www.humanisti.sk
www.humanisti.sk
Inzeráty
Predám ochrannú známku s logom
Pozvánka na koncert
Webhouse.sk
Humanistická zbierka
Transparentný účet pre humanistov
Humanisti, už môžete pomáhať aj cez transparentný účet. Pozri: Zbierka na pomoc chudobným.
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVAAteisti Českej republikyVoľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam RomanSlovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.sk
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @452
Počítadlo


Spam poison

Saková musí podať demisiu, ak budú pokračovať problémy s hlasovacími lístkami

Tlačová správa strany Sloboda a Solidarita (SaS) k chybným zásielkam s hlasovacími lístkami pre voličov, ktorí požiadali o voľbu zo zahraničia

Strana Sloboda a Solidarita (SaS) považuje za závažné a neprijateľné zlyhanie ministerstva vnútra v súvislosti s nekompletnými zásielkami hlasovacích lístkov pre voličov, ktorí požiadali o voľbu zo zahraničia.

„Chybných zásielok s hlasovacími lístkami by bolo omnoho menej, keby vládna koalícia vypočula naše legislatívne návrhy na zjednodušenie voľby zo zahraničia. Taktiež ak by sa dalo voliť na zastupiteľských a konzulárnych úradov SR v zahraničí, prípadne v predstihu priamo na Slovensku, ako sme pred pár mesiacmi navrhovali v parlamente. Navyše sa to deje v čase, keď sa nám spoločným tlakom aj s iniciatívou srdcomdoma.sk podarilo presvedčiť tisíce Slovákov, aby si vyžiadali hlasovacie lístky,“ uviedol podpredseda NR SR za SaS a tímlíder strany pre zahraničnú politiku a politický systém Martin Klus.

Podľa liberálov však súčasná vláda robila všetko pre to, aby volilo čo najmenej zahraničných Slovákov, keďže im doterajší stav vyhovoval.

„Pokiaľ sa však budú opakovať problémy s chybnými hlasovacími lístkami, je nevyhnutné, aby bola vyvodená aj personálna zodpovednosť, a to konkrétne demisia ministerky vnútra Denisy Sakovej. Zároveň žiadame všetkých voličov zo zahraničia, aby bezodkladne informovali o neúplných hlasovacích lístkoch,“ uzavrel Martin Klus.

Foto:

Martin Klus

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

Sloboda a SolidaritaSloboda a Solidarita
– politická strana
Ctíme si slobodu, kladieme prekážky jej nepriateľom, bojujeme za vyššiu životnú úroveň ľudí v dobre spravovanej krajine. Toto je naše poslanie v strane Sloboda a Solidarita. Našou úlohou je vytvárať podmienky pre zvyšovanie príjmov tých, ktorí pracujú, zabezpečiť základnú mieru solidarity s tými, ktorí nepracujú, zvyšovať mieru osobnej slobody ruka v ruke so zodpovednosťou a usilovať sa o štíhly štát, hospodáriaci efektívne a vyrovnane. Štát je v našom ponímaní garantom včasnej spravodlivosti.
Čerpané z: www.sas.sk

SaS, 25. 01. 2020 | Prečítané: 73 | Rubrika: Polemika o…

Webhouse.sk
Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Voliči, pozor na Kisku!
Keď klamal v minulosti, bude klamať aj v budúcnosti. Pozri: Kiska povedal: „Nezaložím stranu.“ a Kiska je hanba Slovenska.
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore