www.humanisti.sk
www.humanisti.sk
Inzeráty
Predám ochrannú známku s logom
Jedálny lístok
BILLA
Webhouse.sk
Humanistická zbierka
Transparentný účet pre humanistov
Humanisti, už môžete pomáhať aj cez transparentný účet. Pozri: Zbierka na pomoc chudobným.
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVA Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam RomanSlovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.sk
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @253
Počítadlo


Spam poison

Kiska a Fico sú najväčší praktizujúci fašisti na Slovensku

Tvrdí to Harabin

Štefan Harabin uverejnil 14. 5. 2017 na YouTube video s názvom Kiska a Fico sú najväčší praktizujúci fašisti na Slovensku. Vo videu povedal (krátené, výber):

„Cítim potrebu okomentovať dve-tri udalosti, ktoré boli ostatný týždeň v hre v médiách, a stali sa komentovanými a kritizovanými, a neviem, ako to ešte nazvať.

Musím sa vrátiť, aj keď som to tu už raz spomínal, k dvom praktizujúcim fašistom na Slovensku, pánovi Kiskovi a pánovi Ficovi.

Pán Kiska ešte nebol ani raz na Slavíne, kde je najviac bojovníkov padlých v boji proti fašizmu, a to z toho dôvodu, že tam je samozrejme ruský veľvyslanec, tak ide oslavovať víťazstvo nad fašizmom do Kalinova. Veď v poriadku, aj tam je potrebné ísť na cintorín. Ale Kiska je prezidentom republiky, a tam, kde je najviac padlých vojakov za víťazstvo nad fašizmom, ktoré akože chce oslavovať, tak tam prítomný nie je. To je skutočne veľká hanba pre hlavu štátu Slovenskej republiky. Ale už som hovoril, že pán Kiska vyzýva pri takejto príležitosti, ako je víťazstvo nad fašizmom, na boj proti extrémizmu, a na boj proti iným názorom. Dokonca, že by takíto ľudia mali byť vytesnení zo spoločnosti, že by mali byť trestne stíhaní.

No veď práve toto je fašizmus!

Kiska je praktizujúci fašista, pretože fašisti a nacisti v Nemecku začínali budovať totalitný systém na podklade zatvárania kritických názorových oponentov.

Tu sú ľudia, ktorí si dovolia povedať, že pán Kiska nás všetkých ženie do vojny s Ruskom, tak týchto ľudí je potrebné vytesniť alebo trestne stíhať. On, praktizujúci fašista, ktorý prijímal pána Porošenka, povedal, že Porošenko je jeho osobný priateľ. Pán Porošenko toleruje fašistov – banderovcov na Ukrajine. Bujnie tam skutočne fašizmus do takých extrémistických situácií, že sú vraždení ľudia. Veď vieme, čo bolo v Odese a tak ďalej. A toto je postoj prezidenta republiky.

Druhý praktizujúci fašista, extrémnym spôsobom, je pán Fico, ktorý dokonca na Slavíne kričí o tom, že si vážme víťazstvo nad fašizmom, a tými istými ústami okamžite kričí, a vyzýva orgány činné v trestnom konaní, aby stíhali extrémistické názory.

Tu je skutočne potrebné sa pristaviť.

Kto dal reverzný plyn fašistovi Jaceňukovi? Nebyť toho reverzného plynu, tak nie je desaťtisíc mŕtvych na Donbase. Výhovorky pána Fica, že Európska únia nás dotlačila a tak ďalej, sú úplne smiešne, pretože v tomto prípade „Vyšehrad“ mohol postupovať jednotne. Poliaci dali 0,9; Maďari 0,6; tak mal silnú oporu v stanovisku Vyšehradskej štvorky (V4). A Fico sám aktívne dával plyn fašistom na Ukrajine. Zároveň teraz kričí o tom, že je potrebné stíhať. Pán Fico sa tu prezentuje ako vrchný policajt, ako vrchný gestapák, ako vrchný prokurátor. Pán Fico ako predseda vlády nemá v ústavných právomociach, ani podľa Ústavy SR, ani podľa kompetenčného zákona, právo určovať orgánom činným v trestnom konaní: ‚toto budete stíhať‘, ‚toto nebudete stíhať‘. Ale pán Fico toto v praxi robí.

A mainstreamové, sorošovské, médiá to vôbec nekritizujú. Veď tu platí systém ‚ex offo‘. Prokurátor, keď zistí, že bol spáchaný trestný čin, je povinný začať. Na to nepotrebuje výzvu pána Fica. Takisto policajný zbor alebo prezident policajného zboru. Pán Fico len ukazuje, že takýmito praktikami on určuje orgánom činným v trestnom konaní: ‚Toto bude stíhať, lebo som to povedal ja, ale nedovoľte stíhať kriminalitu a vysoké korupčné škandály v kauze Bašternák alebo v kauze Váhostav.‘ Veď si zoberte, v kauze Váhostav, tam sú chudáci, nezaplatené firmy, chudáci stavbári, ktorí majú nezaplatené faktúry. Dodali prácu, dodali materiál, a ten istý Váhostav, za ktorým sú oligarchovia zo SMER-u, teraz získava normálne štátne zákazky. Súťaží, podieľa sa na štátnych zákazkách, a títo chudáci nedostali peniaze. A pán Fico nevyzýva orgány činné v trestnom konaní: ‚Stíhajte túto super korupciu, tento super podvod!‘ Pán Fico sa už tuná prezentoval ako deštruktor právneho štátu, pretože predložil právny projekt na zrušenie amnestie, čo je skutočne projekt, ktorý aj v parlamente prešiel, a zavádza retroaktivitu. Predtým ešte do trestného zákona odobril prezumpciu viny. Čiže on je architektom rozkladu právneho štátu. Pán Fico práve týmito krokmi výrazným spôsobom prehlbuje priepasť medzi ústavnosťou a zákonnosťou, ktorá tu už neplatí; a medzi spravodlivosťou v slovenských pomeroch.

To je skutočne katastrofa, že toto robí premiér Slovenskej republiky.

To je štádium, kedy ľudia potom samozrejme, že nemôžu veriť v spravodlivosť, keď vidia, že pán Fico na Slavíne určuje, kto bude stíhaný, kto nebude stíhaný.

A tí ľudia, ktorí si dovolia len pomenovať tieto problémy v spoločnosti, ktorí si dovolia pomenovať, aká je tu chudoba, kto rozkradol nezaplatené faktúry vo Váhostave, tak tí majú byť podľa pána Fica stíhaní.

Pán Fico nie je súčasťou justičného systému. Ale to praktizoval aj pred voľbami v roku 2016, keď sa postavil do polohy vyšetrovateľa: ‚Máme také dôkazy, máme hentaké dôkazy, tu je potrebné stíhať, tam je potrebné stíhať.‘

Tak potom ako majú ľudia veriť v spravodlivosť. A pán Fico, a jeho vláda, zaviedli policajné previerky na sudcov, zrušenie imunity sudcov, stíhanie sudcov za právny názor, rušenie senátov za právny názor. Zakomponoval do výberových komisií na výber sudcov tretí sektor. Sorošov tretí sektor! To je mimovládka korupčne platená tretím sektorom. A títo ľudia majú vyberať slovenských sudcov. Dokonca sa dostávajú do disciplinárnych senátov. Zoberme si príklad pána Kubinu. Právny odpad. Advokát, ktorý tu obhajuje rozklad právneho štátu, keď hovorí o zrušiteľnosti amnestie, a ten je zvolený do disciplinárneho senátu. A ten, ktorý je skutočne odborne, právne, na minimálnej úrovni, ten má posudzovať rozhodovaciu činnosť sudcov Slovenskej republiky. A zjavne korupčne platený tretím sektorom, mimovládkami, mimovládkami z cudzích štátov.“

Zdroj video záznamu: Štefan Harabin (YouTube).

Vysvetlivky:

aj keď som to tu už raz spomínal… – „tu“ znamená na YouTube kanáli Štefana Harabina v niektorom predošlom videu.

že tam je samozrejme ruský veľvyslanec… – „tam“ znamená, že ruský veľvyslanec sa zúčastňuje na slávnostiach na Slavíne.

Vyšehrad – myslí sa na V4, Vyšehradskú štvorku, spoločenstvo štyroch stredoeurópskych štátov: Slovenska, Česka, Poľska a Maďarska.

Gestapák – v prenesenom význame človek, ktorý sa správa ako člen Gestapa. Gestapo je skrátený výraz pre Geheime Staatspolizei (číta sa: gehajme štátspolicaj), Tajná štátna polícia. Gestapo bola nacistická inštitúcia vytvorená v Nemecku ako nástroj teroru, na prenasledovanie odporcov nacizmu.

Mimovládky, tretí sektor – myslí sa na mimovládne organizácie ako sú občianske združenia, spolky, nadácie, neinvestičné fondy a podobne.

Sorošov tretí sektor – myslí sa na mimovládne organizácie, ktoré sú podozrivé z financovania zo zahraničia. Konkrétne, že ich „verejne“ alebo „tajne“ financuje miliardár George Soros.

Ex offo – z úradnej moci, z úradnej povinnosti, ustanovený prokurátorom alebo stanovené súdom.

SMER – politická strana SMER – sociálna demokracia, ktorej predsedom je Robert Fico.

Archív:

Štefan Harabin: „Kiska a Fico sú najväčší fašisti.“

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

Ján ParadaJán Parada
laik s celoživotným vzdelávaním
Čerpané z:
vlastný zdroj

Súvisiace články:
Odkaz pre fašistu Mazureka (28.06.2020)
Fašistická krysa medzi komunistami (24.06.2020)
Fedor Gál: Kotleba nesmie byť vo vláde (11.02.2020)
O čo ide Filipovi Obradovičovi? (26.01.2020)
Kresťania, katolíci si pestujú v Žakovciach hada na hrudi (23.01.2020)
Ako kotlebovci klamú (23.01.2020)
Budú kotlebovci riešiť aj takýchto „bielych“ asociálov? (21.01.2020)
Komunisti a fašisti spoločne (18.01.2020)
Fico obhajuje fašizmus (05.09.2019)
Fašista v humanistickej organizácii (02.11.2018)
Reakcia ĽS Naše Slovensko na obžalobu Mariana Kotlebu za pomoc chudobným rodinám (30.07.2018)
Prezident Andrej Kiska: V každom jednom z nás je kúsok diabla (28.07.2018)
Kaščák v nepohode (13.07.2018)
Eduard Chmelár – Nie som Žid (29.06.2018)
Prejav poslanca NR SR Mgr. Rastislava Schlosára z politickej strany Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko (22.06.2017)
Kotleba si vytvoril stranu v zálohe (13.06.2017)
Na Slovensku je približne 200 000 fašistov (01.06.2017)
Typickým fašistom je Sulík (30.05.2017)
Prečo je Kotleba pre SaS neprijateľný (14.05.2017)
Predseda vlády Robert Fico povedal: „…Hitler mal dobrý ekonomický program…“ (13.05.2017)
Marian Kotleba podáva trestné oznámenie na Fica kvôli jeho pochvalným slovám o Hitlerovom programe (13.05.2017)
Zvrátené názory Fedora Gála (09.05.2017)
Kristína Blažeková sa bojí slobody a demokracie (13.11.2016)
Fašizmus (01.11.2016)
Špičkový vzdelanec a teológ v očiach historika z Ústavu pamäti národa (21.12.2012)
Kňaz ďakoval bohu za Hitlera (14.09.2011)

Ján Parada, 18. 05. 2017 | Prečítané: 1568 | Rubrika: Polemika o…

Doba slovenská
BILLA
Webhouse.sk
Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Sociálne siete
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
 Re: Kurča na fazuľke
08-08-20 * 12:17
 Re: Moje poznámky
08-08-20 * 09:55
 Re: Kurča na fazuľke
08-08-20 * 09:39
Lipka – diskusné fórum
Lipka
Diskuteri.sk
Diskuteri.sk
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Biblia očami vedy
Biblia očami vedy
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Spotrebiteľská Poradňasc
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore