www.humanisti.sk
Súťaž o knihu
Webhouse.sk
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVAAteisti Českej republiky Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam Roman
Spolupracujeme
Slovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.skdTest
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @392
Počítadlo


Spam poison

Moderné didaktické prostriedky pre angličtinárov už mieria do škôl

Nové trendy vzdelávania učiteľov anglického jazyka na základných školách

EnglishOne

3 000 angličtinárov bude od septembra na hodinách používať moderné didaktické prostriedky. V týchto dňoch ich distribuuje do škôl Metodicko-pedagogické centrum vďaka projektu Nové trendy vzdelávania učiteľov anglického jazyka na základných školách – EnglishOne. Žiakom prinesie interaktívne a pútavejšie hodiny, učitelia si vďaka projektu zvýšia profesionálne kompetencie a za projektové výstupy dostanú aj odmenu.

Učitelia dostanú kompletnú sadu metodík pre každý ročník, pracovné zošity pre žiakov v tlačenej aj v elektronickej podobe. Súčasťou didaktických balíčkov sú prihlasovacie údaje k online digitálnemu vzdelávaciemu obsahu, ktorý môžu učitelia využívať okamžite. Bude interaktívny a obohatený o vzdelávacie animácie, súhrnné testy, videá alebo hry nahovorené rodenými „native speakers“.

Jednotlivé časti balíčka tvoria funkčný vzdelávací celok, ktorý je v súlade so štátnym vzdelávacím programom. Materiály budú spárované s najčastejšie používanými učebnicami anglického jazyka na základných školách, preto ich budú učitelia na hodinách používať bez ohľadu na to, z akých učebníc vyučujú.

Na to, aby učitelia vedeli vzdelávať novými metódami, využívajú od začiatku mája školenia. Na nich si precvičujú praktické ukážky z vyučovacích hodín a zároveň si vymieňajú cenné skúsenosti a rady. Školenia organizuje Metodicko-pedagogické centrum vo svojich regionálnych a detašovaných pracoviskách po celom Slovensku.

Národný projekt Nové trendy vzdelávania učiteľov anglického jazyka na základných školách – EnglishOne je realizovaný v súlade s dlhodobým cieľom vlády SR dosiahnuť v anglickom jazyku komunikačnú úroveň B1/B2 u žiakov po ukončení strednej školy a zároveň podporuje vládnu koncepciu informatizácie a digitalizácie rezortu školstva.

Viac informácií o projekte nájdete na stránke: www.englishone.sk.

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

Štátny znakMinisterstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky (MŠVVŠ SR)
Stromová 1
813 30 Bratislava
Čerpané z: www.minedu.sk

MŠVVŠ SR, 17. 06. 2015 | Prečítané: 509 | Rubrika: Veda a spoločnosť

Webhouse.sk

Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Voliči, pozor na Kisku!
Keď klamal v minulosti, bude klamať aj v budúcnosti. Pozri: Kiska povedal: „Nezaložím stranu.“ a Kiska je hanba Slovenska.
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
 Re: Ťažko
03-12-19 * 17:00
 Re: Ťažko
27-11-19 * 19:58
 Re: Je to tak
23-11-19 * 09:44
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore