www.humanisti.sk
www.humanisti.sk
Inzeráty
Predám ochrannú známku s logom
Jedálny lístok
BILLA
Webhouse.sk
Humanistická zbierka
Transparentný účet pre humanistov
Humanisti, už môžete pomáhať aj cez transparentný účet. Pozri: Zbierka na pomoc chudobným.
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVA Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam RomanSlovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.sk
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @661
Počítadlo


Spam poison

Kandidáti na prezidenta Slovenskej republiky

Voľby budú v sobotu 15. marca 2014

Ak v prvom kole ani jeden z kandidátov nezíska nadpolovičnú väčšinu hlasov voličov, druhé kolo volieb sa uskutoční v sobotu 29. marca 2014. V ňom budú o prezidentské kreslo bojovať dvaja kandidáti, ktorí získajú najväčší počet platných hlasov.

Gyula Bárdos

Gyula Bárdos

Narodil sa 15. marca 1958 v Bratislave. Je maďarskej národnosti. Býva v Senci. Je ženatý, má dve deti. V súčasnosti je členom predsedníctva Strany maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja.

Mgr. Jozef Behýl

Jozef Behýl

Narodil sa 13. marca 1957 v Trnave. Je ženatý, má jednu dcéru. V súčasnosti je predsedom dozornej rady občianskeho združenia Občiansky parlament a predsedom Stálej konferencie organizácií tretieho sektora. Má webovú stránku www.jozefbehyl.sk.

JUDr. Ján Čarnogurský

Ján Čarnogurský

Narodil sa 1. januára 1944 v Bratislave. Je ženatý, má štyri deti. Je výraznou osobnosťou Nežnej revolúcie v roku 1989. Založil Kresťanskodemokratické hnutie, z ktorého minulý rok vystúpil. Bol predsedom vlády Slovenskej republiky a ministrom spravodlivosti Slovenskej republiky. Má webovú stránku www.panprezidentcarnogursky.sk.

Doc. JUDr. Robert Fico, CSc.

Robert Fico

Narodil sa 15. septembra 1964 v Topoľčanoch. Je ženatý, má jedného syna. V súčasnosti je predsedom vlády Slovenskej republiky. Má webovú stránku www.fico2014.sk.

Prof. MUDr. Viliam Fischer, CSc., FICS.

Viliam Fischer

Narodil sa 18. septembra 1938 v Bratislave. Je ženatý, má dve dcéry. V súčasnosti je prednostom Kliniky srdcovej chirurgie Národného ústavu srdcových a cievnych chorôb (NÚSCH), a. s., v Bratislave a vedúcim katedry kardiochirurgie na Slovenskej zdravotníckej univerzite (SZU) v Bratislave. Realizoval prvú úspešnú transplantáciu srdca na Slovenska, 20 – 21. marec 1998, z prvých 100 transplantácií srdca (1998 – 2008) prof. Fischer zrealizoval 45. Od roku 1980 realizoval zo svojimi spolupracovníkmi viac ako 5 000 operácií srdca. Vychoval ďalšiu generáciu špičkových kardiochirurgov v NÚSCH, a. s. v Bratislave. Má webovú stránku www.viliamfischer.com.

JUDr. Pavol Hrušovský

Pavol Hrušovský

Narodil sa 9. júna 1952 vo Veľkej Mani v okrese Nové Zámky. Je ženatý, má jedno dieťa. Je bývalý predseda Národnej rady Slovenskej republiky a bývalý predseda Kresťanskodemokratického hnutia. V súčasnosti je poslancom Národnej rady Slovenskej republiky. Má webovú stránku www.volbapravice.sk.

PhDr. Ján Jurišta

Ján Jurišta

Narodil sa 23. augusta 1944 vo Svrčinovci. Je ženatý a má dve deti. V súčasnosti je pracujúci dôchodca. Už niekoľko rokov externe pôsobí na Fakulte managementu UK, kde vyučuje španielčinu a predmet Globálne procesy svetovej ekonomiky. Je kandidátom Komunistickej strany Slovenska.

Ing. Andrej Kiska

Andrej Kiska

Narodil sa 2. februára 1963 v Poprade. Je ženatý, má štyri deti. Je bývalý podnikateľ, zakladateľ spoločností Triangel a Quatro, a spoluzakladateľ nadácie Dobrý Anjel. Má webovú stránku www.andrejkiska.sk.

Milan Kňažko

Milan Kňažko

Narodil sa 28. augusta 1945 v Horných Plachtinciach. Je tretíkrát ženatý a má tri deti. Je výraznou osobnosťou Nežnej revolúcie v roku 1989. Je herec a politik. Bol pri zakladaní viacerých politických strán: VPN (1989), HZDS (1991), Demokratická únia (1994), ktorá vznikla zlúčením dvoch liberálnych politických strán, a napokon SDKÚ v roku 2000. Od januára 2003 do februára 2007 bol generálnym riaditeľom súkromnej TV JOJ. Má webovú stránku www.knazko.sk.

Stanislav Martinčko

Stanislav Martinčko

Narodil sa 11. februára 1952 v Košiciach. Je rozvedený, má jedno dieťa. Má úplne stredoškolské vzdelanie. Doteraz nebol činný v politike, v súčasnosti pracuje ako generálny riaditeľ v súkromnej spoločnosti Kemax s.r.o. Nominovala ho politická strana Koalícia občanov Slovenska.

Prof. RNDr. Milan Melník, DrSc.

Milan Melník

Narodil sa 9. mája 1938 v Košickej Novej Vsi, v rodine drobného roľníka. Je ženatý, má jednu dcéru. Maturoval na Strednej priemyselnej škole chemickej vo Svite. Od roku 1958 žije v Bratislave. Vysokoškolské štúdium absolvoval na Farmaceutickej fakulte UK v Bratislave a skončil ho v roku 1962 absolutóriom s titulom doktor prírodných vied. Na tejto škole zostal po skončení štúdia aj pracovať. Od roku 1972 sa jeho vedecká aj pedagogická práca spája s Katedrou anorganickej chémie FCHPT STU v Bratislave. Od roku 1994 do roku 2004 bol jej vedúcim. V spojení s ňou získal aj tituly PhD. (1973) a DrSc. (1990). Na docentúru (1990) a profesúru (1993) si však musel počkať až do pádu vlády komunistickej strany, pretože ho, ako nestraníka, vždy predbehli členovia komunistickej strany. V súčasnosti pôsobí na Farmaceutickej fakulte UK v Bratislave a prednáša tiež na Vysokej škole zdravotníctva a sociálnych vecí Sv. Alžbety v Bratislave. Má webovú stránku www.melnik.sk.

Mgr. Helena Mezenská

Helena Mezenská

Narodila sa 3. októbra 1973. V súčasnosti je poslankyňa Národnej rady Slovenskej republiky za stranu OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti. Je tiež predsedníčka občianskeho združenia OMBUDSPOT, Združenia na ochranu práv spotrebiteľov v Poprade. Je jediná žena medzi kandidátmi. Má webovú stránku www.helenamezenska.sk.

MUDr. Peter Osuský, PhD.

Peter OsuskýNarodil sa 11. októbra 1953. Je ženatý a má štyri deti. V súčasnosti je poslancom Národnej rady Slovenskej republiky za stranu Sloboda a Solidarita. Predtým bol poslancom NR SR za stranu MOST – HÍD. Bol aj predsedom Demokratickej strany, a podpredsedom a zakladajúcim členom Občianskej konzervatívnej strany. Má webovú stránku www.peterosusky.sk.

29. januára 2014 sa Peter Osuský vzdal kandidatúry.

Doc. JUDr. Radoslav Procházka, PhD. J.S.D.

Radoslav Procházka

Narodil sa 31. marca 1972 v Bratislave. Je ženatý, má dve deti, syna a dcéru. V súčasnosti je poslancom Národnej rady Slovenskej republiky. Kandidoval za Kresťanskodemokratické hnutie, avšak od februára 2013 nie je členom KDH. Má webovú stránku www.rado2014.sk.

JUDr. Jozef Šimko

Jozef Šimko

Narodil sa 22. januára 1951 v Rimavskej Sobote. Je rozvedený, má dve deti. V súčasnosti je primátorom mesta Rimavská Sobota. Do volieb ho nominovala Strana Moderného Slovenska. Má webovú stránku www.prezidentsimko.sk.

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

redakcia
Portálu mladých humanistov
Čerpané z:
vlastný zdroj

Komu dáte svoj hlas?

Gyula Bárdos (Počet hlasov: 54)
(10.67 %)

Jozef Behýl (Počet hlasov: 26)
(5.14 %)

Ján Čarnogurský (Počet hlasov: 16)
(3.16 %)

Robert Fico (Počet hlasov: 40)
(7.91 %)

Viliam Fischer (Počet hlasov: 20)
(3.95 %)

Pavol Hrušovský (Počet hlasov: 27)
(5.34 %)

Ján Jurišta (Počet hlasov: 74)
(14.62 %)

Andrej Kiska (Počet hlasov: 51)
(10.08 %)

Milan Kňažko (Počet hlasov: 42)
(8.30 %)

Stanislav Martinčko (Počet hlasov: 10)
(1.98 %)

Milan Melník (Počet hlasov: 17)
(3.36 %)

Helena Mezenská (Počet hlasov: 69)
(13.64 %)

Radoslav Procházka (Počet hlasov: 41)
(8.10 %)

Jozef Šimko (Počet hlasov: 19)
(3.75 %)

Celkom hlasovalo: 506

redakcia, 16. 01. 2014 | Prečítané: 4970 | Rubrika: Polemika o…

Doba slovenská
BILLA
Webhouse.sk
Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Sociálne siete
Anketa
Súhlasíte s finančnou odlukou cirkví od štátu?

Rozhodne áno (701 hl.)
 
Viac áno, ako nie (180 hl.)
 
Viac nie, ako áno (166 hl.)
 
Rozhodne nie (175 hl.)
 

Celkom hlasovalo: 1222
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
 Re: Pokrytectvo
18-09-20 * 15:59
 Re: Trump sa správa ako Hitler
15-09-20 * 10:00
 Ktorí?
15-09-20 * 09:33
Lipka – diskusné fórum
Lipka
Diskuteri.sk
Diskuteri.sk
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Biblia očami vedy
Biblia očami vedy
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Spotrebiteľská Poradňasc
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore