www.humanisti.sk
www.humanisti.sk
Inzeráty
Predám ochrannú známku s logom
Jedálny lístok
Webhouse.sk
Humanistická zbierka
Transparentný účet pre humanistov
Humanisti, už môžete pomáhať aj cez transparentný účet. Pozri: Zbierka na pomoc chudobným.
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVAAteisti Českej republikyVoľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam RomanSlovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.sk
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @407
Počítadlo


Spam poison

Pomôžte vypátrať, kto nelegálne vypílil stromy v Bratislave!

Slovenská sporiteľňa vypisuje odmenu

Záleží nám na tom, aby sa našiel vinník, ktorý bezohľadne spílil borovice pred obytnými domami v Bratislave. Preto sme sa rozhodli, že vyplatíme odmenu 1 000 eur tomu, kto poskytne polícií, prípadne príslušnému okresnému úradu Bratislava, informácie, ktoré povedú k vyšetreniu prípadu a odhaleniu vinníka. Vyzývame preto ľudí, ktorí majú informácie, ktoré by mohli viesť k objasneniu prípadu, aby sa obrátili priamo na políciu alebo na príslušný okresný úrad.

Slovenská sporiteľňa už 27. júla 2016 dôrazne odmietla obvinenia zo spílenia borovíc pred obytnými domami v Bratislave kvôli údajne lepšej viditeľnosti prenajatej reklamnej plochy. Tento čin nás pobúril a rovnako ako verejnosť žiadame dôsledné vyšetrenie tohto prípadu. Spájanie banky s týmto nelegálnym výrubom považujeme za poškodzovanie dobrého mena Slovenskej sporiteľne.

Všetky reklamné plochy, ktoré si prenajímame, sú legálne. Zároveň určite nechceme, aby kvôli viditeľnosti reklamných plôch s našou reklamou bol vypílený jediný strom. Podľa stanoviska spoločnosti euroAWK, od ktorej sme si reklamnú plochu prenajali, spoločnosť nerealizovala a ani si v minulosti neobjednávala orezávanie zelene v danej lokalite. Súčasne budeme radi, ak nám dajú ľudia vždy vedieť, pokiaľ majú podozrenie, že naša reklama nevhodne zasahuje do prírody.

Stromy nedala spíliť Slovenská sporiteľňa

Slovenská sporiteľňa dôrazne odmieta obvinenia zo spílenia borovíc pred obytnými domami v Bratislave kvôli údajne lepšej viditeľnosti reklamnej plochy. Tento čin nás pobúril a rovnako ako verejnosť žiadame dôsledné vyšetrenie tohto prípadu. Spájanie banky s týmto nelegálnym výrubom považujeme za poškodzovanie dobrého mena Slovenskej sporiteľne.

Všetky reklamné plochy, ktoré si prenajímame, sú legálne. Zároveň určite nechceme, aby kvôli viditeľnosti reklamných plôch s našou reklamou bol vypílený jediný strom. Podľa stanoviska spoločnosti euroAWK, od ktorej sme si reklamnú plochu prenajali, spoločnosť nerealizovala a ani si v minulosti neobjednávala orezávanie zelene v danej lokalite. Súčasne budeme radi, ak nám dajú ľudia vždy vedieť, pokiaľ majú podozrenie, že naša reklama nevhodne zasahuje do prírody.

Záleží nám na ekologickom prístupu k životu, preto sme už siedmy rok partnerom Nadácie Ekopolis. V rámci partnerstva podporujeme systematické ošetrovanie stromov na celom Slovensku a zároveň spoluorganizujeme významnú anketu Strom roka.

Slovenská sporiteľňa sa dlhodobo radí medzi spoločensky zodpovedné firmy a záleží nám na prostredí, v ktorom pôsobíme. Nadácia Pontis nás v tomto roku zaradila medzi troch finalistov prestížnej ceny Via Bona za zodpovedné podnikanie v hlavnej kategórii Zodpovedná veľká firma.

Verejný prísľub

Slovenská sporiteľňa, a.s., so sídlom Tomášikova 48, Bratislava zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Odd.: Sa, vložka č. 601/B, IČO 00 151 653, vyhlasuje, že zaplatí odmenu vo výške 1 000 eur prvej osobe, ktorá poskytne Polícii Slovenskej republiky alebo príslušnému okresnému úradu v Bratislave relevantné informácie, ktoré podstatným spôsobom prispejú k objasneniu skutku – nelegálnemu výrubu troch borovíc, ktorý sa stal v Bratislave (Petržalka, Zadunajská cesta, v blízkosti mosta SNP) a k zisteniu jeho páchateľov.

Tento prísľub je platný do 31. 12. 2016.
Bratislava 28. júla 2016
Slovenská sporiteľňa, a.s.

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

Slovenská sporiteľňaSlovenská sporiteľňa, a. s.
– je s 2,3 miliónom klientov najväčšou komerčnou bankou na Slovensku. Jediným akcionárom Slovenskej sporiteľne je rakúska Erste Group Bank. Slovenská sporiteľňa má dlhodobo vedúce postavenie v oblasti celkových aktív, úverov pre obyvateľstvo, vkladov klientov, v počte obchodných miest a bankomatov. Komplexné bankové služby poskytuje v 290 obchodných miestach a 17 firemných centrách na celom Slovensku.
Čerpané z: www.slsp.sk (28. júla 2016) a www.slsp.sk (27. júla 2016)

Slovenská sporiteľňa, 29. 07. 2016 | Prečítané: 689 | Rubrika: Kto sú humanisti?

Webhouse.sk
Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Sociálne siete
Anketa
Súhlasíte s trvalým zatvorením obchodov v nedeľu?

Áno (10 hl.)
 
Nie (8 hl.)
 

Celkom hlasovalo: 18
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
 Pokrytectvo
21-05-20 * 20:41
 Re: Confirmation bias
21-05-20 * 16:10
 Stretne Mars planétu Zem
21-05-20 * 00:01
Lipka – diskusné fórum
Lipka
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Biblia očami vedy
Biblia očami vedy
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Spotrebiteľská Poradňasc
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore