www.humanisti.sk
www.humanisti.sk
Inzeráty
Predám ochrannú známku s logom
Pozvánka na koncert
Webhouse.sk
Humanistická zbierka
Transparentný účet pre humanistov
Humanisti, už môžete pomáhať aj cez transparentný účet. Pozri: Zbierka na pomoc chudobným.
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVAAteisti Českej republikyVoľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam RomanSlovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.sk
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @338
Počítadlo


Spam poison

Príďte sa zabaviť do Záhorskej Bystrice

Chystáme hody!

Leo da Vinci: Misia Mona LízaKoncom augusta budeme v Záhorskej Bystrici opäť oslavovať. Bystrické hrubé hody štartujú v piatok 30. augusta a končia sa v nedeľu 1. septembra. Pripravený je pestrý program, ktorý vyvrcholí hodovou zábavou v hasičskej zbrojnici. Tešiť sa môžete aj na pesničky z muzikálu Boy Band a na kapelu Sokoly. Hodový program bude moderovať Štefan Skrúcaný.

Hody odštartujú v piatok 30. augusta podvečer. Na námestí rodiny sa o 20.30 h bude v letnom kine premietať animovaný rozprávkový film Leo da Vinci: Misia Mona Líza.

Zdroj video záznamu: CONTINENTAL FILM, s.r.o.

V sobotu 31. augusta si pripomenieme 140. výročie založenia Dobrovoľného hasičského zboru v Záhorskej Bystrici. Dobrovoľný hasičský zbor pripravuje ranný budíček jazdou po obci s historickou ručnou striekačkou, aj otvorenie hasičskej zbrojnice pre verejnosť spojenou s výstavou hasičských predmetov a informáciu o histórii DHZ v Záhorskej Bystrici. Sobotu ukončia hodovou zábavou v hasičskej zbrojnici.

Športová komisia opäť organizuje čoraz populárnejší Beh o pohár starostu. Registrácia účastníkov je ráno o 8.00 h na Námestí rodiny. Cez víkend sa môžete tešiť na napínavé futbalové zápasy. V sobotu o 15.00 h MFK ZB vs. FK Lamač, v nedeľu: MFK ZB vs FK Tomášov (15.00 h) a MKF SLOVAN ZB vs. Lokomotíva Dev. N. Ves „B“ (17.00 h).

Pre najmenších pripravujeme program SEMAFORKO o tom, ako si dávať pozor na cestách. Poznáte muzikál o vznikoch chlapčenských skupín BOYBAND? Pesničky z tohto muzikálu nám zaspievajú hlavní hrdinovia. Hodový večer ukončíme kapelou Sokoly a ich hosťami Monikou Kandráčovou, Jurajom Bačom a Tomášom Bezdedom.

Hodová slávnosť pokračuje aj v nedeľu 1. septembra svätou omšou v kostole sv. Petra a Pavla. Popoludní si v hudobnom programe pripomenieme dvadsiate výročie uzatvorenia družobného priateľstva s moravskou obcou Brumovice.

Počas hodov nebudú chýbať kolotoče, stánky s občerstvením aj so suvenírmi.

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

Záhorská BystricaMestská časť Bratislava-Záhorská Bystrica
Záhorská Bystrica leží na úpätí Malých Karpát. Po prvýkrát sa spomína ako osada Pystrich v darovacej zmluve kráľa Karola Róberta z roku 1314. Mestskou časťou Bratislavy sa ako obec stala v roku 1972, ale aj napriek tomu si stále zachováva svoj vidiecky charakter a tradície
Čerpané z: www.zahorskabystrica.sk

Záhorská Bystrica, 24. 08. 2019 | Prečítané: 181 | Rubrika: Rubrika pána Rubika

Webhouse.sk
Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Voliči, pozor na Kisku!
Keď klamal v minulosti, bude klamať aj v budúcnosti. Pozri: Kiska povedal: „Nezaložím stranu.“ a Kiska je hanba Slovenska.
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
 Re: Mladá sila
25-02-20 * 17:18
 Mladá sila
23-02-20 * 22:24
 Re: Nebezpečný vírus ohrozuje
23-02-20 * 09:48
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore