www.humanisti.sk
www.humanisti.sk
Inzeráty
Predám ochrannú známku s logom
Pozvánka na koncert
Webhouse.sk
Humanistická zbierka
Transparentný účet pre humanistov
Humanisti, už môžete pomáhať aj cez transparentný účet. Pozri: Zbierka na pomoc chudobným.
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVAAteisti Českej republikyVoľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam RomanSlovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.sk
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @356
Počítadlo


Spam poison

Verejné ospravedlnenie

Pán Ján Voloch, prepáčte!

Ospravedlňujem sa živnostníkovi Jánovi Volochovi za to, že som mu 14. júla 2015 nechtiac spôsobil psychickú a majetkovú ujmu. Veľmi ma mrzí, že som pochybil, a svoj skutok som oľutoval.

14. júla 2015 som mal v úmysle vypiť pivo v reštaurácii Šport, ktorá sa nachádza za obchodným domom Kaufland v Humennom. Tesne predtým, než som vošiel do reštaurácie, som si všimol, že mám drobnú špinu na pravej ruke. Išiel som na toaletu umyť si ruku. Nebudem predsa sedieť za stolom so špinavými rukami. Keď som vyšiel z toalety, zbadal ma pán Ján Voloch. Už si presne nepamätám, ale asi sa opýtal, že čo tam robím. Odpovedal som mu, že som si umyl ruky. On na to spustil na mňa krik, že ako si to dovoľujem, používať vodu, za ktorú on platí. Hneď som pochopil, že pravdepodobne má niečo spoločné s reštauráciou Šport. Povedal som mu, že ma to mrzí a ospravedlnil som sa.

„Prepáčte mi, ospravedlňujem sa.“

Akosi mu to nestačilo. Zakričal na personál vo vnútri, aby zamkli toaletu, aby nikto len tak mirnix-dirnix nepoužíval toaletu, lebo on za vodu platí. Pochopil som, že je zle nedobre, až ma prešla chuť na pivo. Chcel som čo najskôr odísť. Aj som šiel hneď dole schodmi von z reštaurácie.

Je mi ľúto, že som pána Jána Volocha rozčúlil, nahneval. Použil som asi 0,2 litra vody. Len som si opláchol ruku. Neviem vyčísliť škodu, ktorú som mu použitím 0,2 litra vody spôsobil, ale po tomto incidente nemám ani odvahu opýtať sa ho. Keby mi povedal, že mu mám zaplatiť za spotrebovanú vodu, ochotne by som zaplatil. Lenže jeho prístup ku mne bol natoľko pre mňa ponižujúci, že som mal chuť len čo najskôr opustiť reštauračné priestory.

Ján Voloch je poslancom Mestského zastupiteľstva v Humennom. Vo voľbách v roku 2014 kandidoval za koalíciu dvoch politických strán: NÁŠ KRAJ a SNS. Získal od občanov 866 hlasov.

Jedno je isté: Už nikdy nenavštívim reštauráciu Šport, pokiaľ s touto reštauráciou bude mať niečo spoločné Ján Voloch.

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

Ján ParadaJán Parada
laik s celoživotným vzdelávaním
Čerpané z:
vlastný zdroj

Ján Parada, 16. 07. 2015 | Prečítané: 1321 | Rubrika: Polemika o…

Webhouse.sk
Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Voliči, pozor na Kisku!
Keď klamal v minulosti, bude klamať aj v budúcnosti. Pozri: Kiska povedal: „Nezaložím stranu.“ a Kiska je hanba Slovenska.
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
 Kto sa mýli?
20-02-20 * 18:22
 Nevzdelanci v PSN
19-02-20 * 07:16
 Re: Nebezpečný vírus ohrozuje
15-02-20 * 14:40
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom