www.humanisti.sk
Podporte vydanie zbierky básní
Podporte projekt
Fotografická súťaž Cesta svetla 2018
Súťaž
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVAAteisti Českej republiky Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam Roman
Spolupracujeme
Kochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.sk
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Kultúrny program (Staré Mesto)
Bratislava-Staré Mesto
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @436
Počítadlo


Spam poison

Stand Up Comedy Vol. 6 v Kasárňach/Kulturparku

V Košiciach 25. marca 2017

S veľkou porciou humoru a zábavy prichádzajú do Kasární/Kulturparku opäť tí najlepší stand-up komici, aby publikum opäť dobre pobavili. Na ich improvizačné predstavenie sa môžu ich priaznivci tešiť v sobotu večer 25. marca 2017 o 20.00 h.

Ani tentoraz nebude chýbať Michael Szatmary, ktorého v Košiciach budú sprevádzať Tomáš Hudák, Pavol Seriš a Jakub Lužina.

Michael SzatmaryMichael Szatmary je vyštudovaný politológ, dlhoročný televízny spravodajca, muzikant, ktorý zistil, že stres z chudoby je lepší ako ten pracovný a dnes sa preto venuje naplno humoru a malej dcére.


Tomáš HudákTomáš Hudák patrí medzi najtalentovanejších humoristov súčasnosti. Pracoval v SME, Markíze a RTVS. Potom, ako sa oženil so živou ženou, sa rozhodol pre slobodu aspoň v zamestnaní. Svoje šialenejšie ja prezentuje v stand up comedy. A mimochodom, je to hrdý Košičan.


Pavol SerišPavol Seriš je herec, pôsobiaci v Brne, mím a tanečník a stand up komik v jednom. Ako jediný na Slovensku vie publikum rozosmiať pohybom a scénkami a zvukmi zo zvieracej ríše. Najnovšie behá so svojim programom po celom Slovensku a má obrovský úspech. Dokonca až taký, že si ho pozval do svojej manéže Bolek Polívka.


Jakub LužinaJakub Lužina je vychádzajúca hviezda slovenskej stand up comedy. Vyštudoval bábkoherectvo, no deti by asi jeho rozčúlené metafory na dnešnú realitu nepochopili, preto sa rozhodol zabávať aj dospelých. Vytočí ho takmer všetko, hoci aj málo spenená káva.


Viac informácií o koncerte nájdete aj na našej FB stránke:

Stand Up Comedy Vol. 6 na Facebooku.

Tešíme sa na vás!

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

K13K13 – Košické kultúrne centrá
Mesto Košice na základe uznesenia mestského zastupiteľstva zriadilo príspevkovú organizáciu K13 – Košické kultúrne centrá k 1. 10. 2013. Svoju činnosť začala 1. 1. 2014 s cieľom budovať na základoch, ktoré sa položili počas roka 2013, kedy boli Košice Európskym hlavným mestom kultúry. Zastrešuje všetky kultúrne centrá, ktoré sa počas neho vytvorili. Vybudovaná kultúrna infraštruktúra, ktorá sa vytvorila vďaka investičným projektom, sa bude využívať na kultúrne účely a pokračovať sa bude aj v projektoch, ktoré sa osvedčili.
Čerpané z: www.k13.sk

K13, 23. 03. 2017 | Prečítané: 803 | Rubrika: Rubrika pána Rubika

Zbierka na ochranu humanistov
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasle­dovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Nová zbierka na ochranu humanistov vo svete.
HELP US PROTECT HUMANISTS AT RISK
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
 Ateisti a ateistky o sebe
21-09-18 * 21:47
 Re: Aspoň podpíš
20-09-18 * 18:24
 Mláďatká na konci leta
20-09-18 * 16:18
Brajti
The Brights
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Biela pastelka 2018
Biela pastelka 2018
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore