www.humanisti.sk
www.humanisti.sk
Inzeráty
Predám ochrannú známku s logom
Jedálny lístok
BILLA
Webhouse.sk
Humanistická zbierka
Transparentný účet pre humanistov
Humanisti, už môžete pomáhať aj cez transparentný účet. Pozri: Zbierka na pomoc chudobným.
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVA Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam RomanSlovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.sk
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @685
Počítadlo


Spam poison

Právnická firma roka

8. ročník

Milí čitatelia spravodajcu Humanisti.sk ®,

dovoľte, aby som sa s vami podelil o výsledky 8. ročníka prestížnej súťaže Právnická firma roka SR organizovanej spoločnosťou EPRÁVO a časopisom TREND. V tejto jedinej oficiálnej tuzemskej právnickej súťaži sme získali tri kľúčové ocenenia – cenu za Najlepšie klientske služby a prvenstvo v kategóriách Fúzie a akvizície a Energetika a energetické projekty.

V ďalších siedmich kategóriách sa naša kancelária umiestnila medzi veľmi odporúčanými, či odporúčanými kanceláriami, čím potvrdila svoju všestrannosť a výnimočné postavenie na slovenskom a českom právnom trhu, ktoré je unikátne aj v rámci Európy, a naďalej zostáva najúspešnejšou a najkomplexnejšou advokátskou kanceláriou v oboch krajinách.

Predovšetkým v súvislosti s naším ocenením v kategórii Najlepšie klientske služby, o ktorom rozhodujú naši spokojní klienti, by sme vám chceli veľmi poďakovať za vašu doterajšiu priazeň a podporu. Tým z vás, ktorých usporiadateľ oslovil, tiež za pozitívne referencie, ktoré ste poskytli a tým prispeli k nášmu presvedčivému víťazstvu. Vaša spokojnosť za naše právne a daňové služby je pre nás tým najdôležitejším ocenením. Toto ocenenie pravidelne získavame aj v súťaži Právnická firma roka Českej republiky.

Taktiež sme hrdí na tohoročné víťazstvo v odbornej kategórii Fúzie a akvizície, ktoré sme získali na Slovensku, ale i minulý rok v českej súťaži Právnická firma roku, keďže naša kancelária je už viac ako 10 rokov lídrom na trhu a uskutočnili sme viac ako 600 transakcií za vyše 27 miliárd €.

Víťazstvo v týchto kategóriách v oboch krajinách súčasne považujem za unikátny úspech, ako aj za potvrdenie rastúcej pozície našej kancelárie na slovenskom trhu, o čom svedčí aj viac ako 20% medziročné zvýšenie tržieb na Slovensku už druhý rok po sebe. Prvenstvo sme získali aj v kategórii Energetika a energetické projekty, ktorá patrí medzi najrýchlejšie rastúce špecializácie našej kancelárie.

V tomto mesiaci si pripísala kancelária úspech aj na medzinárodnej scéne. Prestížna britská ratingová agentúra Chambers & Partners ju vo svojom medzinárodnom hodnotení právnických firiem Chambers Europe Awards ocenila ako najlepšiu kanceláriu pôsobiacu v Českej republike pre rok 2020.

Verím, že aj v súčasnom krízovom období koronavírusovej pandémie sme vám oporou, a že našou flexibilitou, odbornosťou a lojalitou vám pomáhame prejsť týmto náročným obdobím. Dúfame, že i naďalej z našej pozície najkomplexnejšej kancelárie na trhu a schopnosti a chuti neustále hľadať a rozvíjať inovatívne riešenia budeme naďalej prepájať všetky naše služby vo váš prospech.

Za všetkých kolegov a ich úspešné tímy ešte raz ďakujem za podporu a tešíme sa na ďalšiu úspešnú spoluprácu.

Jaroslav Havel
riadiaci partner

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelářHAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
Advokátska kancelária HAVEL & PARTNERS (do 31. 12. 2017 Havel, Holásek & Partners) bola založená v Prahe v roku 2001 skúsenými právnikmi z popredných medzinárodných a českých právnických firiem a postupne sa stala najväčšou advokátskou kanceláriou v Českej a Slovenskej republike a zároveň najdynamickejšie rastúcou právnickou firmou v regióne strednej a východnej Európy, ktorá neustále posilňuje svoju pozíciu na trhu právnických služieb v Česku a na Slovensku.
Čerpané z: www.havelpartners.cz

HAVEL & PARTNERS, 18. 05. 2020 | Prečítané: 116 | Rubrika: Veda a spoločnosť

Doba slovenská
BILLA
Webhouse.sk
Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Sociálne siete
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
 Re: Kurča na fazuľke
08-08-20 * 12:17
 Re: Moje poznámky
08-08-20 * 09:55
 Re: Kurča na fazuľke
08-08-20 * 09:39
Lipka – diskusné fórum
Lipka
Diskuteri.sk
Diskuteri.sk
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Biblia očami vedy
Biblia očami vedy
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Spotrebiteľská Poradňasc
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore