www.humanisti.sk
www.humanisti.sk
Inzeráty
Predám ochrannú známku s logom
Jedálny lístok
Quasars Ensemble
BILLA
Webhouse.sk
Humanistická zbierka
Transparentný účet pre humanistov
Humanisti, už môžete pomáhať aj cez transparentný účet. Pozri: Zbierka na pomoc chudobným.
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVA Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam RomanSlovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.sk
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @246
Počítadlo


Spam poison

Veľké firmy študentom: Takto sa robí biznis

Night of Chances Business už 25. októbra

Najznámejšie a najväčšie študentské podujatia pod jednotným názvom Night of Chances (NOC), ktoré každoročne prepájajú tisícky študentov so svetom praxe, štartujú novú školskú sezónu vo veľkom. Fanúšikovia biznisu a technológií sa môžu tešiť na podujatia nielen v Bratislave, ale aj v Košiciach či v susednej Českej republike v Brne. Prvú NOC v tomto roku, venovanú biznisu, navyše otvoria svojím rozstrelom bratia Cifrovci.

Night of Chances

Night of Chances je jedinečná príležitosť pre študentov, ako nahliadnuť do sveta biznisu, zoznámiť sa s riaditeľmi korporácií a úspešných slovenských startupov, a získať ich pohľad na najnovšie trendy v ich odvetví.

„Minulý rok sa na našich podujatiach zúčastnilo viac ako dvetisíc študentov, zapojilo sa vyše 80 firiem. Tešíme sa z toho, že študenti majú čoraz väčší záujem získať viac informácií o prepájaní školy s praxou, a že firmy im túto možnosť na našom podujatí poskytujú,“ hovorí Tomáš Hasala, riaditeľ občianskeho združenia Nexteria, ktoré podujatia Night of Chances organizuje už sedem rokov.

Zároveň upozorňuje, že registrácia na všetky tohtosemestrové NOC-i je už spustená. Na svoje si tak v októbri a novembri prídu biznisnadšenci v Bratislave, techmágovia v Brne a Košiciach.

Robia to inak… preto aj Cifrovci (Sajfa a riaditeľ WebSupportu)

Každá NOC je niečím špeciálna. Študentov vždy prilákajú zaujímaví hostia z odboru, v ktorom študujú alebo sa v ňom chcú v budúcnosti pohybovať. Čerešničkou biznisNOCi budú bratia Cifrovci, ktorí sa navzájom pochallengujú na tému marketingu a budovania brandu. Ján Cifra je riaditeľ WebSupportu, ktorý rozhodne patrí medzi love brands, a Sajfa je brand sám o sebe. Budú spolu súhlasiť, alebo sa súrodenecky povadia? Už 25. októbra sa to môžete dozvedieť na Night of Chances Business v priestoroch Fakulty informatiky a informačných technológií Slovenskej technickej univerzity v Bratislave. Okrem hlavného celebritného bodu programu bude témou aj to, kam smeruje reklama či nové biznis modely.

Zdroj video záznamu: Sajfa a Ján Cifra o budovaní love brandu – už 25. 10. na Night of Chances Business 2017.

O čom to celé je?

Za ostatných sedem rokov existencie kariérno-vzdelávacích podujatí Night of Chances sa zo značky stáva lovebrand. Dôkazom sú tisíce študentov, ktorí sa pravidelne zúčastňujú ich eventov. Niektorí sa dokonca stali súčasťou realizačného tímu. Víziou Night of Chances je preniesť vážne diskusie a témy do neformálnej atmosféry a dať možnosť študentom zažiť to, čo by v reálnom svete zažili až „na ostro“ po nástupe do práce. Organizátori však nechcú študentom dávať návod na úspech. Naopak, chcú, aby pomocou nahliadnutia k tomu, ako firmy fungujú, sami urobili kroky k vlastnému úspechu. Pravidelnou súčasťou sú workshopy s firmami s limitovaným počtom účastníkov a speed dating, organizovaný rozhovor s riaditeľom úspešnej spoločnosti. Počas nadchádzajúcej biznis NOC-i si budú môcť najaktívnejší študenti vyskúšať pohovor s Michalom Lidayom, predsedom predstavenstva a generálnym riaditeľom Tatra banky, Alenou Sochorovou, CEO Accenture v Českej republike, či s Petrom Virsíkom, riaditeľom spoločnosti Adidas pre strednú a východnú Európu. Na podujatí budeme hľadať aj odpoveď na otázku, ako vyzerá líder budúcnosti, alebo ako bojujú recruiteri s turbulentným vývojom na trhu práce.

Aktuálne sa vedia záujemcovia prihlasovať na nasledovné NOC-i:

Night of Chances Business, 25. 10. FIIT STU Bratislava

Night of Chances Technology, 9. 11. FI MUNI Brno

Night of Chances Technology and Engineering, 21. 11. TUKE Košice

Night of Chances v číslach za minulý školský rok (2016/2017):

  • 5 podujatí rôzneho zamerania
  • 3 mestá, 2 krajiny
  • 2 166 študentov
  • 81 firiem
  • 89 workshopov

O akcii:

Night of Chances (NOC) je kariérno-vzdelávacie podujatie, ktoré funguje pod hlavičkou občianskeho združenia Nexteria. Doposiaľ študentom prinieslo 14 podujatí. Až 93 % účastníkov Night of Chances označilo podujatie ako najlepšie kariérne podujatie na Slovensku. V minulom roku Nexteria zorganizovala spolu 5 NOC-í na 4 fakultách v dvoch krajinách, troch mestách pre 2 166 študentov a s účasťou 81 firiem. Viac o podujatí nájdete na webe, Facebooku, Instagrame a YouTube.

Foto:

Príhovor prezidenta Slovenskej republiky Andreja KiskuDiskusia (zľava: Sibyla, Boledovič, Škodný, Virsik, Liday)Speed dating s Gabrielou Kolekovou (Head of HR Adidas)

Popis:

  1. Príhovor prezidenta Andreja Kisku.
  2. Diskusia (zľava: Pavel Sibyla, Stanislav Boledovič, Peter Škodný, Peter Virsik, Michal Liday).
  3. Speed dating s Gabrielou Kolekovou (Head of HR Adidas).

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

NexteriaNexteria
– sme neziskové združenie ľudí, ktorí veria, že aktívni a vzdelaní ľudia sú kľúčom k zlepšeniu budúcnosti Slovenska
– preto sa venujeme rozvíjaniu mladých ľudí, a to nielen v oblasti budovania schopností a prípravy do praxe, ale aj rozvoja charakteru k morálnemu konaniu
Čerpané z: Nexteria.sk

Nexteria, 16. 10. 2017 | Prečítané: 631 | Rubrika: Veda a spoločnosť

Doba slovenská
BILLA
Webhouse.sk
Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Sociálne siete
Anketa
Ktorý vtáčik z týchto fotografií sa vám najviac páči?

Kolibkárik čipčavý (27 hl.)
 
Sýkorka belasá (19 hl.)
 
Stehlík obyčajný (11 hl.)
 
Sokol myšiar (10 hl.)
 
Drozd plavý (6 hl.)
 

Celkom hlasovalo: 73
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Lipka – diskusné fórum
Lipka
Diskuteri.sk
Diskuteri.sk
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Biblia očami vedy
Biblia očami vedy
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Spotrebiteľská Poradňasc
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore