www.humanisti.sk
www.humanisti.sk
Inzeráty
Predám ochrannú známku s logom
Webhouse.sk
Humanistická zbierka
Transparentný účet pre humanistov
Humanisti, už môžete pomáhať aj cez transparentný účet. Pozri: Zbierka na pomoc chudobným.
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVAAteisti Českej republikyVoľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam RomanSlovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.sk
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @963
Počítadlo


Spam poison

Vstúpte do rozprávkového Slovenska

Na výstave v Trenčíne

TuristikaZaujímavú propagáciu Slovenska pripravuje SACR na 1. ročníku výstavy cezhraničného cestovného ruchu Region Tour Expo v Trenčíne (10. – 12. 5. 2012). Návštevníkov pozveme do rozprávkového Slovenska, ako aj na cyklistickú dráhu vybudovanú priamo v areáli výstaviska. Slovenská agentúra pre cestovný ruch spolu s českou centrálou cestovného ruchu CzechTourism sú odbornými garantmi podujatia.

Výstava poskytuje priestor na prezentáciu širokých možností príjemného trávenia voľného času a dovolenky v prihraničných regiónoch Trenčianskeho, Trnavského, Žilinského, Zlínskeho, Juhomoravského a Moravskosliezskeho kraja. Vystavovatelia budú návštevníkov lákať na turistické unikáty, kultúrne pamiatky, prírodné krásy, podujatia a gastronomické špeciality.

SACR bude na výstave propagovať predovšetkým možnosti cyklistiky a cykloturistiky na Slovensku formou cyklistickej dráhy s informačnými panelmi. Jazdou na bicykli alebo kolobežke sa pri nich môžete zastaviť a získať bližšie informácie o cykloturistických trasách na Slovensku, o hradoch a zámkoch, kúpaliskách a aquaparkoch. Počas výstavy pozveme ľudí aj do expozície – „Rozprávkové Slovensko“, kde budeme premietať rozprávky nakrúcané na slovenských hradoch a zámkoch, ako sú napríklad Kráľ Drozdia brada, Princezná Fantaghiró, Dračie srdce a Šialene smutná princezná.

Súčasťou sprievodného programu výstavy bude slávnostné vyhlásenie výsledkov súťaže „Klenoty pohraničia/přihraničí“ na Trenčianskom hrade. Návštevníkov na hrade čaká aj májový jarmok remesiel, koncert Čechomoru či vystúpenia folklórnych súborov. V priestoroch výstaviska sa môžete tešiť na premietanie cestovateľských filmov, prezentáciu zvykov a tradícií, výstavu fotografií, reportáže z ciest známych cestovateľov, ako aj na rôzne súťaže o pobytové ceny.

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

Slovenská agentúra pre cestovný ruch (SACR)
– je štátna príspevková organizácia špecializovaná na marketing a štátnu propagáciu cestovného ruchu Slovenskej republiky. Bola zriadená Ministerstvom hospodárstva v roku 1995. Vykonáva marketing cestovného ruchu na celoštátnej úrovni, poskytuje informácie o možnostiach cestovného ruchu na Slovensku, propaguje Slovensko ako cieľovú krajinu cestovného ruchu, prispieva k tvorbe pozitívneho obrazu Slovenska v zahraničí a podporuje predaj produktov cestovného ruchu Slovenskej republiky. SACR je oprávnená vykonávať oficiálne zastúpenia v zahraničí a vytvárať detašované pracoviská v tuzemsku a v zahraničí.
Čerpané z: www.sacr.sk

SACR, 09. 05. 2012 | Prečítané: 2743 | Rubrika: Rubrika pána Rubika

Webhouse.sk
Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Voliči, pozor na Kisku!
Keď klamal v minulosti, bude klamať aj v budúcnosti. Pozri: Kiska povedal: „Nezaložím stranu.“ a Kiska je hanba Slovenska.
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
 Komunista na fašistickej kandidátke
26-02-20 * 21:18
 Re: Mladá sila
25-02-20 * 17:18
 Mladá sila
23-02-20 * 22:24
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore