www.humanisti.sk
Súťaž o knihu
Webhouse.sk
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVAAteisti Českej republiky Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam Roman
Spolupracujeme
Slovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.skdTest
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @869
Počítadlo


Spam poison

Nová internetová platforma na zber projektových nápadov určených pre deti

Podpor svoj sen – Support Your Dream

Support Your Dream (v slovenčine)Projekt No borders in V4 youth exchanges, v rámci ktorého vznikla nová internetová platforma Support Your Dream, bude k 31. 12. 2016 úspešne ukončený.

Vytvorená platforma Support Your Dream, ktorej cieľom je podporiť užitočné projekty najmä pre deti, zostáva funkčná aj naďalej.

Support Your Dream je unikátna internetová platforma, ktorá vznikla v rámci projektu No borders in V4 youth exchanges za finančnej pomoci Medzinárodného vyšehradského fondu (International Visegrad Fund). Ide o zberňu nápadov, kde môžu ľudia a právnické osoby registrovať svoje projekty, ktoré majú byť finančne podporené alebo finančne podporiť niektorý z už registrovaných projektov.

Cieľom Support Your Dream je poskytovať virtuálny priestor pre zaujímavé sociálne, environmentálne a kultúrne projekty a byť sprostredkovateľom finančných darov, pretože práve tieto projekty potrebujú k tomu, aby mohli byť zrealizované. Projekty môže registrovať i finančne podporiť ktokoľvek, kto chce iným plniť sny.

Darcom sa môže stať ktokoľvek, kto chce vybraný projekt podporiť a pomôcť splniť sny. Platforma dovoľuje darcom investovať do projektu, ktorý ich zaujme a sami si ho vyberú. Tiež môžu rozhodnúť o výške príspevku, ktorý sa rozhodnú organizácii darovať. Na každého darcu finančného príspevku čaká malá odmena – napríklad video s poďakovaním, malý darček či pozvanie na podujatie.

Support Your Dream (v angličtine)Autormi platformy sú HELP 4 PEOPLE (Slovensko), Evropské centrum mládeže Břeclav (European Youth Centre Břeclav – EYCB) z Česka, Semper Avanti (Poľsko) a Vas Megyei Kereskedelmi és Iparkamara (Chamber of Commerce and Industry of Vas County) z Maďarska. Portál Support Your Dream zhromažďuje zaujímavé myšlienky pomoci deťom, mladým a hendikepovaným ľuďom z krajín V4.

Aj malá pomoc dokáže realizovať veľké nápady.

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

HELP 4 PEOPLEHELP 4 PEOPLE
Občianske združenie bolo založené s cieľom pomáhať znevýhodneným deťom, deťom chorým, deťom, ktoré nemajú úplnú rodinu a nemajú to šťastie tráviť čas s inými deťmi, ísť do tábora, vzdelávať sa a inak sa osobne rozvíjať.
Radi robíme a budeme robiť svet krajším pre tieto deti a dospievajúcu mládež, hlavne cez rozličné národné i medzinárodné projekty.
Sme tím mladých ľudí zanietených pre prácu a pomoc tam, kde by mala byť pomoc samozrejmosťou.
Čerpané z: www.help4people.sk

Súvisiace články:
Podpor svoj sen – Support Your Dream (08.12.2016)

HELP 4 PEOPLE, 28. 12. 2016 | Prečítané: 333 | Rubrika: Kto sú humanisti?

Webhouse.sk

Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Voliči, pozor na Kisku!
Keď klamal v minulosti, bude klamať aj v budúcnosti. Pozri: Kiska povedal: „Nezaložím stranu.“ a Kiska je hanba Slovenska.
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
 Re: 1 %
15-11-19 * 16:47
 Re: Európska únia
10-11-19 * 09:32
 Re: Dobrý záber
04-11-19 * 21:10
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore