www.humanisti.sk
www.humanisti.sk
Inzeráty
Predám ochrannú známku s logom
Jedálny lístok
BILLA
Webhouse.sk
Humanistická zbierka
Transparentný účet pre humanistov
Humanisti, už môžete pomáhať aj cez transparentný účet. Pozri: Zbierka na pomoc chudobným.
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVA Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam RomanSlovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.sk
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @159
Počítadlo


Spam poison

Po tretí raz sa zíde svet v Liptovskom Mikuláši – prichádza cestovateľský festival infofest 2020

Vstup na festival je voľný!


Kedy: piatok 4. – sobota 5. 9. 2020
Kde: Liptovský Mikuláš

Portál Infoglobe v spolupráci s mestom Liptovský Mikuláš organizuje v poradí tretí ročník medzinárodného cestovateľského festivalu infofest, ktorý sa uskutoční v piatok 4. a v sobotu 5. septembra 2020 na Námestí osloboditeľov a v Dome kultúry Liptovský Mikuláš.

Festival infofest 2020 prinesie prednášky profesionálnych cestovateľov o známych i neznámych miestach zo všetkých kútov sveta. Návštevníkov podujatia zavedie naprieč Južnou Amerikou, Kanadou, cez Irán, sultanát Omán, ako aj do Sýrie či Turecka. Nemenej atraktívne budú aj fascinujúce zážitky z cestovania po Mongolsku, Čile, rajom fotografov – Škótskom či zemou slnka a vína Portugalskom. Chýbať nebude ani Slovensko či skryté krásy Česka. Spoznáte úžasné slovenské hory, ako aj očarujúce miesta.

Vynechať by ste nemali ani prednášku Fenomén skialpinizmus, kde sa dozviete inšpirujúce poznatky o tomto krásnom, ale nebezpečnom športe a zároveň si môžete zakúpiť aj unikátnych sprievodcov za exkluzívne festivalové ceny s podpisom autora. Na festivale predstavíme aj reedíciu turistických sprievodcov S batohom po Slovensku, ktoré budú tiež súčasťou interaktívnej kvízovej súťaže. Tohoročnou novinkou budú aj dve prednášky zamerané na zážitkovú geografiu a globálne vzdelávanie pre žiakov 4. až 9. ročníkov základných škôl, ktoré ich zavedú do vzdialenej Tanzánie a Indie.

Okrem prednášok vás čaká aj bohatý sprievodný program. Tešiť sa môžete na projekcie krátkych cestovateľských videí z domova i zo zahraničia, premietanie outdoorových filmov, infostánky s výletnými inšpiráciami, ako aj na diskusie s cestovateľmi. Pre všetkých návštevníkov festivalu organizátori pripravili obľúbenú tombolu. Tí, ktorí sa do nej zapoja, budú zaradení po obidva festivalové dni do žrebovania o atraktívne ceny (švajčiarske hodinky, turistické knihy, súdky piva, vstupenky a poukážky do zábavného parku, tatranské balíčky atď.). Detských návštevníkov isto zaujme maľovanie na námestí (téma: cestovanie), ktoré bude odmenené sladkým prekvapením.

Takzvanou čerešničkou na torte budú hudobné vystúpenia v podaní domácej folklórnej skupiny Váh, ako aj speváka a dlhoročného sólistu hudobného divadla v Karlíne (Praha) – Karla Bláhu. Hlavným hudobným hosťom bude tento rok speváčka Kristína, ktorá je niekoľkonásobnou najúspešnejšou speváčkou Slovenska a jej piesne majú cez 120 miliónov videní na hudobnej platforme YouTube. Infofestom vás bude tradične prevádzať obľúbený moderátor Marián Galajda.

Vstup na festival je voľný, avšak počet miest v kinosále Kultúrneho domu Liptovský Mikuláš i na námestí bude limitovaný z dôvodu dodržiavania opatrení súvisiacich so šíriacou sa pandémiou. Organizátori podujatia aplikujú všetky nariadené opatrenia Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, aby zabezpečili bezpečný priebeh podujatia pre účinkujúcich, ako aj návštevníkov. Kompletný program a priebežné festivalové zaujímavosti nájdete na oficiálnych stránkach podujatia: www.infofest.sk a na Facebooku.

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

InfoglobePortál Infoglobe.sk
– naším zámerom je prinášať ľuďom informácie o známych i neznámych miestach zo všetkých kútov sveta, a tiež poskytovať prehľad o možnosti športových aktivít, ubytovania a ostatných služieb vo vybraných lokalitách jednotlivých štátov
Čerpané z: www.infoglobe.sk

Infoglobe.sk, 24. 08. 2020 | Prečítané: 97 | Rubrika: Rubrika pána Rubika

Doba slovenská
BILLA
Webhouse.sk
Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Sociálne siete
Anketa
Súhlasíte s finančnou odlukou cirkví od štátu?

Rozhodne áno (713 hl.)
 
Viac áno, ako nie (184 hl.)
 
Viac nie, ako áno (168 hl.)
 
Rozhodne nie (181 hl.)
 

Celkom hlasovalo: 1246
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
Lipka – diskusné fórum
Lipka
Diskuteri.sk
Diskuteri.sk
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Biblia očami vedy
Biblia očami vedy
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Spotrebiteľská Poradňasc
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore