www.humanisti.sk
www.humanisti.sk
Inzeráty
Predám ochrannú známku s logom
Jedálny lístok
BILLA
Webhouse.sk
Humanistická zbierka
Transparentný účet pre humanistov
Humanisti, už môžete pomáhať aj cez transparentný účet. Pozri: Zbierka na pomoc chudobným.
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVA Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam RomanSlovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.sk
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @985
Počítadlo


Spam poison

TOP 3 „Slovenské Street View tipy“ vybrané

Vysoké Tatry, Slovenský raj, Oravský hrad

Street View trojkolkaViac než 30-tisíckrát Slováci klikli, aby vybrali svojich TOP 3 favoritov v záverečnej fáze projektu Slovenské Street View tipy, ktorý je súčasťou celoročnej iniciatívy Google na slovenskú nôtu. Slováci rozhodli, že na mape Street View pribudnú Vysoké Tatry, Slovenský raj a Oravský hrad. Projekt spustila spoločnosť Google v spolupráci so Slovenskou agentúrou pre cestovný ruch (SACR) koncom februára.

„S výberom víťazných lokalít sme spokojní. Ukázalo sa, že Slováci majú dobrý vkus. Nasnímanie Vysokých Tatier, Slovenského raja a Oravského hradu pre Street View vizuálne predstaví tieto významné turistické ciele zahraničným návštevníkom,“ uviedla Marta Kučerová, generálna riaditeľka Slovenskej agentúry pre cestovný ruch.

Z pôvodných 4 000 tipov od slovenských používateľov bol výber zúžený na TOP 10 lokalít, spomedzi ktorých najviac hlasov získala trojica miest, ktoré budú zaradené do plánov ďalšieho snímania Street View. Jasným favoritom sa stali Vysoké Tatry s viac ako 6,5 tisíc hlasov, druhým v poradí je Slovenský raj s viac ako 5,5 tisíc hlasov a treticu uzatvára jeden z najznámejších slovenských hradov Oravský hrad, ktorý získal viac ako 3,5 tisíc hlasov. Ostatné tipy samozrejme zostávajú ďalšou inšpiráciou pre snímanie v rámci služby Street View.

„Slovenské Mapy Google vylepšujeme už od roku 2007 a Street View fotografie sú jedným z ich najvýraznejších doplnení. Táto technológia má veľký význam pre používateľov, ktorí sa do hlasovania veľmi intenzívne zapojili, ale taktiež pre firmy a podnikateľov z cestovného ruchu v regiónoch, ktoré tak môžu inšpirovať ďalších miestnych či zahraničných návštevníkov,“ hovorí Janka Zichová, manažérka PR a komunikácie pre český a slovenský Google.

Projekt „Slovenské Street View tipy“ odštartoval 27. februára. Slovenskí používatelia posielali až do 12. marca svoje tipy, čo by chceli zahrnúť do služby Street View na Slovensku. Zo zozbieraných 4 000 tipov a odporúčaní odborníkov zo SACR bolo vybraných TOP 10 lokalít do verejného online hlasovania. Slováci mohli až do konca marca na stránke Tipy.NaSlovenskuNotu.sk rozhodnúť, ktoré TOP 3 lokality budú nakoniec zahrnuté do plánov snímania pre službu Street View.

Snímanie je naplánované na letné mesiace, kedy by na Slovensko mali doraziť špeciálne Street View trojkolky, ako aj posledná novinka tzv. Street View Trekkery (čiže batohy). Snímanie konkrétnych miest je závislé od mnohých externých faktorov, aktuálnych podmienok a možností využívanej technológie. V prípade súkromných lokalít a pamiatok bude Google úzko spolupracovať s majiteľmi a príslušnými organizáciami.

Podrobnosti o projekte nájdete na stránke Google na slovenskú nôtu.

Vysoké Tatry

Vysoké Tatry; zdroj fotografie: www.slevoteka.sk

Slovenský raj

Slovenský raj; zdroj fotografie: www.hotelpetra.sk

Oravský hrad

Oravský hrad; zdroj fotografie: www.slovakia.com

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

Slovenská agentúra pre cestovný ruch (SACR)
– je štátna príspevková organizácia špecializovaná na marketing a štátnu propagáciu cestovného ruchu Slovenskej republiky. Bola zriadená Ministerstvom hospodárstva v roku 1995. Vykonáva marketing cestovného ruchu na celoštátnej úrovni, poskytuje informácie o možnostiach cestovného ruchu na Slovensku, propaguje Slovensko ako cieľovú krajinu cestovného ruchu, prispieva k tvorbe pozitívneho obrazu Slovenska v zahraničí a podporuje predaj produktov cestovného ruchu Slovenskej republiky. SACR je oprávnená vykonávať oficiálne zastúpenia v zahraničí a vytvárať detašované pracoviská v tuzemsku a v zahraničí.
Čerpané z: www.sacr.sk

Súvisiace články:
Štartujú „Slovenské Street View tipy“ (28.02.2013)

SACR, 08. 04. 2013 | Prečítané: 2254 | Rubrika: Veda a spoločnosť

Doba slovenská
BILLA
Webhouse.sk
Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Sociálne siete
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
 Re: Dobyvatelia zo Skrivolandie.
16-07-20 * 16:57
 Re: Čítam
13-07-20 * 17:12
 RE: Zdravá výživa
12-07-20 * 16:56
Lipka – diskusné fórum
Lipka
Diskuteri.sk
Diskuteri.sk
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Biblia očami vedy
Biblia očami vedy
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Spotrebiteľská Poradňasc
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore