www.humanisti.sk
www.humanisti.sk
Inzeráty
Predám ochrannú známku s logom
Jedálny lístok
BILLA
Webhouse.sk
Humanistická zbierka
Transparentný účet pre humanistov
Humanisti, už môžete pomáhať aj cez transparentný účet. Pozri: Zbierka na pomoc chudobným.
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVA Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam RomanSlovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.sk
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @921
Počítadlo


Spam poison

Májové stretnutie podnikavcov v Banskej Bystrici bude v znamení podpory začínajúcich podnikateľov

Motto: Ja tebe, ty mne!

Stretnutie podnikavcov v Banskej BystriciV utorok 24. mája 2016 sa v Banskej Bystrici uskutoční ďalšie stretnutie podnikavcov. O 17.30 sa v priestoroch podniku Sportbar stretnú podnikatelia, startupisti, budúci podnikatelia a všetci, ktorí majú podnikavého ducha. Súčasťou tradičného stretnutia podnikavcov, networkingu bude aj predstavenie a rozvoj troch biznis nápadov.

Stretnutia podnikavcov podporujú rozvoj podnikania v Banskej Bystrici. Každé sa venuje inej téme a má aj rozdielny formát, jedno majú alé spoločné, obsahom stretnutia je vždy predstavenie účastníkov, diskusie, networking a nadviazanie spolupráce.

Súčasťou marcového podujatia, kterého sa zúčastnilo 41 ľudí, bola aj diskusia o tom, čo súčasným a budúcim podnikateľom v Banskej Bystrici chýba a ktoré z týchto potrieb by mal a mohol napĺňať priestor coworkingu. Priestoru, v ktorom môžu ľudia z rôznych oblastí slobodne a tvorivo pracovať, vzdelávať sa, získavať nové kontakty a spolupracovať. Na tomto stretnutí boli zozbierané nápady a podnety na vzdelávacie témy. Jednou z najfrekventovanejších tém bola práve téma ako Osobnostný rozvoj, Osobnostný rast, Work-life balance.

„A preto sme sa rozhodli, že tradičné stretnutie podnikavcov rozšírime o diskusiu s pánom Jánom Lunterom z banskobystrickej spoločnosti Lunter, ktorá bude s týmito témami súvisieť,“ vysvetľuje Tomáš Pivarči, organizátor podujatia.

Aprílového stretnutia podnikavcov sa zúčastnilo 35 ľudí. Súčasťou stretnutia bola prezentácia pána Jána Luntera o tom ako vznikala a ako sa rozvíjala spoločnosť Alfabio. Po prezentácii nasledovala diskusia na tému ako viesť úspešný podnik, dozvedeli sme sa aj zaujímavosti o kauze „cícerka“ a o fungovaní firmy.

Májové stretnutie podnikavcov sa uskutoční 24. mája o 17.30 v priestoroch podniku Sportbar (Dolná 11). Súčasťou tradičného stretnutia podnikavcov, networkingu bude aj predstavenie a rozvoj troch biznis nápadov.

Stretnutia podnikavcov fungujú na pravidelnej báze, a to raz do mesiaca.

„Veríme, že aj tieto pravidelné stretnutia prispejú k budovaniu komunity podnikateľov a podnikavcov v Banskej Bystrici, posilnia spoluprácu a podporia rozvoj nielen podnikateľského sektora v našom meste,“ uzatvára Eva Ščepková, organizátorka podujatia.

ikonaZáujemcovia píšte na e-mail: coworkingbb@gmail.com.

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

Eva ŠčepkováEva Ščepková
– aktívna občianka, napríklad v Nadácii Ekopolis, v občianskom združení EnviroFuture alebo pomáha pri Participatívnom rozpočte v Banskej Bystrici
Čerpané z: www.facebook.com/eva.scepkova

Eva Ščepková, 19. 05. 2016 | Prečítané: 658 | Rubrika: Veda a spoločnosť

Doba slovenská
BILLA
Webhouse.sk
Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Sociálne siete
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
 Re: Kurča na fazuľke
08-08-20 * 12:17
 Re: Moje poznámky
08-08-20 * 09:55
 Re: Kurča na fazuľke
08-08-20 * 09:39
Lipka – diskusné fórum
Lipka
Diskuteri.sk
Diskuteri.sk
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Biblia očami vedy
Biblia očami vedy
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Spotrebiteľská Poradňasc
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore