www.humanisti.sk
Súťaž o knihu
Webhouse.sk
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVAAteisti Českej republiky Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam Roman
Spolupracujeme
Slovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.skdTest
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @489
Počítadlo


Spam poison

Jarné upratovanie

Zberný dvor OLO slúži všetkým Bratislavčanom…

Príchod jari v niektorých domácnostiach začína veľkým upratovaním. Pre mnohých obyvateľov Bratislavy však upratovanie končí za dverami ich vlastných bytov, či domov. Likvidujete starý koberec, skriňu, či pneumatiky z práve prezutého automobilu a neviete kam s tým? Pokiaľ máte záujem využiť zberný dvor spoločnosti OLO, kde je možné uložiť najširšie portfólio komunálneho odpadu v meste, stačí si otvoriť www.olo.sk, kde nájdete všetky potrebné informácie. Nie každý zberný dvor je totiž určený na odoberanie všetkých druhov odpadu a spravidla slúži len jednej mestskej časti.

Každoročne navštívi náš zberný dvor okolo 30 tisíc obyvateľov mesta, ktorí bezplatne uložia cca 10 400 t odpadu, napríklad 1 700 t zeleného odpadu, 4 000 t stavebného odpadu, 3 700 t objemného odpadu (nábytok, koberce) ale aj 100 t chladničiek. Uvedený odpad je následne spracovaný a nekončí pohodený na niektorej čiernej skládke v Bratislave. Odpad nie je možné voľne ukladať na stanovištiach zberných nádob ani vedľa nich. Ak sa svojim rozmerom nezmestí do zbernej nádoby, jedná sa o objemný odpad a ten môže pôvodca odpadu priviesť do zberného dvora.

Do nášho zberného dvora, na Starej Ivanskej ceste 2, je možné priviesť a bezplatne odovzdať bez obmedzenia množstva objemný odpad, elektro odpad, biologicky – rozložiteľný odpad, t. j. záhradný odpad, plasty, papier, sklo, kovy, textílie, batérie a akumulátory. Zberný dvor je možné využiť po celý rok, aj v sobotu od 8.00 do 18.00 h, okrem sviatkov a nedieľ, kedy je prevádzka zatvorená. Nezabudnite si so sebou vziať občiansky preukaz, ktorý potrebujete na preukázanie trvalého pobytu v Bratislave, aby ste sa odpadu zbavili bezplatne. A čo s drobným stavebným odpadom? V rozsahu 1m³ za rok ho môžete bezplatne zanechať na zbernom dvore. Jediným artiklom za ktorého likvidáciu je potrebné zaplatiť poplatok 1 €/ks sú pneumatiky z osobného automobilu, pretože nie sú súčasťou komunálneho odpadu.

Úsek obchodu a marketingu.

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

OLO a.s.
Odvoz a likvidácia odpadu a.s.
Ivanská cesta 22
821 04 Bratislava
Čerpané z: www.olo.sk

OLO, 15. 04. 2014 | Prečítané: 1013 | Rubrika: Veda a spoločnosť

Webhouse.sk

Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Voliči, pozor na Kisku!
Keď klamal v minulosti, bude klamať aj v budúcnosti. Pozri: Kiska povedal: „Nezaložím stranu.“ a Kiska je hanba Slovenska.
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
 Re: Ťažko
03-12-19 * 17:00
 Re: Ťažko
27-11-19 * 19:58
 Re: Je to tak
23-11-19 * 09:44
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore