www.humanisti.sk
www.humanisti.sk
Inzeráty
Predám ochrannú známku s logom
Pozvánka na koncert
Webhouse.sk
Humanistická zbierka
Transparentný účet pre humanistov
Humanisti, už môžete pomáhať aj cez transparentný účet. Pozri: Zbierka na pomoc chudobným.
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVAAteisti Českej republikyVoľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam RomanSlovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.sk
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @440
Počítadlo


Spam poison

SaS: Sľuby SNS sú bohapustý populizmus a výsmech všetkým voličom

Tlačová správa strany Sloboda a Solidarita (SaS) k programu Slovenskej národnej strany (SNS) zvýšiť úroveň školstva

Strana Sloboda a Solidarita (SaS) považuje sľuby SNS a jej predsedu Andreja Danka v oblasti školstva za bohapustý populizmus a výsmech všetkým voličom.

„Sľub strany SNS zlepšiť školstvo po tom, čo bola 12 rokov pri moci a dala Slovensku 5 ministrov školstva, ktorých sprevádzali samé korupčné kauzy, nemožno brať vážne. Nominanti SNS v rezorte školstva nevyriešili žiadne kľúčové problémy – či už ide o vzdelávanie pedagógov, otvorený trh s učebnicami alebo asistentov učiteľov. Namiesto toho, napáchali v školstve škody za desiatky až stovky miliónov eur,“ uviedol podpredseda SaS a tímlíder strany pre školstvo Branislav Gröhling.

Strana SNS podľa liberálov ukázala, že školstvu dokáže iba škodiť a ešte aj v takomto podvýživenom rezorte je schopná pochybne míňať milióny eur.

„Po SNS ostanú iba kauzy, 300-miliónový eurofondový škandál Plavčana či 30-miliónový stimulový škandál ministerky Lubyovej. Jediná prínosná vec, ktorú SNS môže pre školstvo spraviť, je navždy sa vzdať tohto rezortu a prestať s jeho tunelovaním. Strana SaS naopak prináša v školstve 72 konkrétnych riešení. Okrem zvýšenia platu učiteľov, ide o otvorenie trhu s učebnicami, zlepšenie uplatnenia absolventov či zjednotenie financovania školstva,“ uzavrel poslanec NR SR za SaS Branislav Gröhling.

Foto:

Branislav Gröhling

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

Sloboda a SolidaritaSloboda a Solidarita
– politická strana
Ctíme si slobodu, kladieme prekážky jej nepriateľom, bojujeme za vyššiu životnú úroveň ľudí v dobre spravovanej krajine. Toto je naše poslanie v strane Sloboda a Solidarita. Našou úlohou je vytvárať podmienky pre zvyšovanie príjmov tých, ktorí pracujú, zabezpečiť základnú mieru solidarity s tými, ktorí nepracujú, zvyšovať mieru osobnej slobody ruka v ruke so zodpovednosťou a usilovať sa o štíhly štát, hospodáriaci efektívne a vyrovnane. Štát je v našom ponímaní garantom včasnej spravodlivosti.
Čerpané z: www.sas.sk

SaS, 27. 01. 2020 | Prečítané: 146 | Rubrika: Polemika o…

Webhouse.sk
Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Voliči, pozor na Kisku!
Keď klamal v minulosti, bude klamať aj v budúcnosti. Pozri: Kiska povedal: „Nezaložím stranu.“ a Kiska je hanba Slovenska.
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore