www.humanisti.sk
www.humanisti.sk
Inzeráty
Predám ochrannú známku s logom
Jedálny lístok
BILLA
Webhouse.sk
Humanistická zbierka
Transparentný účet pre humanistov
Humanisti, už môžete pomáhať aj cez transparentný účet. Pozri: Zbierka na pomoc chudobným.
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVA Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam RomanSlovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.sk
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @245
Počítadlo


Spam poison

Politik Igor Matovič je nebezpečne vulgárny

Nazval sudkyňu mafiánskou prostitútkou

A to bez akýchkoľvek relevantných dôkazov. On za dôkaz považuje táraniny Kočnera, s ktorým sa Matovič neraz stretával. Nie sudkyňa Jankovská, ale žobravý politik Matovič by mal hniť do smrti vo väzení za nehorázne obvinenie, že Jankovská je mafiánska prostitútka. U mňa je Matovič úplne odpísaný. Ľutujem voličov, ktorí mu alebo jeho hnutiu dajú vo voľbách hlas. Úprimnú sústrasť!

Denník Pravda uverejnil 26. 8. 2019 video záznam s Igorom Matovičom pod názvom „Matovič: Jankovská je mafiánska prostitútka. Jankovská na neho podáva trestné oznámenie“.

V zázname sa Matovič vyjadril (okrem iného):

„To znamená, že pán premiér Peter Pellegrini, aj minister spravodlivosti Gábor Gál, dávno predtým, ako som vedel ja, že si Jankovská písala s Kočnerom, to vedeli. Dávno predtým vedeli, že zrejme jednoducho zlikvidovala mobil, a takýmto spôsobom bude chcieť zamiesť stopy. A úplne cynicky by som povedal, až perverzne, teraz s nami hrajú hru na slepú babu, a tvária sa, že ‚však počkáme, kým to vyšetria orgány činné v trestnom konaní‘. No, samozrejme, že keď utopila mobil, alebo keď ho jednoducho zahodila, a dala si nový mobil, a bude hrať túto hru, že vlastne nemáte mi ako dokázať, že si to písal so mnou. A tá Monika Jankovská, to bol asi niekto iný, Duch svätý, ktorý mu vybavoval veci na súdoch, tak oni veľmi dobre vedia, že tým pádom sa môžu naťahovať mesiace. To je žena, ktorá spolupracovala s mafiou. Však to je mafiánska de facto prostitútka, keď to sprosto poviem, lebo jednoducho, keď toto niekto robí v situácii, keď celé Slovensko vie, že Kočner je hlavný podozrivý z toho, že si objednal tú vraždu, a ona naďalej si s ním vypisuje s pocitom, že ‚však to bude utajené a nikto na to nepríde‘, tak to je aký bezcharakter človeka. Ale ona sa dnes tvári, že je chuderka, ktorej bolo ublížené. Ale podľa mňa to je žena bezcharakterná, ktorá zneužila svoju právomoc. Keď som si včera čítal trestný čin sabotáže, to je presne, čo to táto žena urobila. Len má skončiť podľa toho na 20 rokov v base. Keď sa im dokáže, že to bola organizovaná zločinecká skupina, dokopy, že Kočner, Jankovská, Kaliňák, Fico, a celá táto banda… jednoducho, oni by tam mali stvrdnúť do dôchodku. Nie do dôchodku, možno aj do smrti.“

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

Ján ParadaJán Parada
laik s celoživotným vzdelávaním
Čerpané z:
vlastný zdroj

Ján Parada, 03. 09. 2019 | Prečítané: 285 | Rubrika: Polemika o…

Doba slovenská
BILLA
Webhouse.sk
Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Sociálne siete
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
 Re: Kurča na fazuľke
08-08-20 * 12:17
 Re: Moje poznámky
08-08-20 * 09:55
 Re: Kurča na fazuľke
08-08-20 * 09:39
Lipka – diskusné fórum
Lipka
Diskuteri.sk
Diskuteri.sk
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Biblia očami vedy
Biblia očami vedy
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Spotrebiteľská Poradňasc
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore