranu? No ten, kto ovplyvňuje orgány činné v trestnom konaní.

Dámy a páni! Ak toto má byť tá alternatíva pre Slovensko, tak sa môžem len smiať. A je mi ľúto, že títo ľudia, ale bohužiaľ, aj mnohí z vás, a politickí analytici, slúžite firmám, ktoré chcú za každú cenu prevziať moc nad touto krajinou.

Dámy a páni! Chcem opakovane povedať a vyhlásiť, že o osude tejto krajiny nemôže rozhodovať neoverená esemesková komunikácia chvastúňa, ktorý sa chvastá pred nejakou ženou. Neoverená esemesková komunikácia! Ja nemám z nej absolútne žiadny strach! Ja som sa s týmto pánom nestretol tak, ako to napísal Denník N. Nemám s tým absolútne žiadny problém. Pokojne pôjdem aj zajtra na detektor lži. Naopak, sú tu ľudia, ktorí s ním reálne boli. Prečo nepracujete s tým, že pán Sulík mal s ním raňajky a bavil sa ako predseda parlamentu o voľbe generálneho prokurátora? Prečo, keď pán Matovič k nemu chodil do rezidencie, ktorá sa volá Five Stars, o tom jednoducho nepíšete? Prečo, dámy a páni, nehovoríte o tom, že chodil pravidelne tento pán na ples do Opery, na ktorý sa chodí iba na pozvánky. Kde sa stretával so všetkými miklošovcami, dzurindovcami, kukanovcami, so všetkými, možno aj s mnohými z vás. Prečo nenapíšete, že kvôli komunikácii s ním odstúpil z funkcie z generálnej prokuratúry pán Šufliarsky? Prečo nenapíšete, že kvôli komunikácii s pani Zsuzsovou odstúpil z funkcie ďalší námestník generálneho prokurátora, pán Vanek? Tak potom ako je možné, že neoverená komunikácia, naviac nič sa nestalo, lebo nič sa nepotvrdilo, má rozbiť tento štát? Ale tí, čo reálne s týmto človekom sa stretávali a komunikovali, tí sú absolútne nedotknuteľní.A všetci sú teraz hotoví z toho, že SMER – sociálna demokracia stále existuje. Je tu! Chce vyhrať parlamentné voľby, a že potetovaným zdrogovaným hviezdam a zlodejom v opozícii sa absolútne nedarí. Ešte raz, verím v zdravý rozum slovenskej verejnosti, a nemohol som, jednoducho, nereagovať na to, čo som dnes ráno videl, pretože to je absolútne, ale absolútne, nedôveryhodné.“

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

Ján ParadaJán Parada
laik s celoživotným vzdelávaním
Čerpané z:
vlastný zdroj

Ján Parada, 23. 08. 2019 | Prečítané: 248 | Rubrika: Polemika o…

Doba slovenská
BILLA
Webhouse.sk
Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Sociálne siete
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
 Re: Kurča na fazuľke
08-08-20 * 12:17
 Re: Moje poznámky
08-08-20 * 09:55
 Re: Kurča na fazuľke
08-08-20 * 09:39
Lipka – diskusné fórum
Lipka
Diskuteri.sk
Diskuteri.sk
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Biblia očami vedy
Biblia očami vedy
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Spotrebiteľská Poradňasc
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore