www.humanisti.sk
Inzeráty
Webhouse.sk
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVAAteisti Českej republiky Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam Roman
Spolupracujeme
Slovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.skdTest
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Počítadlo


Spam poison

Mince, známky, zbrane i šperky na jednom mieste

Bratislavské zberateľské dni 3. – 4. 6. 2016

Bratislavské zberateľské dniKde? V bratislavskej Inchebe, kde sa 3. a 4. júna uskutoční zaujímavé podujatie pre zberateľov, Bratislavské zberateľské dni, na ktoré mieria zberatelia z celého sveta z oblasti filatelie, filokartie, numizmatiky, faleristiky, minerálov či drobných starožitností.


Na zberateľskom veľtrhu môžete svoje zbierky doplniť o viacero zaujímavých kúskov. Jedným z nich je strieborná medaila k 275. výročiu korunovácie Márie Terézie. Medaila váži až jeden kilogram a jej autorom je známy slovenský umelec Patrik Kovačovský, ktorý ju navrhol exkluzívne pre Národnú Pokladnicu. Pozor, medaila je emitovaná v obmedzenom počte – len 100 kusov na celý svet.

Mincovňa Kremnica na Bratislavských zberateľských dňoch predstaví sadu zberateľských kariet venovanú hráčom, ktorí sa podieľali na historickom postupe Slovenska na Majstrovstvá Európy vo futbale 2016 vo Francúzsku. Sada bude predstavená za účasti hráčskych legiend slovenského futbalu.

Na Bratislavských zberateľských dňoch nemôže chýbať ani Slovenská pošta spolu s Poštovým múzeom. V ich expozícii si budete môcť kúpiť slovenské poštové známky a filatelistické predmety. Počas oboch dní bude v stánku Slovenskej pošty k dispozícii výroba známky s personalizovaným kupónom a pripravená je aj príležitostná poštová pečiatka venovaná zberateľskému veľtrhu. Zaujímavý program je prichystaný aj pre deti, ktoré sa môžu zabaviť v stánku Detskej pošty.

Tešiť sa môžete aj na sekciu minerálov. Nielen neopracované minerály, polodrahokamy, ale aj šperky z nich vyrobené či dokonca perly určite zaujmú zberateľov, ale aj dámy, ktoré túžia po novom doplnku. Počas zaujímavých prednášok sa budete môcť dozvedieť viac o diamantoch či asteroidoch a spoznať príbehy slávnych drahokamov.

Bratislavské zberateľské dni v Inchebe sa uskutočnia 3. a 4. júna. Viac informácií nájdete na www.incheba.sk.

Foto:

Bratislavské zberateľské dniBratislavské zberateľské dniBratislavské zberateľské dni

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

InchebaIncheba, akciová spoločnosť (v skratke Incheba, a.s.)
– je lídrom na slovenskom trhu výstavníctva a patrí jej popredné miesto v organizovaní výstav a podujatí
– každoročne bránami Incheby prejde za poznaním, obchodom, či zábavou viac ako milión návštevníkov, stretávajú sa tu odborníci zo širokého spektra oblastí, laická verejnosť i známe osobnosti kultúrneho a politického života
Čerpané z: www.incheba.sk

Incheba, 16. 05. 2016 | Prečítané: 939 | Rubrika: Rubrika pána Rubika

Webhouse.sk

Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Voliči, pozor na Kisku!
Keď klamal v minulosti, bude klamať aj v budúcnosti. Pozri: Kiska povedal: „Nezaložím stranu.“ a Kiska je hanba Slovenska.
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
 Najmenší muž
18-01-20 * 01:55
 Re: Ženy neplačú
15-01-20 * 10:40
 RE: Klimatické zmeny
14-01-20 * 16:46
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Internetový čas
Internet time: @898