www.humanisti.sk
www.humanisti.sk
Inzeráty
Predám ochrannú známku s logom
Jedálny lístok
Webhouse.sk
Humanistická zbierka
Transparentný účet pre humanistov
Humanisti, už môžete pomáhať aj cez transparentný účet. Pozri: Zbierka na pomoc chudobným.
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVAAteisti Českej republikyVoľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam RomanSlovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.sk
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @845
Počítadlo


Spam poison

Jesenné podujatia Night of Chances

Úspešní Cifrovci aj spomienka na Jána Kuciaka

Predstavte si, že jeden celý večer môžete stráviť v spoločnosti inšpiratívnych ľudí, svetoznámych značiek a nových zážitkov. Podujatie Night of Chances (NOC) už osem rokov prináša pre študentov pracovné skúsenosti, rozoberá najaktuálnejšie témy pod taktovkou odborníkov z praxe a vzdeláva na profesionálnej úrovni. V tomto semestri sa môžu na NOC tešiť študenti z Bratislavy, Brna a Košíc. Nebude to iba o práci! V metropole východu môžu spoznať jedného z najobľúbenejších slovenských moderátorov Sajfu z inej perspektívy. Garde mu budú robiť jeho rovnako, ak nie viac, úspešní bratia. Majú recept na úspech? Prvé podujatie jesene, Night of Chances Business v Bratislave odštartuje 10. októbra vážnejšou témou korupcie, ktorá bude venovaná pamiatke zosnulého novinára Jána Kuciaka a diskutovať bude Zuzana Petková (riaditeľka Nadácie Zastavme korupciu) a Juraj Šeliga (organizátor pochodov).

Traja bratia Cifrovci

Rodinka úspešných: Traja bratia Cifrovci.
Po kliknutí na obrázok sa v novom okne zobrazí v lepšom rozlíšení o rozmeroch 6 024 × 2 835 bodov (≅ 4 MB).

Prvé podujatie jesene, Night of Chances Business v Bratislave odštartuje vážnejšou témou korupcie, ktorá bude venovaná pamiatke zosnulého novinára Jána Kuciaka. Diskutovať bude Zuzana Petková (riaditeľka Nadácie Zastavme korupciu) a Juraj Šeliga (organizátor pochodov).

Rodinka úspešných – aj tak by sme mohli nazvať bratov Cifrovcov. Najznámejší Matej Cifra a.k.a. Sajfa ako úspešný bloger sa už minulý rok so svojím bratom Jánom Cifrom (riaditeľom spoločnosti Websupport) predstavil na jesennej NOC-i. Už vtedy spomínali:

„Škoda, že tu nie je aj náš tretí brat.“

A organizátori sa tejto myšlienky chytili s radosťou. V novembri sa k nim v Košiciach pripojí aj ich ďalší, tiež úspešný brat Tomáš, Investment director CEE v spoločnosti Mitiska REIM, žijúci v Belgicku. Každý z nich dosiahol úspech v inej oblasti, práve preto si ich usporiadatelia NOC-i vybrali pre Košice. NOC v Košiciach sa ponesie v duchu univerzálneho úspechu. Každý si môže nájsť to svoje. Cifrovci budú čerešničkou večera.

Známe a úspešné osobnosti nie sú na týchto akciách žiadnou výnimkou, ale pravidlom. Už v minulosti poctili svojou prítomnosťou na NOC-i aj prezident Slovenskej republiky Andrej Kiska, podnikateľ roka 2017 Michal Weis, zakladateľ Esetu Miroslav Trnka či zakladateľ spoločnosti Sygic Michal Štencl. Študenti najviac oceňujú ľudský prístup a otvorenosť týchto vrcholových manažérov, ako aj príležitosť porozprávať sa s nimi tvárou v tvár.

Študenti budú diskutovať na tému následkov korupcie

Magické 8 podujatie Night of Chances Business v Bratislave naopak prinesie náročnejšiu tému. Desaťtisíce ľudí zasiahli udalosti, ktoré ich uplynulé mesiace vyhnali na námestia. Aké následky môže mať korupcia? Hlavnými diskutérmi 10. októbra budú Zuzana Petková (riaditeľka Nadácie Zastavme korupciu) a Juraj Šeliga (organizátor pochodov Za slušné Slovensko). Príďte sa zamyslieť nad tým, čo môže každý z nás urobiť, aby sme žili v slušnej krajine.

NOC-ovať sa oplatí!

Okrem speeddatingu, 10-minútového rozhovoru s vrcholovým manažérom známej značky, na návštevníkov podujatí čakajú témy ako napríklad blokchain, robotizácia, budúcnosť práce či etický hacking. Vítaní sú aj žiaci stredných škôl. Aj pre nich je v Bratislave pripravená trojhodinová šnúra programov a workshopov, ktoré im môžu priblížiť, ktorým smerom je dobré sa uberať alebo získať prehľad ohľadom príprav na vysokú školu.

„Okrem zaujímavých prednášajúcich a diskutérov na NOC-i môžeš zažiť omnoho viac. Navštív workshopy, ktoré ťa posunú ďalej v zručnostiach, ktoré ovládaš alebo sa chceš naučiť, rozšír si svoj network alebo získaj prax v skvelých spoločnostiach z tvojho odboru. Všetky príležitosti máš počas jedného večera ako na podnose, stačí len prísť!“ prihovára sa k potenciálnym návštevníkom marketingová manažérka Patrícia Žitňáková.

Podujatie Night of chances naberá na popularite. Z obyčajného malého podujatia vznikli celovečerné kariérno-vzdelávacie akcie s afterparty, o ktoré majú záujem stovky študentov vysokých a stredných škôl. Podujatie vyrástlo vďaka svojim úspechom z Bratislavy aj do ďalších miest – Košíc, Brna, Prahy, Londýna a po novom aj Edinburgu. Na NOC-i majú záujem sa prezentovať aj najväčšie zahraničné a slovenské spoločnosti ako Accenture, Adidas, AT&T, ESET, Kaufland, Tatra banka, Telekom, Škoda Auto, Swiss Re a ďalšie.

Podujatie Night of Chances je výnimočné tým, že ide o jedno z mála platených študentských podujatí. Prečo? Organizátori veria, že podujatia toho charakteru, obsahu a kvality, majú za úlohu evokovať istú exkluzivitu a rešpekt voči jeho pridanej hodnote. Zvyšuje sa tým aj záväzok účastníkov prísť na podujatie a vyťažiť z neho maximum.

Lístky na podujatia sa postupne zvyšujú, preto netreba s registráciou váhať. Záujemcovia môžu využiť 30% zľavu na lístky na dole uvedené podujatia. Stačí pri registrácii cez Eventbrite použiť kód „thnxNOC“.

PROGRAM podujatí na zimný semester 2018:

10. 10.NOC Business Bratislava

24. 10.NOC Technology v Brne

7. 11.NOC v Košiciach

O NOC-i:

Podujatie Night of Chances organizuje nezisková organizácia Nexteria. Krédom organizácie je:

„Meníme budúcnosť Slovenska prípravou novej generácie slušných a schopných mladých ľudí.“

Podujatie rastie a rozširuje sa aj do iných miest. Akcie sa už organizovali na Slovensku a v susednom Česku. V školskom roku 2017/2018 NOC zažilo 2 630 študentov, 105 firiem na 6 fakultách v 5 mestách (Bratislava, Košice, Brno, Praha, Londýn). Celkovo mohli zažiť 116 workshopov, 25 odborných prednášok a 37 panelových diskusií, a 30 speeddatingov.

Foto:

Sajfa a Ján Cifra (To najlepšie na koniec)Diskusia s riaditeľmi firiem Adidas, ATT, Tatra banka a…Stánková zóna na Night of Chances

Popis:

  1. Moderátor Sajfa z Fun rádia (Matej Cifra) s bratom Jánom Cifrom, riaditeľom WebSupportu.
  2. Diskusia s riaditeľmi firiem Adidas, AT&T, Tatra banka a Telekom.
  3. Stánková zóna na Night of Chances.

Po kliknutí na fotografie sa v novom okne zobrazia v lepšom rozlíšení o rozmeroch 2 048 × 1 365 bodov. Zdroj foto: Night of Chances.

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

NexteriaNexteria
– sme neziskové združenie ľudí, ktorí veria, že aktívni a vzdelaní ľudia sú kľúčom k zlepšeniu budúcnosti Slovenska
– preto sa venujeme rozvíjaniu mladých ľudí, a to nielen v oblasti budovania schopností a prípravy do praxe, ale aj rozvoja charakteru k morálnemu konaniu
Čerpané z: Nexteria.sk

Nexteria, 26. 09. 2018 | Prečítané: 268 | Rubrika: Veda a spoločnosť

Webhouse.sk
Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Sociálne siete
Anketa
Súhlasíte s trvalým zatvorením obchodov v nedeľu?

Áno (14 hl.)
 
Nie (16 hl.)
 

Celkom hlasovalo: 30
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
 Vidím pohyby
01-06-20 * 05:22
 Chcete vedieť, či ste nervózni?
01-06-20 * 05:19
 Pokrytectvo
21-05-20 * 20:41
Lipka – diskusné fórum
Lipka
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Biblia očami vedy
Biblia očami vedy
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Spotrebiteľská Poradňasc
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore