www.humanisti.sk
www.humanisti.sk
Inzeráty
Predám ochrannú známku s logom
Jedálny lístok
BILLA
Webhouse.sk
Humanistická zbierka
Transparentný účet pre humanistov
Humanisti, už môžete pomáhať aj cez transparentný účet. Pozri: Zbierka na pomoc chudobným.
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVA Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam RomanSlovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.sk
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @239
Počítadlo


Spam poison

Veľtrhy GO a REGIONTOUR

Návštevníkov veľtrhu v Brne lákame do prihraničných regiónov

Veľtrh GO

GO

12. – 15. 1. 2012

Medzinárodný veľtrh priemyslu cestovného ruchu

Veľtrh REGIONTOUR

REGIONTOUR

12. – 15. 1. 2012

Medzinárodný veľtrh turistických možností v regiónoch

Veľtrhy BrnoIde o najväčšiu prezentáciu priemyslu cestovného ruchu s akcentom na regióny v strednej Európe. Veľtrh REGIONTOUR je nosným projektom pre podporu domáceho cestovného ruchu a incomingu v Českej republike. Zúčastňujú sa ho kľúčové subjekty a osoby s rozhodovacími právomocami v cestovnom ruchu ČR a jednotlivých regiónov. Veľtrh GO sa zameriava na výjazdovú turistiku. Okrem tuzemských cestovných kancelárií a agentúr sa na ňom zúčastňujú i poskytovatelia služieb cestovného ruchu v obľúbených zahraničných destináciách a zahraničné turistické centrály.

Dovolenka pre každého

Central European Exhibition CentreLyžiarske strediská, aquaparky a liečebné kúpele, ale aj prihraničné turistické regióny propaguje Slovenská agentúra pre cestovný ruch (SACR) na jednom z najvýznamnejších veľtrhov cestovného ruchu v Českej republike GO + Regiontour v Brne. Od 12. do 15. januára sa v národnej expozícii odprezentuje okrem SACR aj 15 subjektov cestovného ruchu.

Zahraničná zástupkyňa SACR v Českej republike Klára Badinková bude na tlačovej konferencii informovať o pozitívnych štatistických údajoch návštevnosti Slovenska, kde počet českých návštevníkov vzrástol o 10,3 % oproti vlaňajšku. Zároveň priblíži novinky a podujatia v top slovenských lyžiarskych strediskách.

Českým novinárom sa odprezentujú aj prihraničné turistické regióny, ktoré sú nielen z hľadiska dopravnej dostupnosti zaujímavým cieľom obyvateľov Moravy. Ako kraj hradov, zámkov a pohody sa predstaví novinárom Trenčiansky kraj. Magnetom Žilinského kraja bude zimná destinácia Terchová – Vrátna dolina.

V národnej expozícii sa o priazeň českých návštevníkov uchádzajú počas veľtrhu liečebné kúpele, lyžiarske strediská, ubytovacie zariadenia, mestá a obce. Prezentáciu Slovenska doplňuje ochutnávka slovenskej gastronómie, ukážky drevorezbárstva či ľudová hudba.

Expozícia SACR

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

Slovenská agentúra pre cestovný ruch (SACR)
– je štátna príspevková organizácia špecializovaná na marketing a štátnu propagáciu cestovného ruchu Slovenskej republiky. Bola zriadená Ministerstvom hospodárstva v roku 1995. Vykonáva marketing cestovného ruchu na celoštátnej úrovni, poskytuje informácie o možnostiach cestovného ruchu na Slovensku, propaguje Slovensko ako cieľovú krajinu cestovného ruchu, prispieva k tvorbe pozitívneho obrazu Slovenska v zahraničí a podporuje predaj produktov cestovného ruchu Slovenskej republiky. SACR je oprávnená vykonávať oficiálne zastúpenia v zahraničí a vytvárať detašované pracoviská v tuzemsku a v zahraničí.
Čerpané z: SACR, tlačové správy

SACR, 13. 01. 2012 | Prečítané: 2054 | Rubrika: Veda a spoločnosť

Doba slovenská
BILLA
Webhouse.sk
Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Sociálne siete
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
 Re: Paradox kapitalizmu
06-08-20 * 18:46
 Re: Tomáš Profant
06-08-20 * 18:14
 Re: Paradox kapitalizmu
06-08-20 * 18:14
Lipka – diskusné fórum
Lipka
Diskuteri.sk
Diskuteri.sk
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Biblia očami vedy
Biblia očami vedy
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Spotrebiteľská Poradňasc
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore