www.humanisti.sk
Inzeráty
Webhouse.sk
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVAAteisti Českej republikyVoľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam RomanSlovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.sk
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @933
Počítadlo


Spam poison

Novoročný príhovor 2019

Štefan Harabin žiada voličov, aby mu odovzdali volebný hlas vo voľbách na prezidenta

Štefan Harabin (1. 1. 2019)

Po kliknutí na fotografiu sa v novom okne zobrazí v lepšom rozlíšení o rozmeroch 1 280 × 720 bodov.

Štefan Harabin sa pokúsil o ľúbivé a populistické prihováranie k občanom, skôr k voličom.

Harabin povedal:

„Mnohí do nového roka vstupujete s nádejou, tak ako ja, lebo verím, že môžem pozitívne zmeniť charakter našej prekrásnej vlasti. Som presvedčený, že môžem zmeniť náš štát bezprávia na štát práva.“

Harabin tára nezmysly! Toto sú propagandistické kecy, na ktoré naletí len naivný volič. Aj Kiska pekne táral pred voľbami, ale ako vravia Česi: Skutek utek! Harabin len privedie Slovensko do ešte väčšieho marazmu. Už len to, že je politickým dieťaťom mečiarizmu, by malo byť výstražným znamením pre voličov.

Harabin povedal:

„Viem, ako vás trápia vysoké ceny.“

Toto vraví voličom? Čo Harabin v živote spravil pre to, aby boli nižšie ceny? Kedy sa on snažil o štíhly štát? Kedy sa on snažil o nižšie dane? Harabin je nebezpečný táraj! Nedajte sa, voliči, opiť sladkým rožkom z Harabinovych rečí! On zarába milióny, jemu je úplne cudzie, ako žijú rodiny s mesačným príjmom pod 400 eur. On ani ako prezident nebude pôsobiť na vládu, aby znížila dane, aby rástlo podnikateľské prostredie. A inú alternatívu aj tak nemá, pretože on je živený z daní daňových poplatníkov. Je to v podstate štátny zamestnanec, ktorý nerozumie podnikateľskému prostrediu.

Harabin povedal:

„Viem, ako vás trápia nízke platy.“

Tu si už vážne uťahuje, robí dobrý deň, zo zamestnancov. Čo ako prezident zmôže? Nič!!! Ako bude prezident zasahovať do odborov, do tripartity? Nijako! Len blúzni vo svojej demagógii, že ako prezident niečo zmôže. Nič nezmôže! Nedajte sa opiť Harabinovým rožkom. Je opojný, ale je falošný.

Harabin povedal:

„Viem, ako vás trápi morálny rozklad spoločnosti, a relativizácia tradičných kresťanských hodnôt.“

No tak! Toto nie je humorné! Na Slovensku sa ku náboženstvu hlási 76 % občanov. Takže, Harabin, syp si piesok na hlavu, lebo vy kresťania máte morálny problém medzi sebou. Ak je nejaká korupcia, tak ju vykonávajú najmä kresťania. Hádam nikto rozumný, nebude z korupcie obviňovať 725 362 občanov, ktorý majú vyšší morálny kredit ako kresťania, nakoľko majú odvahu v dnešnom režime priznať sa k tomu, že nemajú náboženskú vieru.

Hrdinovia dnešných čias sú verejne aktívni humanisti, nie vystrašení kresťania. Vystrašení kresťania môžu spôsobovať relativizáciu kresťanských hodnôt, ale to si musia kresťania vyriešiť medzi sebou. Isté je len to, že čím silnejšia je tradičná kresťanská hodnota, tým sa humanistom žije ťažšie. Harabin by ako prezident zlyhal v tejto veci na celej čiare, pretože by zhanobil Ústavu SR, v ktorej sa jednoznačne uvádza, že SR je sekulárna. Neviaže sa na žiadne tradičné kresťanské hodnoty. Je sekulárna!!! Harabin by si to mal každý deň pred voľbami opakovať!!! Každý deň, ak nie každú minútu. Slovensko je sekulárny štát, ktorý sa neviaže na žiadne náboženstvo, na žiadne tradičné kresťanské hodnoty! Slovensko je vlasť pre všetkých občanov bez rozdielu vierovyznania. Ak bude Harabin prezident, ako prvý pošliape spravodlivosť, ak uprednostní svoj názor pred Ústavou SR.

Harabin je pre najmenej 725 362 občanov neprijateľným prezidentom!

Harabin povedal:

„Prezident nemá na to čarovný prútik. Ale keď má podporu, a zároveň vôľu, tak dokáže veľmi veľa. Má dosť možností, ako zvrátiť tieto nie milé skutočnosti. Buďme optimisti, buďme odvážni a sebavedomí, na zmenu však potrebujem vás, milí priatelia, potrebujem každý jeden hlas. Hlas vášho rodinného príslušníka. Hlas priateľov. Potrebujeme sa spojiť. Pre dobro tejto krajiny. Pretože ja verím, že budem dobrým a spravodlivým prezidentom Slovenskej republiky.“

Harabin povedal:

„Nech vaša rodina nespozná v budúcom roku súženie, starosti a problémy. Nech vaše príbytky navštívi šťastie, láska a zdravie, ktoré vás budú sprevádzať každým vaším krokom. Nech sa do roka a do dňa stretneme znovu. Ale na inom mieste. V prezidentskom paláci!“

Zdroj video záznamu: Štefan Harabin.

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

Ján ParadaJán Parada
laik s celoživotným vzdelávaním
Čerpané z:
vlastný zdroj

Očakávate, že občiansky kandidát Štefan Harabin bude dobrým prezidentom?

Áno (Počet hlasov: 15)
(15.96 %)

Áno, a budem ho voliť (Počet hlasov: 13)
(13.83 %)

Asi áno, ale zrejme ho nebudem voliť (Počet hlasov: 11)
(11.70 %)

Nie (Počet hlasov: 17)
(18.09 %)

Nie, iste bude zlým prezidentom (Počet hlasov: 25)
(26.60 %)

Nie, voliči doposiaľ vždy zvolili zlých prezidentov (Počet hlasov: 13)
(13.83 %)

Celkom hlasovalo: 94
Súvisiace články:
Príhovor mojím spoluobčanom (04.01.2019)

Ján Parada, 04. 01. 2019 | Prečítané: 278 | Rubrika: Polemika o…

Webhouse.sk
Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Voliči, pozor na Kisku!
Keď klamal v minulosti, bude klamať aj v budúcnosti. Pozri: Kiska povedal: „Nezaložím stranu.“ a Kiska je hanba Slovenska.
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom