www.humanisti.sk
www.humanisti.sk
Inzeráty
Predám ochrannú známku s logom
Jedálny lístok
Quasars Ensemble
BILLA
Webhouse.sk
Humanistická zbierka
Transparentný účet pre humanistov
Humanisti, už môžete pomáhať aj cez transparentný účet. Pozri: Zbierka na pomoc chudobným.
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVA Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam RomanSlovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.sk
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @352
Počítadlo


Spam poison

Taylor Wessing ocenili v oblasti ochranných známok

Top umiestnenie v šiestich krajinách a v medzinárodnej kategórii

Medzinárodná advokátska kancelária Taylor Wessing získala prestížne hodnotenie. Podľa rebríčka „WTR 1000“ je v šiestich krajinách jednou z popredných advokátskych kancelárií v oblasti ochranných známok.

Okrem toho, ako jedna z mála advokátskych kancelárií uspela aj v medzinárodnej kategórii. Svojich expertov má nielen v Európe, ale aj v Ázii.

Medzi najlepšími v Rakúsku a prvýkrát aj v Česku a na Slovensku

Za svoje výnimočné skúsenosti s ochrannými známkami boli ocenené kancelárie Taylor Wessing na Slovensku, v Rakúsku, Česku, v Nemecku, Spojenom kráľovstve a v Holandsku. To len potvrdzuje, že skupina Taylor Wessing je v tejto oblasti uznávaná skutočne na celom svete.

Na Slovensku je za odborníka na ochranné známky považovaný partner Taylor Wessing Ján Lazur. V Rakúsku bola osobitne vyzdvihnutá práca pána Martina Prohasku-Marchried a v Česku rebríček „WTR 1000“ menoval ako odborníčku na ochranné známky Karin Pomaizlovú, partnerku kancelárie.

„WTR 1000 je uznávaný rebríček v oblasti ochranných známok, ktorý oceňuje tých najlepších. Preto sa nesmierne tešíme, že do neho zaradili aj ďalšie dve kancelárie Taylor Wessing – slovenskú a českú,“ okomentoval výsledky Ján Lazur.

WTR 1000 je jediný nezávislý rebríček venovaný výlučne advokátom, ktorí pôsobia v oblasti ochranných známok. Ocenenia sú okrem iného založené na trhových referenciách a analýzach, na pozitívnej spätnej väzbe od klientov, ako aj na celkovom pôsobení na trhu.

Ján LazurJán Lazur, vedúci oddelenia práva duševného vlastníctva v slovenskej pobočke Taylor Wessing, je hrdý na to, že aj jeho prispením bol dosiahnutý prestížny výsledok v podobe zaradenia Taylor Wessing Slovensko do rebríčka WTR 1000.


Pod čiarou

O Taylor Wessing Slovensko

TaylorWessing e/n/w/c advokáti s. r. o. na Slovensku dominuje v poskytovaní právneho poradenstva pre priemyselné odvetvia budúcnosti. V roku 2017 ju The Slovak Spectator označil ako jednu z troch najväčších medzinárodných kancelárií na Slovensku. Taylor Wessing získala v roku 2015 hlavnú cenu Via Bona Slovakia, Cenu za zodpovedné podnikanie.

O Taylor Wessing

Taylor Wessing je medzinárodná advokátska kancelária s viac ako 1 200 právnikmi, ktorá poskytuje právne služby klientom zo svetovo najdynamickejších odvetví priemyslu. Pri poskytovaní právnych služieb našim klientom sa zameriavame na dosiahnutie požadovaného cieľa, pomáhame im uspieť inovatívnym pohľadom na ich business. Našich 33 kancelárií v Európe, na Blízkom východe a Ázii ako aj dve zastúpenia v USA nepredstavujú len formálnu prítomnosť v regióne – spájajú to najlepšie z miestneho podnikania, priemyslu a kultúrneho povedomia s medzinárodnými skúsenosťami s cieľom poskytovať rozumné obchodné riešenia pre našich klientov.

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

Jana TrebulováJana Trebulová
Vyštudovala žurnalistiku v Nitre a neskôr pracovala pre najväčšie denníky na Slovensku. Najdlhšie pôsobila ako ekonomická reportérka v denníku SME. Do PR sféry sa dostala v roku 2018, v AMI Communications je na pozícii Media Content Specialist.
Čerpané z: www.amic.sk

Jana Trebulová, 07. 04. 2018 | Prečítané: 464 | Rubrika: Veda a spoločnosť

Doba slovenská
BILLA
Webhouse.sk
Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Sociálne siete
Anketa
Ktorý vtáčik z týchto fotografií sa vám najviac páči?

Kolibkárik čipčavý (9 hl.)
 
Sýkorka belasá (14 hl.)
 
Stehlík obyčajný (6 hl.)
 
Sokol myšiar (5 hl.)
 
Drozd plavý (1 hl.)
 

Celkom hlasovalo: 35
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
 RE: Zbohom sloboda.
11-07-20 * 08:23
 Imperializmus
06-07-20 * 20:27
 Re: Ruskí imperialisti
06-07-20 * 16:18
Lipka – diskusné fórum
Lipka
Diskuteri.sk
Diskuteri.sk
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Biblia očami vedy
Biblia očami vedy
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Spotrebiteľská Poradňasc
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore