www.humanisti.sk
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVAAteisti Českej republiky Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam Roman
Spolupracujeme
Kochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.sk
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Kultúrny program (Staré Mesto)
Bratislava-Staré Mesto
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @548
Počítadlo


Spam poison

Kúpou nápoja Coca-Cola ste darovali deťom úsmev

Spoločnosť Coca-Cola HBC SR vyhlásila projekt „Urobte Vianoce o jeden úsmev krajšie“

Malou kvapkou tak potešila matky s deťmi v azylových centrách v rôznych mestách Slovenska. Prispieť ste mohli kúpou nápoja Coca-Cola. Výťažok z projektu priniesol matkám s deťmi v núdzi praktické pomôcky, ktoré spríjemnia ich chvíle aj po Vianociach.

Praktické pomôcky pre azylové domy

Z každého zakúpeného balenia 12 kusov sýtených nápojov značiek Coca-Cola, Fanta alebo Sprite v pollitrovej fľaši šlo 0,44 € na pomoc matkám s deťmi v núdzi. Za vyzbieranú sumu si azylové domy v Bratislave, Košiciach, Nitre, Žiline a Zvolene nakúpili praktické veci podľa aktuálnej potreby, napríklad potraviny, nápoje, hygienické potreby, potreby do domácnosti ako práčku, mixér, stolné lampy, rýchlovarné kanvice či posteľnú bielizeň.

Sviatočná nálada deťom

Na projekte sa podieľa spoločnosť Coca-Cola HBC Slovenská republika, s.r.o. v spolupráci so spoločnosťou Metro a jej prevádzkami v jednotlivých mestách.

„Hlavnou myšlienkou projektu je potešiť mamy s deťmi, ktoré trávili vianočné sviatky v provizórnych podmienkach. Pevne veríme, že týmto spôsobom spríjemnime ich chvíle s deťmi aj po sviatkoch,“ vysvetľuje Martin Jaroš, Communications Manager METRO Cash & Carry SR.

Darujte úsmev kúpou nápoja

„Podpora CSR projektov je súčasťou filozofie spoločnosti Coca-Cola HBC Slovenská republika, obzvlášť, ak ide o matky s deťmi v núdzi. Náš nápoj má prinášať rodine príjemné spoločné chvíle a potešenie jej členom a presne to sme chceli týmto projektom dosiahnuť,“ hovorí Marian Pavelka, riaditeľ pre vonkajšie vzťahy Coca-Cola HBC Slovenská republika.

Do projektu. „Urobte Vianoce o jeden úsmev krajšie“ ste sa mohli zapojiť vo vybraných predajniach Metro nákupom ľubovoľného počtu 12 ks balenia pollitrových nápojov z radu Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Coca-Cola light, Coca-Cola Cherry, Coca-Cola Vanilla, Fanta pomaranč, Fanta Shokata, Fanta Madness, Fanta Zero, Sprite alebo Sprite Zero.

Pod čiarou

Spoločnosť Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s. r. o.:

  • pôsobí na českom trhu od roku 1991, na Slovensku od roku 1993, spoločná operačná jednotka vznikla integráciou oboch pobočiek ČR/SR v roku 2005,
  • je členom skupiny Coca-Cola Hellenic, operujúcou v 28 krajinách Európy, Ázie a Afriky,
  • je výrobcom a predajcom komplexného portfólia nealkoholických nápojov vo všetkých kategóriách (vyrába, distribuuje a predáva sýtené nealkoholické nápoje Coca-Cola, Coca-Cola Light, Coca-Cola Zero, Coca-Cola Cherry, Coca-Cola Vanilla, Fanta, Sprite, Kinley , balené a ochutené balené vody Bonaqua a Römerquelle, džúsy a ovocné nápoje Cappy, Cappy Ice fruit a Cappy Junior, ľadové čaje Nestea, ľadové kávy illy, športové nápoje Powerade a energetické nápoje Burn a Monster),
  • generálnym riaditeľom Coca-Cola HBC pre ČR a SR je od januára 2016 Tomáš Gawlowski.

Vložila: Adriana Blahová.

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

PRime timePRime time
Agentúra PRime time bola založená v roku 1998. O dva roky neskôr sa stala členom Asociácie PR agentúr na Slovensku (APRSR). Od svojho vstupu do tejto asociácie patrí medzi TOP 5 agentúr podľa prijatých honorárov. Od roku 2005 je PRime time súčasťou medzinárodnej siete PR agentúr Weber Shandwick.
Čerpané z: www.primetime.sk

PRime time, 18. 01. 2017 | Prečítané: 294 | Rubrika: Kto sú humanisti?

Zbierka na ochranu humanistov
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasle­dovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Nová zbierka na ochranu humanistov vo svete.
HELP US PROTECT HUMANISTS AT RISK
Anketa
Myslíte si, že predseda NR SR JUDr. Andrej Danko odtajní svoju rigoróznu prácu?


Celkom hlasovalo: 61
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
 Top
13-11-18 * 22:34
 Prostitút primátor
12-11-18 * 18:56
 Topky.sk: Hlina o komunálnych voľnách
12-11-18 * 09:27
Brajti
The Brights
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Biela pastelka 2018
Biela pastelka 2018
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore