www.humanisti.sk
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistov Ateisti Českej republiky Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam Roman
Spolupracujeme
Kochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republiky
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Kultúrny program (Staré Mesto)
Bratislava-Staré Mesto
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @323
Počítadlo


Spam poison

Skupina King Shaolin vyrazila na turné a už v piatok vystúpi aj v Košiciach!

MARESI TOUR 2017

Kapela zahrá všetkým svojim fanúšikom 24. marca o 20.00 v Kasárňach/Kulturparku spolu s hosťami – skupinami Jeno's Brothers a The Parentals.

King ShaolinKapela King Shaolin pôsobí na hudobnej scéne od roku 2011 a tvorí ju Dominik Štofko (spevák, gitarista), Norbert Neuschl (basgitara, sprievodné vokály), Michal Uličný (bicie nástroje) a Michal „Mustafa“ Neffe (gitara, sprievodné vokály). V programe predstaví skladby zo svojho druhého albumu Play Against The Rules a chýbať nebude ani prvý cover v ich repertoári – hit Ivana Táslera Duch človeka.

Jeno's BrothersSúrodenecká, humenská skupina Jeno's Brothers sa na hudobnej scéne pohybuje od roku 2008 a už v tom nasledujúcom vydala album Atmosféra. Členmi kapely sú Lukáš (spev, gitara), Matúš (bicie, saxofón), Jozef (basgitara, spev) a Monika (klávesy, spev) Jeňovci a Peter Jakab (gitara). V Košiciach predstaví divákom skladby z čerstvo pokrsteného albumu Colours, na ktorom sa v deviatich piesňach miešajú prvky populárnej, rockovej a funky hudby.

The ParentalsNa domácej pôde to rozbalí aj košická rocková kapela The Parentals. Chalani hrajú stále v tej istej zostave – Miroslav Felber (spev, gitara), Jozef Lumtzer (gitara), Martin Samuely (basgitara) a Jozef Dvořák (bicie). Svoj prvý album s názvom Nothing's changed vydali v roku 2009 a odvtedy prešli výrazným hudobným posunom, naďalej na sebe pracujú, koncertujú a nahrávajú.

Viac informácií o koncerte nájdete aj na našej FB stránke:

King Shaolin & hostia v Kasárňach/Kulturparku – FB event.

Tešíme sa na vás!

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

K13K13 – Košické kultúrne centrá
Mesto Košice na základe uznesenia mestského zastupiteľstva zriadilo príspevkovú organizáciu K13 – Košické kultúrne centrá k 1. 10. 2013. Svoju činnosť začala 1. 1. 2014 s cieľom budovať na základoch, ktoré sa položili počas roka 2013, kedy boli Košice Európskym hlavným mestom kultúry. Zastrešuje všetky kultúrne centrá, ktoré sa počas neho vytvorili. Vybudovaná kultúrna infraštruktúra, ktorá sa vytvorila vďaka investičným projektom, sa bude využívať na kultúrne účely a pokračovať sa bude aj v projektoch, ktoré sa osvedčili.
Čerpané z: www.k13.sk

K13, 21. 03. 2017 | Prečítané: 374 | Rubrika: Rubrika pána Rubika

Zbierka na ochranu humanistov
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasle­dovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Globálna kampaň na ochranu humanistov.
HELP US PROTECT HUMANISTS AT RISK
Anketa
Podpísali by ste sa ako občan pod petíciu, aby mohol kandidovať na prezidenta SR Martin Daňo?

Áno (32 hl.)
 
Asi áno (6 hl.)
 
Asi nie (3 hl.)
 
Nie (28 hl.)
 

Celkom hlasovalo: 69
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
 Boh zomrel na syfilis
21-02-18 * 21:08
 RE: Projekt cesty na Mars
21-02-18 * 17:49
 RE: Projekt cesty na Mars
20-02-18 * 21:39
Brajti
The Brights
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore