www.humanisti.sk
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistov Ateisti Českej republiky Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam Roman
Spolupracujeme
Kochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.sk
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Kultúrny program (Staré Mesto)
Bratislava-Staré Mesto
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @518
Počítadlo


Spam poison

Petržalka už aj na Instagrame

Obyvateľom Petržalky sa miestny úrad vždy snaží priniesť iba tie najdôležitejšie a najzaujímavejšie informácie zo života najväčšej mestskej časti v Bratislave

Každý deň je bohatý na rôzne udalosti, či už politického, športového či kultúrneho charakteru, preto, ak chce mestská časť obsiahnuť komplexne aktuálne dianie čo najlepším možným spôsobom, využíva na to viaceré komunikačné nástroje. Či už ide o webovú stránku www.petrzalka.sk, facebookovú stránku „Viem byť Petržalčan“ alebo po novom čoraz viac obľúbenejší Instagram, každý, kto chce vedieť, čo sa okolo neho deje, si príde na svoje.

Na webe a facebooku nájde verejnosť už tradične nie len úradné oznamy, ale aj informácie zo života v samospráve obsahujúce správy o podujatiach, pripravovaných akciách a aktivitách, ktoré mestská časť organizovala pre svojich obyvateľov. Prehľad o podujatiach majú aj vďaka Kalendáru udalostí, ktorý funguje na webovej stránke už viac ako dva mesiace, a kde sa po kliknutí na konkrétny deň oboznámia s názvom a popisom podujatia.

V snahe vyjsť v ústrety obyvateľom rôznych vekových kategórií sa mestská časť rozhodla, že okrem oficiálnej webovej a facebookovej stránky založí aj profil na Instagrame, obľúbený najmä u mladších ročníkov. Keďže Instagram je hlavne o estetickom zážitku, budeme sa snažiť potešiť našich fanúšikov predovšetkým vizuálne peknými fotografiami, videami či „insta príbehmi.“ Záujemcovia o sledovanie našich príspevkov nás na Instagrame nájdu pod názvom Miestny_urad_Petrzalka.

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

PetržalkaMiestny úrad Bratislava-Petržalka
Kutlíkova 17
852 12 Bratislava
– nositeľ titulu Efektívny používateľ modelu CAF
Čerpané z: www.petrzalka.sk a Viem byť Petržalčan

Petržalka, 13. 04. 2018 | Prečítané: 44 | Rubrika: Rubrika pána Rubika

Zbierka na ochranu humanistov
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasle­dovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Globálna kampaň na ochranu humanistov.
HELP US PROTECT HUMANISTS AT RISK
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Lipka – diskusné fórum
Lipka
Brajti
The Brights
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore