www.humanisti.sk
Inzeráty
Webhouse.sk
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVAAteisti Českej republikyVoľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam RomanSlovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.sk
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @924
Počítadlo


Spam poison

Systém vzdelávania dospelých vo Francúzsku témou blížiacej sa konferencie NÚCŽV

Medzinárodná konferencia

Financovanie vzdelávania dospelých, výber vzdelávacích programov či kvalita vzdelávania vo Francúzsku – aj toto budú hlavné témy blížiacej sa medzinárodnej konferencie „Systém poradenstva a vzdelávania dospelých vo Francúzsku – výmena skúseností medzi Slovenskom a Francúzskom“. Podujatie, ktoré organizuje Národný ústav celoživotného vzdelávania (NÚCŽV), sa uskutoční 16. a 17. septembra v Bratislave.

Francúzsko patrí medzi popredné európske krajiny v oblasti vzdelávania dospelých. Slovenskí odborníci sa budú môcť od francúzskych kolegov počas konferencie inšpirovať a získať nový náhľad na tvorbu systému vzdelávania dospelých a v poradenstve. Diskutovanými témami konferencie bude predstavenie vzdelávania dospelých na Slovensku, vzdelávanie dospelých vo Francúzsku z pohľadu financovania, výberu vzdelávacích programov, obsahu vzdelávania, kvalita vzdelávania a kvalita vzdelávacích inštitúcií. Na konferencii sa odborníci budú venovať aj téme uznávania výsledkov vzdelávania dospelých vo Francúzsku a poradenstva v tejto oblasti. Súčasťou konferencie budú aj workshopy.

Medzinárodná konferencia sa realizuje v rámci národného projektu Ďalšie vzdelávanie a poradenstvo pre dospelých ako nástroj lepšej uplatniteľnosti na trhu práce (CVANU). Viac informácií o projekte nájdete na webovej stránke Celoživotné vzdelávanie ako nástroj uplatniteľnosti.

Pod čiarou

Národný ústav celoživotného vzdelávania, ako priamo riadená organizácia Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky, plní svoju nezameniteľnú celospoločenskú úlohu v oblasti celoživotného vzdelávania a celoživotného poradenstva v Slovenskej republike.

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

Štátny znakMinisterstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky (MŠVVŠ SR)
Stromová 1
813 30 Bratislava
Čerpané z: www.minedu.sk

MŠVVŠ SR, 14. 09. 2015 | Prečítané: 335 | Rubrika: Veda a spoločnosť

Webhouse.sk
Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Voliči, pozor na Kisku!
Keď klamal v minulosti, bude klamať aj v budúcnosti. Pozri: Kiska povedal: „Nezaložím stranu.“ a Kiska je hanba Slovenska.
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom