www.humanisti.sk
www.humanisti.sk
Inzeráty
Predám ochrannú známku s logom
Jedálny lístok
Quasars Ensemble
BILLA
Webhouse.sk
Humanistická zbierka
Transparentný účet pre humanistov
Humanisti, už môžete pomáhať aj cez transparentný účet. Pozri: Zbierka na pomoc chudobným.
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVA Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam RomanSlovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.sk
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @783
Počítadlo


Spam poison

Národná bločková lotéria

Štart 16. 9. 2013

Čo je to Národná bločková lotéria?

Národná bločková lotéria je lotériová hra v zmysle Zákona o hazardných hrách, kde je definovaná ako „Štátna lotéria pokladničných dokladov“.

Kto sa môže zúčastniť lotérie?

Každý občan, ktorý má viac ako 18 rokov a má k dispozícii platný doklad z elektronickej registračnej pokladne (bloček) v hodnote viac ako 1,00 €, ktorý nie je starší ako 2 mesiace. Doklad musí byť vystavený po 1. 9. 2013.

Kedy je doklad z elektronickej registračnej pokladne platný?

Ak má všetky náležitosti podľa Zákona o elektronických registračných pokladniach, hlavne DKP (daňový kód pokladnice), dátum vystavenia, čas vystavenia, sumu dokladu, logo MF SR…

Ako sa môžem zapojiť do lotérie?

Zaregistrovaním bločku do lotérie alebo automaticky zakúpením tovaru u vybraných predajcov (od 16. 9. 2013 pilotne ŠEVT, a. s.).

Kde si môžem zaregistrovať bloček do lotérie?

• Na ktoromkoľvek zbernom mieste spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s., a to vyplnením tiketu, na ktorom vyplním údaje z bločku (DKP, dátum, čas, suma) a podám tiket obsluhe terminálu. Následne dostanem potvrdenie o zaregistrovaní do lotérie. Za túto registráciu zaplatím symbolický poplatok 20 centov. Zoznam zberných miest spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. je na www.tipos.sk, je ich viac ako 2 400.
• Prostredníctvom internetovej stránky www.narodnablockovaloteria.sk. K zaregistrovaniu potrebujem svoju emailovú adresu a údaje z bločku (DKP, dátum, čas, suma). Registrácia cez internetovú stránku je bezplatná.
• Prostredníctvom mobilnej aplikácie pre „rozumné telefóny“. Aplikácie sú k dispozícii pre mobilné telefónny a tablety s operačným systémom iOS a Android a je možné si ich stiahnuť cez Apple App Store, Google Play Store alebo na stránke www.narodnablockovaloteria.sk. K zaregistrovaniu potrebujem svoju emailovú adresu a údaje z bločku (DKP, dátum, čas, suma). Registrácia cez aplikácie pre mobilné telefónny je bezplatná.
• Zaslaním krátkej textovej správy (SMS) na skrátené číslo 7777. Formát textovej správy je DKPDKPDKPDKPDKPD dd.mm.rrrr hh:mm ssss,ss ,kde DKPDKPDKPDKPDKPD je 16 alebo 17- miestne DKP pokladne
• dd.mm.rrrr je dátum vzniku pokladničného dokladu, hh:mm je čas vzniku pokladničného dokladu, ssss,ss je suma pokladničného dokladu, napríklad 6014567890123456 1.7.2013 10:23 100,00. Formát je tiež popísaný vo Všeobecných obchodných podmienkach konkrétneho operátora. Registrácia prostredníctvom SMS je bezplatná s výnimkou telekomunikačného poplatku za poslanie SMS.
• Nákupom tovaru u vybraných predajcov, ktorí automaticky zaregistrujú doklad do lotérie po nákupe, ak sú splnené všetky podmienky (vek kupujúceho 18+, hodnota nákupu viac ako 1,00 €, súhlas kupujúceho s účasťou v lotérii). Aktuálny zoznam predajcov zapojených automaticky do lotérie je k dispozícii na www.narodnablockovaloteria.sk. K 16. 9. 2013 je to spoločnosť ŠEVT, a. s.

Koľkokrát sa môže jeden bloček zúčastniť lotérie?

Každý bloček sa môže zapojiť do lotérie 1x

Čo slúži ako potvrdenie o zapojení sa do lotérie?

Potvrdenie o zapojení sa do lotérie je doklad, ktorý má nasledovné náležitosti:

• DKP bločku
• dátum vzniku bločku
• čas vzniku bločku
• suma bločku
• registračný kód
• overovací kód
• dátum žrebovania, ktorého sa zúčastňuje

V prípade registrácie prostredníctvom zberných miest TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s., má potvrdenie papierovú formu a overovací kód je vytlačený formou čiarového kódu. V prípade registrácie prostredníctvom internetovej stránky, mobilných aplikácií alebo SMS má potvrdenie elektronickú formu. V prípade nákupu u vybraných predajcov je potvrdenie vytlačené spolu s nákupom na bločku.

Čo je to registračný kód?

Registračný kód je jednoznačný 13-miestny reťazec skladajúci sa z číslic a písmen. Prostredníctvom tohto kódu zistím, či som vyhral. Výherné kódy budú zverejnené po žrebovaní.

Čo je to overovací kód?

Overovací kód je reťazec písmen a číslic, ktorý pozná iba hráč a slúži k potvrdeniu vyplatenia výhry.

Ako často môžem vyhrať?

Každý bloček platne zaregistrovaný do lotérie má dve šance na výhru – prvú a druhú šancu.

Prvá šanca sa žrebuje každých 14 dní, spravidla v pondelok. Je vyžrebovaných 10 výhercov (10 výherných poradí). Výška výhier v jednotlivých výherných poradiach je nasledovná:

1. poradie 10 000 eur
2. poradie 3 000 eur
3. poradie 2 500 eur
4. poradie 2 000 eur
5. poradie 1 000 eur
6. poradie 500 eur
7. poradie 400 eur
8. poradie 300 eur
9. poradie 200 eur
10. poradie 100 eur

Druhá šanca sa žrebuje každých 28 dní, spravidla v pondelok a zúčastňujú sa jej všetky doklady, ktorých DKP je zhodné s jedným s 8 DKP vyžrebovaných pri poslednom žrebovaní druhej šance. Platí, že 8 DKP je žrebovaných tak, aby každé zodpovedalo pokladni v jednom z 8 vyšších územných celkov SR (krajov). Výška výhry v druhej šanci je vecná alebo peňažná vo výške 10 000,00 €.

Kde zistím, že som vyhral?

Zoznam výherných registračných kódov a kódov DKP pre druhú šancu bude zverejnený na www.narodnablockovaloteria.sk a vo vybraných vysielaniach žrebovania číselných lotérií v TV Markíza a v zberniach TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s.

Tiež môžem zistiť, či som vyhral:

• Ak som bloček registroval prostredníctvom zberného miesta TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s., návštevou ktoréhokoľvek zberného miesta a overením potvrdenia o registrácii do lotérie cez terminál na tomto zbernom mieste
• Ak som bloček registroval prostredníctvom internetovej stránky využitím funkcie „overenie potvrdenia“ na tejto stránke
• Ak som bloček registroval prostredníctvom mobilnej aplikácie využitím funkcie „overenie potvrdenia“ v tejto aplikácii
• Ak som bloček registroval prostredníctvom SMS správy, zaslaním bezplatnej SMS s textom „vyhra“ na skrátené číslo 7777
• Ak som uskutočnil nákup u vybraných predajcov zapojených do automatickej registrácie pri nákupe, návštevou stránky www.narodnablockovaloteria.sk a využitím funkcie „overenie výhry“ alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie pre „rozumné“ telefónny využitím funkcie „overenie výhry“.

Ak som vyhral, ako mi bude vyplatená výhra?

• Ak som bloček registroval prostredníctvom zberného miesta TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s., návštevou ktoréhokoľvek zberného miesta. Ak je výška výhry do 3 500 €, výhru mi môžu vyplatiť na mieste, pokiaľ má zberňa príslušnú hotovosť. Ak je výhra vyššia ako 3 500 €, osobnou návštevou sídla spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s.
• Ak som bloček registroval prostredníctvom internetovej stránky využitím funkcie „vyplatenie výhry“ na tejto stránke. Ak je výška výhry do 1 000 €, výhra mi bude poukázaná za mnou zadané číslo bankového účtu. Ak je výhra vyššia ako 1 000 €, osobnou návštevou sídla spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s.
• Ak som bloček registroval prostredníctvom mobilnej aplikácie využitím funkcie „vyplatenie výhry“ v tejto aplikácii. Ak je výška výhry do 1 000 €, výhra mi bude poukázaná za mnou zadané číslo bankového účtu. Ak je výhra vyššia ako 1 000 €, osobnou návštevou sídla spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s.
• Ak som bloček registroval prostredníctvom SMS správy, zaslaním bezplatnej SMS s textom „vyhra“ na skrátené číslo 7777 a následným zadaním overovacieho kódu. Ak je výška výhry do 1 000 €, výhra mi bude poukázaná za mnou zadané číslo bankového účtu. Ak je výhra vyššia ako 1 000 €, osobnou návštevou sídla spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s.
• Ak som uskutočnil nákup u vybraných predajcov zapojených do automatickej registrácie pri nákupe, návštevou stránky www.narodnablockovaloteria.sk a využitím funkcie „vyplatenie výhry“ alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie pre „rozumné“ telefónny využitím funkcie „vyplatenie výhry“. Ak je výška výhry do 1 000 €, výhra mi bude poukázaná za mnou zadané číslo bankového účtu. Ak je výhra vyššia ako 1 000 €, osobnou návštevou sídla spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s.

Ak vyhrám, musím zaplatiť daň z príjmu?

Nie, výhry v Národnej bločkovej lotérii sú oslobodené o dani z príjmu aj od povinnosti zasielať priznanie z príjmu do zdravotnej poisťovne.

Kde zistím ďalšie informácie?

Na internetovej stránke www.narodnablockovaloteria.sk alebo na infolinke TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s., ikona18177, 18277.

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

Národná bločková lotéria
TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s.
Brečtanová 1
P. O. Box 43
830 07 Bratislava 37
Čerpané z: www.narodnablockovaloteria.sk

Národná bločková lotéria, 26. 08. 2013 | Prečítané: 6687 | Rubrika: Rubrika pána Rubika

Doba slovenská
BILLA
Webhouse.sk
Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Sociálne siete
Anketa
Ktorý vtáčik z týchto fotografií sa vám najviac páči?

Kolibkárik čipčavý (9 hl.)
 
Sýkorka belasá (14 hl.)
 
Stehlík obyčajný (6 hl.)
 
Sokol myšiar (3 hl.)
 
Drozd plavý (0 hl.)
 

Celkom hlasovalo: 32
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
 Imperializmus
06-07-20 * 20:27
 Re: Ruskí imperialisti
06-07-20 * 16:18
 Ruskí imperialisti
06-07-20 * 14:36
Lipka – diskusné fórum
Lipka
Diskuteri.sk
Diskuteri.sk
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Biblia očami vedy
Biblia očami vedy
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Spotrebiteľská Poradňasc
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore