www.humanisti.sk
www.humanisti.sk
Inzeráty
Predám ochrannú známku s logom
Jedálny lístok
BILLA
Webhouse.sk
Humanistická zbierka
Transparentný účet pre humanistov
Humanisti, už môžete pomáhať aj cez transparentný účet. Pozri: Zbierka na pomoc chudobným.
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVA Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam RomanSlovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.sk
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @714
Počítadlo


Spam poison

Trendom dnešnej doby je poistenie záruk – bonding

Poistenie záruk prináša klientom niekoľko kľúčových výhod

Spoločnosť Euler Hermes, svetový aj domáci líder v oblasti poistenia pohľadávok, rozširuje škálu ponúkaných služieb v SR, týkajúcich sa risk manažmentu a prichádza s novou atraktívnou službou – poistením záruk, prípadne bondingom.

„Stavajúc na bohatých skúsenostiach v oblasti poistenia pohľadávok, rozhodli sme sa upriamiť pozornosť na nový segment – poistenie záruk, ktoré prináša klientom niekoľko kľúčových výhod a zodpovedá trendom dnešnej doby. Sme presvedčení, že dokážeme vyhovieť aj tým najnáročnejším požiadavkám klientov, ktorí určite ocenia stabilitu a istotu vďaka vysokému ratingu poskytovaných záruk (AA), širokú medzinárodnú sieť pobočiek a partnerov, umožňujúcu klientom rýchle vystavenie záruk po celom svete, no predovšetkým fakt, že ide o alternatívny zdroj zabezpečenia financovania bez dopadu na bankami schválené rámce,“ poznamenal Country Manager Euler Hermes za Slovensko Peter Mucina.

Poistenie záruk (bonding) býva investormi vyžadované v rôznych odvetviach, napríklad stavebníctvo či výroba, s cieľom zabezpečiť, aby dodávatelia plnili svoje zmluvné záväzky. Často ide o nevyhnutnú podmienku uchádzania sa o zákazku vo výberovom konaní. Odborné znalosti expertov spoločnosti Euler Hermes v širokom spektre podnikateľských odvetví umožňujú poskytovať klientom riešenia šité na mieru. Aktuálne poskytuje Euler Hermes záruky za ponuku, za správne vykonanie diela, za akontáciu, za kvalitu, za zádržné, záruky za clo a spotrebné dane. V prípade potreby klienta je však možné poskytnúť i ďalšie typy záruk.

Skupina Euler Hermes vytvorila silný tím venujúci sa špeciálne poisteniu záruk, stabilnú sieť pobočiek a spolupracujúcich agentúr v 55 krajinách sveta, ako aj webovú aplikáciu Online Bonding, ktorá zrýchľuje a spríjemňuje celú oblasť administrácie záruk.

„Euler Hermes má s produktom poistenia záruk mnohoročné skúsenosti. Sesterská organizácia v Nemecku oslávila v minulom roku dokonca už 100 rokov pôsobenia v oblasti vystavovania poistných záruk,“ dodal Peter Mucina.

O tom, že produkt poistenia záruk je na trhu žiadaný, svedčia dáta, ktoré spoločnosť Euler Hermes vykázala v ostatnej dobe. Počet spokojných klientov Euler Hermes, využívajúcich bonding celosvetovo vzrástol v roku 2017 na 15 000, počet vystavených záruk po celom svete vlani dosiahol 46 000 a poskytnuté krytie malo hodnotu 50 miliárd eur. Zárukami skupiny Euler Hermes bol poistený rad veľkých projektov po celom svete – napríklad výroba zaoceánskej výletnej lode AIDAbella pre 2 050 cestujúcich v Nemecku, stavba tunela MatinkyläKivenlahti (Espoo) vo Fínsku, stavba a údržba diaľnice S17 v Poľsku, razenie tunela a výstavba staníc Crossrail vo Veľkej Británii, ale tiež výroba a sprevádzkovanie automobilovej výrobnej linky na Slovensku.

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

Slávka CigáňováSlávka Cigáňová
Vyštudovala ekonomickú teóriu a žurnalistiku. Osem rokov pracovala v denníku Hospodárske noviny – najskôr ako politická redaktorka, potom ako editorka domáceho spravodajstva. Od roku 2014 pôsobí v PR sfére. Do AMI Communications nastúpila v decembri 2014 na pozíciu Account Executive.
Čerpané z: www.amic.sk

Slávka Cigáňová, 01. 04. 2018 | Prečítané: 466 | Rubrika: Veda a spoločnosť

Doba slovenská
BILLA
Webhouse.sk
Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Sociálne siete
Anketa
Súhlasíte s finančnou odlukou cirkví od štátu?

Rozhodne áno (713 hl.)
 
Viac áno, ako nie (184 hl.)
 
Viac nie, ako áno (169 hl.)
 
Rozhodne nie (182 hl.)
 

Celkom hlasovalo: 1248
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
Lipka – diskusné fórum
Lipka
Diskuteri.sk
Diskuteri.sk
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Biblia očami vedy
Biblia očami vedy
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Spotrebiteľská Poradňasc
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore