www.humanisti.sk
www.humanisti.sk
Inzeráty
Predám ochrannú známku s logom
Pozvánka na koncert
Webhouse.sk
Humanistická zbierka
Transparentný účet pre humanistov
Humanisti, už môžete pomáhať aj cez transparentný účet. Pozri: Zbierka na pomoc chudobným.
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVAAteisti Českej republikyVoľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam RomanSlovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.sk
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @717
Počítadlo


Spam poison

Verejná zbierka

Pomoc ľuďom postihnutých povodňami na území Slovenska

Slovenský Červený krížSlovenský Červený kríž pripravuje vyhlásenie verejnej zbierky na pomoc ľuďom, ktorí boli najviac postihnutí povodňami a záplavami. Zbierka je organizovanou výzvou, aby sme podali pomocnú ruku tým, ktorí to najviac potrebujú.

Fond Slovenského Červeného kríža Ľudia ľuďom
Číslo účtu: 665555/0200
Variabilný symbol: 2011

Táto verejná zbierka je určená iba na pomoc obyvateľom postihnutými povodňami na území Slovenska. Rozdelenie finančných prostriedkov sa uskutoční pod vedením komisie Fondu ľudia ľuďom. Termín ukončenia verejnej zbierky je 31. júla 2010. Zbierku schválilo Ministerstvo vnútra SR.

Povodne

Zaplavený Bardejov

Sú v živote situácie, ktoré prídu nečakane a človek je voči nim bezmocný. Jednou z nich sú aj povodne. Voda zaplavuje pivnice v rodinných domoch, polia, záhrady, verejné priestranstvá.

Slovenský Červený kríž sa podľa potreby a v rámci svojich materiálnych možnosti podieľa na zmierňovaní následkov povodní. V postihnutých oblastiach poskytuje materiálnu pomoc: minerálnu vodu a tekutiny na pitie, čerpadlá, elektrické vysúšače, chemické pohlcovače vlhkosti, deky, šatstvo, posteľnú bielizeň, dezinfekčné prostriedky, mydlá, prostriedky papierovej hygieny. Okrem iného sa podieľa na informovaní verejnosti ako chrániť zdravie distribúciou publikácie z Úradu verejného zdravotníctva „Pravidlá zdravotnej bezpečnosti obyvateľov počas povodní“ poradenstvom a psychosociálnou podporou.

Ilustračné foto: © Zaplavený Bardejov

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

Slovenský Červený kríž
Slovenský Červený kríž je jediná, vládou Slovenskej republiky dňa 8. 12. 1992 uznaná národná spoločnosť Červeného kríža, pôsobiaca na celom území Slovenskej republiky podľa Ženevských dohovorov, ich dodatkových protokolov a zákona č. 460/2007 Z. z. Ako pomocná organizácia orgánov verejnej správy pôsobí v humanitárnej oblasti a plní úlohy ustanovené medzinárodnými zmluvami a týmto zákonom.
Slovenský Červený kríž je súčasťou Medzinárodného hnutia Červeného kríža a Červeného polmesiaca. Je členom Medzinárodnej federácie spoločností Červeného kríža a Červeného polmesiaca a pôsobí v súlade so základnými princípmi Medzinárodného hnutia Červeného kríža a Červeného polmesiaca, Štatútom Medzinárodného hnutia Červeného kríža a Červeného polmesiaca, smernicami a ďalšími dokumentmi prijatými Medzinárodným hnutím Červeného kríža a Červeného polmesiaca.
Čerpané z: Slovenský Červený kríž

Súvisiace články:
Mimoriadna zbierka SČK (22.05.2014)

Slovenský Červený kríž, 07. 06. 2010 | Prečítané: 2603 | Rubrika: Kto sú humanisti?

Webhouse.sk
Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Voliči, pozor na Kisku!
Keď klamal v minulosti, bude klamať aj v budúcnosti. Pozri: Kiska povedal: „Nezaložím stranu.“ a Kiska je hanba Slovenska.
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore