www.humanisti.sk
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovKníhkupectvo AlternatívaAteisti Českej republikyHumanistickí ateistiVoľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam Roman
Spolupracujeme
Kochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyWave of Reality
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @842
Počítadlo

Spam poison
Spam poison

Kúpou nápoja Coca-Cola ste darovali deťom úsmev

Spoločnosť Coca-Cola HBC SR vyhlásila projekt „Urobte Vianoce o jeden úsmev krajšie“

Malou kvapkou tak potešila matky s deťmi v azylových centrách v rôznych mestách Slovenska. Prispieť ste mohli kúpou nápoja Coca-Cola. Výťažok z projektu priniesol matkám s deťmi v núdzi praktické pomôcky, ktoré spríjemnia ich chvíle aj po Vianociach.

Praktické pomôcky pre azylové domy

Z každého zakúpeného balenia 12 kusov sýtených nápojov značiek Coca-Cola, Fanta alebo Sprite v pollitrovej fľaši šlo 0,44 € na pomoc matkám s deťmi v núdzi. Za vyzbieranú sumu si azylové domy v Bratislave, Košiciach, Nitre, Žiline a Zvolene nakúpili praktické veci podľa aktuálnej potreby, napríklad potraviny, nápoje, hygienické potreby, potreby do domácnosti ako práčku, mixér, stolné lampy, rýchlovarné kanvice či posteľnú bielizeň.

Sviatočná nálada deťom

Na projekte sa podieľa spoločnosť Coca-Cola HBC Slovenská republika, s.r.o. v spolupráci so spoločnosťou Metro a jej prevádzkami v jednotlivých mestách.

„Hlavnou myšlienkou projektu je potešiť mamy s deťmi, ktoré trávili vianočné sviatky v provizórnych podmienkach. Pevne veríme, že týmto spôsobom spríjemnime ich chvíle s deťmi aj po sviatkoch,“ vysvetľuje Martin Jaroš, Communications Manager METRO Cash & Carry SR.

Darujte úsmev kúpou nápoja

„Podpora CSR projektov je súčasťou filozofie spoločnosti Coca-Cola HBC Slovenská republika, obzvlášť, ak ide o matky s deťmi v núdzi. Náš nápoj má prinášať rodine príjemné spoločné chvíle a potešenie jej členom a presne to sme chceli týmto projektom dosiahnuť,“ hovorí Marian Pavelka, riaditeľ pre vonkajšie vzťahy Coca-Cola HBC Slovenská republika.

Do projektu. „Urobte Vianoce o jeden úsmev krajšie“ ste sa mohli zapojiť vo vybraných predajniach Metro nákupom ľubovoľného počtu 12 ks balenia pollitrových nápojov z radu Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Coca-Cola light, Coca-Cola Cherry, Coca-Cola Vanilla, Fanta pomaranč, Fanta Shokata, Fanta Madness, Fanta Zero, Sprite alebo Sprite Zero.

Pod čiarou

Spoločnosť Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s. r. o.:

  • pôsobí na českom trhu od roku 1991, na Slovensku od roku 1993, spoločná operačná jednotka vznikla integráciou oboch pobočiek ČR/SR v roku 2005,
  • je členom skupiny Coca-Cola Hellenic, operujúcou v 28 krajinách Európy, Ázie a Afriky,
  • je výrobcom a predajcom komplexného portfólia nealkoholických nápojov vo všetkých kategóriách (vyrába, distribuuje a predáva sýtené nealkoholické nápoje Coca-Cola, Coca-Cola Light, Coca-Cola Zero, Coca-Cola Cherry, Coca-Cola Vanilla, Fanta, Sprite, Kinley , balené a ochutené balené vody Bonaqua a Römerquelle, džúsy a ovocné nápoje Cappy, Cappy Ice fruit a Cappy Junior, ľadové čaje Nestea, ľadové kávy illy, športové nápoje Powerade a energetické nápoje Burn a Monster),
  • generálnym riaditeľom Coca-Cola HBC pre ČR a SR je od januára 2016 Tomáš Gawlowski.

Vložila: Adriana Blahová.

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

PRime timePRime time
Agentúra PRime time bola založená v roku 1998. O dva roky neskôr sa stala členom Asociácie PR agentúr na Slovensku (APRSR). Od svojho vstupu do tejto asociácie patrí medzi TOP 5 agentúr podľa prijatých honorárov. Od roku 2005 je PRime time súčasťou medzinárodnej siete PR agentúr Weber Shandwick.
Čerpané z: www.primetime.sk

PRime time, 18. 01. 2017 | Prečítané: 98 | Rubrika: Kto sú humanisti?

Euro kalkulačka
Euro kalkulačka EUR Euro kalkulačka SKK
Anketa
Čítali ste knihu Zakázané ovocie – Etika humanizmu, ktorú napísal Paul Kurtz?

Áno (321 hl.)
 
Nie (221 hl.)
 

Celkom hlasovalo: 542
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Ceny humanistov 2017
Jubilejný 10. ročník sa uskutoční v sobotu 17. júna 2017. Sledujte neskôr uverejnenú pozvánku s bližšími informáciami.
Nové vo fóre
Brajti
The Brights
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore