www.humanisti.sk
www.humanisti.sk
Inzeráty
Predám ochrannú známku s logom
Jedálny lístok
Quasars Ensemble
BILLA
Webhouse.sk
Humanistická zbierka
Transparentný účet pre humanistov
Humanisti, už môžete pomáhať aj cez transparentný účet. Pozri: Zbierka na pomoc chudobným.
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVA Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam RomanSlovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.sk
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @515
Počítadlo


Spam poison

Slovenská kancelária HAVEL A PARTNERS sa posilní o partnera a dvoch advokátov

Medzi klientov patria najmä veľké medzinárodné spoločnosti

HAVEL & PARTNERS

Najväčšia česko-slovenská právnická firma HAVEL & PARTNERS významne personálne posilní svoju slovenskú kanceláriu v Bratislave. Od 1. 7. 2018 preberá časť zodpovednosti za jej rozvoj novovymenovaný partner a doterajší vedúci advokát kancelárie Štěpán Štarha. Spolu s ním sa do Bratislavy presúvajú aj senior advokát Juraj Dubovský a advokát Štefan Potočňák.

„So Štěpánom sme sa dohodli, že bude väčšinu dní tráviť pracovne v Bratislave, kam sa sťahuje aj jeho rodina. Zároveň sa však neprestane venovať svojim klientom v Prahe a Brne. Jeho doménou zostáva najmä poradenstvo technologickým a IT spoločnostiam a komplexné projekty pre finančné, energetické a telekomunikačné firmy. Verím, že Štěpánove skúsenosti nám na Slovensku pomôžu k ďalšiemu rozvoju našich služieb a dobrým hospodárskym výsledkom,“ hovorí k povýšeniu Štěpána Štarhu a jeho angažmánu v Bratislave Jaroslav Havel, riadiaci partner kancelárie.

„Našu bratislavskú kanceláriu chceme aj v najbližších mesiacoch ďalej intenzívne rozvíjať. Preto sme sa dohodli aj s ďalšími dvoma kolegami, ktorí doteraz pôsobili predovšetkým v Prahe, že sa pracovne presunú na Slovensko, odkiaľ pochádzajú. Senior advokát Juraj Dubovský sa špecializuje na zastupovanie klientov v súdnych a rozhodcovských konaniach a na oblasť insolvencie a reštrukturalizácie, Štefan Potočňák je expertom na civilné právo a kontrakty v oblastiach IP/IT, médií a telekomunikácií,“ upresňuje Jaroslav Havel.

HAVEL & PARTNERS bude mať od 1. 7. 2018 celkom 27 partnerov. Na najvyšší manažérsky post sa okrem Štěpána Štarhu posúva tiež Ondřej Florián, doterajší vedúci advokát z poradenskej skupiny zameranej na privátnych klientov z radov najvýznamnejších podnikateľov a ich rodín, top manažérov, investorov, umelcov alebo profesionálnych športovcov, vrátane približne 400 najbohatších Čechov a Slovákov. Štěpána a Ondřeja spája tiež to, že v kancelárii začínali ako advokátski koncipienti v roku 2010. Ich kariéra tak odráža dlhodobú snahu kancelárie vychovávať ďalšie generácie právnikov a manažérov v jednej osobe, a to počas kratšej doby, než je v advokácii bežné.

Pod čiarou

Advokátska kancelária HAVEL & PARTNERS s kanceláriami v Prahe, Brne, Ostrave a Bratislave je s tímom takmer 200 právnikov, viac ako 100 advokátov a 500 spolupracovníkov, vrátane zamestnancov spolupracujúcej inkasnej agentúry Cash Collectors, najväčšou česko-slovenskou nezávislou právnickou firmou v strednej Európe. Medzi našich klientov patria najmä veľké medzinárodné spoločnosti, najvýznamnejšie české a slovenské spoločnosti, vrátane strategických štátnych podnikov a orgánov verejnej správy, ale aj stredné podniky, individuálni podnikatelia a investori. Je medzi nimi aj približne 70 z 500 najväčších svetových spoločností podľa publikácie Fortune 500 a takmer 50 spoločností zaradených do rebríčka najväčších českých spoločností Czech Top 100. Kancelária má v súčasnej dobe viac ako 1 000 klientov. Máme najkomplexnejšiu medzinárodnú podporu dostupnú pre české a slovenské advokátske kancelárie. Poskytujeme právne poradenstvo v 12 svetových jazykoch vo viac ako 80 krajinách sveta. Až 70 % našich prípadov obsahuje medzinárodný prvok. Úzko spolupracujeme s poprednými medzinárodnými právnickými firmami v Európe, Ázii, Severnej Amerike, Afrike i Austrálii. Naši klienti majú vďaka tomu prístup k medzinárodným aj lokálnym znalostiam a odbornosti prostredníctvom viac ako 30 tisíc právnikov v približne 160 krajinách sveta. HAVEL & PARTNERS je najúspešnejšou kanceláriou s najkomplexnejšími službami v Českej republike aj na Slovensku podľa celkového súčtu všetkých nominácií a titulov v rámci doterajších ročníkov súťaže Právnická firma roka. Kancelária získala už druhýkrát hlavné ocenenie Právnická firma roka pre domácu kanceláriu (2015, 2017) a je držiteľom ceny Právnická firma roka za najlepšie klientske služby (2015 – 2016). Najlepšou právnickou firmou v Českej republike bola kancelária opakovane vyhlásená medzinárodnou ratingovou agentúrou Who's Who Legal, a to celkom šesťkrát za posledných sedem rokov. Kancelária HAVEL & PARTNERS takisto získala globálne klientske prvenstvo. Vďaka prestížnemu oceneniu Client Choice Awards vyhlasovanému agentúrou International Law Office je klientmi najlepšie hodnotenou firmou v Českej republike. V oblasti fúzií a akvizícií je HAVEL & PARTNERS najlepšou právnickou firmou v Českej republike a na Slovensku vďaka globálnemu oceneniu Corporate INTL (2016). V Českej republike drží od roku 2009 prvenstvo v počte realizovaných transakcií podľa medzinárodných agentúr Mergermarket, EMIS DealWatch a Thomson Reuters. Na Slovensku získala za fúzie a akvizície ocenenie Právnická firma roka (2015) a šesťkrát po sebe tiež prestížnu globálnu cenu M&A Today Awards (2013 – 2018).

Foto:

Štěpán ŠtarhaJuraj Dubovský
Štefan PotočňákOndřej Florián

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

Júlia KráľováJúlia Kráľová
Vyštudovala odbor marketingová komunikácia na Univerzite Komenského v Bratislave. Pracuje v PR sfére ako Junior špecialista agentúry AMI Communications. Venuje sa primárne klientom z oblasti ekonomiky, energetiky, FMCG a auto-moto.
Čerpané z: www.amic.sk

Júlia Kráľová, 03. 07. 2018 | Prečítané: 486 | Rubrika: Veda a spoločnosť

Doba slovenská
BILLA
Webhouse.sk
Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Sociálne siete
Anketa
Ktorý vtáčik z týchto fotografií sa vám najviac páči?

Kolibkárik čipčavý (9 hl.)
 
Sýkorka belasá (12 hl.)
 
Stehlík obyčajný (6 hl.)
 
Sokol myšiar (3 hl.)
 
Drozd plavý (0 hl.)
 

Celkom hlasovalo: 30
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
 Imperializmus
06-07-20 * 20:27
 Re: Ruskí imperialisti
06-07-20 * 16:18
 Ruskí imperialisti
06-07-20 * 14:36
Lipka – diskusné fórum
Lipka
Diskuteri.sk
Diskuteri.sk
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Biblia očami vedy
Biblia očami vedy
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Spotrebiteľská Poradňasc
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore