www.humanisti.sk
www.humanisti.sk
Inzeráty
Predám ochrannú známku s logom
Webhouse.sk
Humanistická zbierka
Transparentný účet pre humanistov
Humanisti, už môžete pomáhať aj cez transparentný účet. Pozri: Zbierka na pomoc chudobným.
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVAAteisti Českej republikyVoľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam RomanSlovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.sk
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @023
Počítadlo


Spam poison

Úrad vlády chystá Deň otvorených dverí

Deň otvorených dverí pripravil pri príležitosti Medzinárodného dňa detí Úrad vlády Slovenskej republiky

Bude v sobotu 2. júna 2012 v čase od 10.00 do 16.00 h. Počas podujatia sa verejnosti otvorí aj bežne neprístupná záhrada úradu vlády. Pripravené je množstvo atrakcií, prehliadka priestorov úradu, ale napríklad aj autogramiáda členov vlády. Návštevníci si okrem iného môžu obnoviť vedomosti o poskytovaní prvej pomoci, deti sa budú môcť povoziť na policajných motorkách.

Záujemcovia uvidia reprezentačné a rokovacie priestory bývalého Letného arcibiskupského paláca i novej budovy Úradu vlády SR. Sprístupnená bude Zrkadlová sála, ale aj salóniky, rokovacia miestnosť vlády či Kaplnka Nepoškvrneného počatia Panny Márie s oltárom od rakúskeho sochára Georga Rafaela Donnera.

Počas dňa predvedú členovia odboru kynológie, hipológie a Hasičského a záchranného zboru ukážky svojej činnosti. Pre všetkých návštevníkov je taktiež pripravená aj inštruktáž poskytovania prvej pomoci spolu s konzultáciami o zdravom životnom štýle. Najmä deti zaujmú vystavené bojové a zásahové vozidlá silových zložiek a rýchlej zdravotníckej pomoci či možnosť povoziť sa na motorkách policajného zboru.

Užitočné a zaujímavé informácie o európskych inštitúciách a rozličných programoch sa môžu návštevníci dozvedieť v informačných stánkoch Európskej komisie a Európskeho parlamentu Euro-info centra Úradu vlády SR. Pripravené je aj premietanie filmov o dobrovoľníctve, výstava fotografií Šymona Klimana Beautiful people. Aj tento rok sa predstaví Posádková hudba Ministerstva obrany SR, ktorá podujatie otvorí.

Úrad vlády SR pripravil Deň otvorených dverí 2012 aj v spolupráci s Ministerstvom vnútra SR, Ministerstvom obrany SR, Ministerstvom zdravotníctva SR, Zastúpením Európskej komisie na Slovensku a Informačnou kanceláriou Európskeho parlamentu.

Návštevníci pri vstupe do priestorov Úradu vlády SR musia prejsť bezpečnostnou prehliadkou a vstup s domácimi zvieratami nie je povolený.

Úrad vlády SR

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

Úrad vlády SR
Tlačový a informačný odbor
Nám. slobody 1, 813 70 Bratislava 1
Čerpané z: www.vlada.gov.sk

Úrad vlády SR, 25. 05. 2012 | Prečítané: 2647 | Rubrika: Rubrika pána Rubika

Webhouse.sk
Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Voliči, pozor na Kisku!
Keď klamal v minulosti, bude klamať aj v budúcnosti. Pozri: Kiska povedal: „Nezaložím stranu.“ a Kiska je hanba Slovenska.
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
 Komunista na fašistickej kandidátke
26-02-20 * 21:18
 Re: Mladá sila
25-02-20 * 17:18
 Mladá sila
23-02-20 * 22:24
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore