www.humanisti.sk
Súťaž o knihu
Webhouse.sk
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVAAteisti Českej republiky Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam Roman
Spolupracujeme
Slovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.skdTest
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @439
Počítadlo


Spam poison

Labutie jazero

Moscow City Ballet v košickej STEEL Aréne

Jedinečný kultúrny zážitok vo forme pôvodného ruského baletu prichádza do Košíc v podaní svetoznámeho moskovského baletného súboru.

Už 6. novembra prichádza do Košíc exkluzívne predstavenie originálneho moskovského baletu – LABUTIE JAZERO!

Labutie jazero – STEEL Aréna 6. 11. 2011 o 19.00 hod.

Šesťdesiat absolventov najlepších tanečných škôl Ruska a Ukrajiny, jedinečné choreografie a najkrajšie divadelné predstavenie všetkých čias, to všetko vás čaká v košickej STEEL Aréne.

Vyberte sa do spoločnosti a doprajte si tento jedinečný kultúrny zážitok.

Príďte si užiť kus krásnej kultúry v tomto uponáhľanom svete!

Čajkovského geniálny balet Labutie jazero je najznámejším titulom baletného repertoáru všetkých čias. Za mesačnej noci sa stretáva princ Siegfried s krásnou princeznou Odettou, zakliatou do podoby labute. Odettu zaklial zlý čarodejník Rotbart a vyslobodiť ju môže len verná láska. Rotbart sa však nevzdáva a na princa nastraží pascu. Privedie na zámok svoju dcéru Odíliu, aby čarami zviedla princa. Nakoniec však dobro prevládne nad zlom a čistá, obetavá láska zvíťazí.

Predstavenie režíruje Victor Smirnov-Golovanov

MOSCOW CITY BALLET založil v roku 1988 významný ruský choreograf Victor Smirnov-Golovanov. Je to súkromná spoločnosť, ktorá nie je dotovaná štátom. Práve kvôli ich veľkému úspechu v zahraničí je Moscow City Ballet jednou z najúspešnejších baletných skupín v Rusku.

Obrovské úspechy dosiahli napríklad aj v Anglicku, kde od roku 1991 vystúpili už viac ako 800 krát! Z toho len v Londýne zažili viac ako 300 vypredaných vystúpení!

Vzhľadom na to, že práve balet tvorí dôležitú súčasť Ruského Národného dedičstva a pýchy, Victor Smirnov-Golovanov ho chce predstaviť čo najširšej verejnosti, ako aj novej, mladej generácii milovníkov baletu.

Smirnov-Golovanova produkcia je charakteristická veľmi špecifickým štýlom, nápadmi a celistvosťou choreografií. Táto spoločnosť je preslávená ich skvelými „Corps de Ballet“, tanečníkmi, ktorí sú telom baletu. Umelecký riaditeľ Victor Smirnov-Golovanov a jeho manželka, baletná majsterka a hlavná učiteľka, Ľudmila Nerubašenková sú garanciou úspechu.

Predpredaj: www.ticketportal.sk

Prvých 333 zákazníkov O2 si môže zakúpiť vstupenky so zľavou až 33 % z pôvodnej ceny 19,90 eur na základne jedinečného kódu. Tento kód môže byť použitý len pre dve vstupenky v predajnej sieti ticketportal.

Upozornenie: Pri predaji lístkov dbáme na to, aby každý divák videl zo svojej pozície celé javisko, a tým pádom aj kvalitne celé predstavenie.

Vstup a výstup do a zo STEEL Arény sa zaznamenáva. Každý návštevník je povinný použiť pri vstupe aj pri výstupe turniket, v ktorom si riadne označí lístok alebo permanentku. Opätovný vstup (napr. opustenie priestorov STEEL Arény počas prestávky) do STEEL Arény bez použitia turniketu pri výstupe nie je možný.

Nerešpektovanie tohto pokynu bude mať za následok neumožnenie opätovného vstupu návštevníka do STEEL Arény počas jednej akcie. Tento pokyn sa nevzťahuje na výstup zo STEEL Arény po ukončení podujatia.

Ďakujeme za pochopenie.

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

GESS Production, s. r. o.
– vznikla v roku 2007 ako dcérska spoločnosť umeleckej agentúry GeS (Garant exkluzívnych služieb)
– profiluje sa ako produkčná firma zaoberajúca sa organizovaním kultúrnych a spoločenských podujatí, firemných dní, konferencií, koncertov, párty, výstav, a pod.
– mladý tím nadväzuje na dlhoročné skúsenosti zakladateľa s organizovaním najrôznejších akcií súkromného, lokálneho i celoslovenského charakteru
Čerpané z: www.gess.sk, STEEL Aréna, Moscow City Ballet

GESS, 17. 10. 2011 | Prečítané: 3433 | Rubrika: Rubrika pána Rubika

Webhouse.sk

Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Voliči, pozor na Kisku!
Keď klamal v minulosti, bude klamať aj v budúcnosti. Pozri: Kiska povedal: „Nezaložím stranu.“ a Kiska je hanba Slovenska.
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Anketa Strom roka
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore