www.humanisti.sk
www.humanisti.sk
Inzeráty
Predám ochrannú známku s logom
Pozvánka na koncert
Webhouse.sk
Humanistická zbierka
Transparentný účet pre humanistov
Humanisti, už môžete pomáhať aj cez transparentný účet. Pozri: Zbierka na pomoc chudobným.
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVAAteisti Českej republikyVoľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam RomanSlovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.sk
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @395
Počítadlo


Spam poison

Riaditeľ Greenpeace odmietol vymenovanie od ministra Miškova

Minister vymenoval riaditeľa jednej z najväčších ochranárskych organizácií v SR do pracovnej skupiny pre výstavbu ropovodu bez jeho vedomia a súhlasu!

Juraj RizmanRiaditeľ Greenpeace Slovensko Juraj Rizman dnes verejne odmietol menovanie za člena Komisie pre prípravu výstavby ropovodu Bratislava – Schwechat. Za člena tejto pracovnej komisie Rizmana bez jeho vedomia a súhlasu vymenoval minister hospodárstva Juraj Miškov dňa 15. 12. 2011. Menovanie oznámilo MH SR riaditeľovi Greenpeace formou doporučenej poštovej zásielky odoslanej z ministerstva 19. 12. 2011.

„Považujem za škandalózne, že ma minister Miškov vymenoval do komisie, bez toho, aby som o jej existencii vôbec tušil a tiež bez toho, aby sa ma čo i len spýtal na môj názor, alebo súhlas s takýmto krokom. Nesúhlasíme s plánovanou výstavbou ropovodu a nemáme žiadny záujem podieľať sa práci komisie, ktorá ma pripravovať jeho výstavbu. Považujem to za zlý a veľmi nemiestny žart,“ konštatoval riaditeľ Greenpeace Slovensko Juraj Rizman.

Rizman tiež považuje za škandalózne, že keď včera večer telefonicky kontaktoval sekretariát ministra hospodárstva a protestoval proti svojmu menovaniu nedostal žiadnu odpoveď. Zato dnes ráno ho vo veci včerajšej sťažnosti na MH SR priamo kontaktovali predstavitelia komerčnej firmy, ktorá má výstavbu ropovodu realizovať.

„Je neuveriteľné, že keď človek v tejto krajine zatelefonuje na sekretariát ministra hospodárstva a položí otázku, neodpovie mu MH SR, ale o deň neskôr priamo komerčná spoločnosť zainteresovaná v projekte. To naozaj ministerstvo hospodárstva stratilo súdnosť natoľko, že dnes funguje ako sekretariát konkrétnym firmám? Ako je možné, že pracovnú komisiu, do ktorej vymenúva minister hospodárstva vybavuje za MH SR firma, o ktorej projekte má pracovná skupina rokovať,“ pýta sa Rizman.

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

Greenpeace
– je medzinárodná organizácia, nezávislá na vláde, politických stranách, korporáciách a iných hospodárskych skupinách, ktorá používa nenásilnú formu protestu, aby upozornila na problémy životného prostredia
– činnosť môžu vykonávať jedine vďaka nezištnej podpore jednotlivcov
Čerpané z: www.greenpeace.org/slovakia

Greenpeace, 22. 12. 2011 | Prečítané: 2516 | Rubrika: Polemika o…

Webhouse.sk
Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Voliči, pozor na Kisku!
Keď klamal v minulosti, bude klamať aj v budúcnosti. Pozri: Kiska povedal: „Nezaložím stranu.“ a Kiska je hanba Slovenska.
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore