www.humanisti.sk
Inzeráty
Webhouse.sk
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVAAteisti Českej republiky Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam Roman
Spolupracujeme
Slovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.skdTest
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Počítadlo


Spam poison

Spoločnosť podnikajúca v oblasti spracovania kovov nadobudla priemyselný objekt v Novom Meste nad Váhom

Transakcia sa uskutočnila na prelome rokov 2017 a 2018

Advokáti Taylor Wessing poskytovali právne poradenstvo skupine KNILL Gruppe pri nadobudnutí budúceho výrobného závodu v Novom Meste nad Váhom od poprednej medzinárodnej technologickej spoločnosti MAGNA. Transakcia sa uskutočnila na prelome rokov 2017 a 2018 a bola realizovaná ako asset deal.

KNILL Gruppe nadobudli nehnuteľnosti tvoriace samostatný priemyselný závod v Novom Meste nad Váhom, ktorý pôvodne využívala spoločnosť MAGNA na výrobu automobilových zrkadiel. V dôsledku hospodárskeho rastu spoločnosť Magna Mirrors presunula svoju prevádzku do väčšieho objektu v inej lokalite. Magna investovala 30 000 000 dolárov do jeho modernizácie a inštalácie novej automatickej lakovacej linky. Rozšírenie prevádzky prispeje k vytvoreniu približne 150 nových pracovných miest.

Právne poradenstvo bolo poskytované v dvoch fázach. Prvá fáza právneho poradenstva spočívala v právnom audite predmetu transakcie a druhá fáza pozostávala z rokovaní, prípravy a uzatvorenia kúpnej zmluvy.

Skupina KNILL Gruppe združuje spoločnosti s celosvetovou pôsobnosťou v oblasti systémov pre energetiku a komunikačnú infraštruktúru. Okrem bezpečných a bezproblémových riešení pre prenos a distribúciu elektrickej energie sa venuje vývoju a výrobe systémov pre akumulátory, káblové a drôtové rozvody ako aj rozvody optických vlákien.

KNILL Gruppe pôsobí na Slovenskom trhu od roku 1992 prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti ML Produktion, s.r.o. so sídlom v Myjave, ktorá sa zaoberá výrobou armatúr pre vysokonapäťové elektrické rozvody.

„Pre nás ako advokátov je skutočným potešením pracovať pre klienta, ktorý má jasnú obchodnú predstavu. Išlo o prvú transakciu ktorú sme pre KNILL Gruppe realizovali, no napriek tomu bola spolupráca s klientom už od začiatku veľmi dobrá. Výrazne nám to pomohlo v udržiavaní konštruktívnych a efektívnych rokovaní tak s klientom, ako aj s predávajúcim. Naozaj sa tešíme, že sme klientovi pomohli dosiahnuť stanovený obchodný cieľ a želáme mu veľa úspechov pri využívaní nového objektu,“ vyjadrila sa Silvia Hlavačková z advokátskej kancelárie Partner Taylor Wessing.

O Taylor Wessing

Taylor Wessing je poprednou medzinárodnou advokátskou kanceláriou, ktorú britský právnický časopis The Lawyer v júli 2013 vyhlásil za Advokátsku kanceláriu roka (Law Firm of the Year). Našim cieľom je pomáhať klientom dosiahnuť úspech prostredníctvom inovatívneho prístupu k ich obchodným aktivitám. Taylor Wessing disponuje približne 1 200 právnikmi pôsobiacimi v 33 kanceláriách v Európe, na Strednom Východe a v Ázii. Podľa údajov súťaže Právnická firma roka patrí jej bratislavská pobočka Taylor Wessing e/n/w/c advokáti medzi najväčšie advokátske kancelárie na Slovensku. The Slovak Spectator ju v roku 2017 označil ako jednu z troch najväčších medzinárodných kancelárií na Slovensku. Kancelária získala hlavnú cenu Via Bona Slovakia 2015 za zodpovedné podnikanie.

Taylor Wessing je medzinárodná advokátska kancelária s viac ako 1 200 právnikmi, ktorá poskytuje právne služby klientom zo svetovo najdynamickejších odvetví priemyslu. Pri poskytovaní právnych služieb našim klientom sa zameriavame na dosiahnutie požadovaného cieľa, pomáhame im uspieť inovatívnym pohľadom na ich business (podnikanie, obchodné záujmy). Našich 33 kancelárií v Európe, na Blízkom východe a Ázii ako aj dve zastúpenia v USA nepredstavujú len formálnu prítomnosť v regióne – spájajú to najlepšie z miestneho podnikania, priemyslu a kultúrneho povedomia s medzinárodnými skúsenosťami s cieľom poskytovať rozumné obchodné riešenia pre našich klientov.

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

Slávka CigáňováSlávka Cigáňová
Vyštudovala ekonomickú teóriu a žurnalistiku. Osem rokov pracovala v denníku Hospodárske noviny – najskôr ako politická redaktorka, potom ako editorka domáceho spravodajstva. Od roku 2014 pôsobí v PR sfére. Do AMI Communications nastúpila v decembri 2014 na pozíciu Account Executive.
Čerpané z: www.amic.sk

Slávka Cigáňová, 15. 03. 2018 | Prečítané: 207 | Rubrika: Veda a spoločnosť

Webhouse.sk

Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Voliči, pozor na Kisku!
Keď klamal v minulosti, bude klamať aj v budúcnosti. Pozri: Kiska povedal: „Nezaložím stranu.“ a Kiska je hanba Slovenska.
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
 Oxymoron
18-01-20 * 23:22
 Komunisti a fašisti spoločne
18-01-20 * 23:20
 Najmenší muž
18-01-20 * 01:55
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Internetový čas
Internet time: @380