www.humanisti.sk
www.humanisti.sk
Inzeráty
Predám ochrannú známku s logom
Jedálny lístok
BILLA
Webhouse.sk
Humanistická zbierka
Transparentný účet pre humanistov
Humanisti, už môžete pomáhať aj cez transparentný účet. Pozri: Zbierka na pomoc chudobným.
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVA Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam RomanSlovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.sk
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @710
Počítadlo


Spam poison

ITF Slovakiatour splní cestovateľské sny

Pozývame vás na 18. medzinárodný veľtrh cestovného ruchu ITF Slovakiatour, 19. ročník výstavy Poľovníctvo a oddych, 4. výstavu Wellness a fitness a 9. festival cestovateľských filmov Camera Slovakia!

ITF Slovakiatour

Cestovanie rozširuje naše obzory a pre mnohých ľudí znamená aj splnenie najtajnejších snov a túžob. Dáva nám pocit slobody a dobrodružstva. Zrazu si uvedomíme vlastnú malosť, na svete je toľko historických, prírodných i moderných krás, že za celý život nestihneme vidieť ani zlomok z nich. Cestovanie nám prináša komplexný zážitok – spoznávanie krajín nás obohacuje duchovne, ochutnávanie ich národných kuchýň je zas zážitkom pre chuťové poháriky. Ak už teraz rozmýšľate kam by ste sa vybrali v roku 2012, možno vám pri rozhodovaní napovie najväčší cestovateľský veľtrh na Slovensku ITF Slovakiatour, ktorý už tradične prebieha spolu s veľtrhom gastronómie DANUBIUS GASTRO a súborom špecializovaných výstav. Cestovateľská horúčka vypukne v Inchebe od 19. do 22. januára.

Dátum 19. – 22. 1. 2012
Umiestnenie haly B0, B1, B stred, B2, EXPO ARÉNA
Otváracie hodiny Odborná verejnosť:
štvrtok: 9.00 – 18.00
piatok: 9.00 – 13.00
Verejnosť:
piatok: 13.00 – 18.00
sobota: 9.00 – 18.00
nedeľa: 9.00 – 17.00
Vstupné Odborná verejnosť: 10 €
Verejnosť: základné 5 €, zľavnené 3 €
Parkovné 5 €

Veľtrh ITF Slovakiatour je najdôležitejším veľtrhom cestovného ruchu na Slovensku a patrí medzi najvýznamnejšie podujatia v regióne Strednej Európy. Prináša komplexný pohľad na dovolenky a cestovanie prostredníctvom zúčastnených cestovných kancelárií, domácich a zahraničných regiónov, zahraničných turistických centrál a subjektov poskytujúcich služby cestovného ruchu. Výstava Poľovníctvo a oddych nesie možnosť prezentácie pre firmy, ktoré ponúkajú pre poľovníkov, ale aj milovníkov prírody inšpirácie na trávenie voľného času v prírode. Wellness a Fitness je najväčšou výstavou zameranou na prezentáciu vybavenia wellness a fitness zariadení a na propagáciu zdravého životného štýlu.

Incheba

Spolu s veľtrhom ITF Slovakiatur sa koná aj veľtrh gastronómie Danubius Gastro. Prezentuje ucelenú ponuku pre oblasti gastronómie a hotelierstva od profesionálneho prístrojového vybavenia, cez nábytok, potraviny, nápoje, až po obalové materiály, obchody a reklamu. Kolektívne zastúpení vystavovatelia zo zahraničia ponúkajú ochutnávky národných kulinárskych i nápojových špecialít.

Festival CAMERA Slovakia má za cieľ priblížiť našu planétu širšej verejnosti a informovať o najzaujímavejších slovenských cestách, ktoré sa za posledný rok uskutočnili.

Pod čiarou

Prípravy na 18. ročník veľtrhu ITF Slovakiatour sú v plnom prúde. Dôraz sa kladie na reprezentatívne zastúpenie všetkých typov subjektov cestovného ruchu. Účasť potvrdili všetky regióny Slovenska. Regionálne expozície poskytnú informácie o zaujímavostiach, historických pamiatkach, prírodných krásach a možnostiach ubytovania. Samostatne sa predstavia Malokarpatský región, Beskydy a mestá Nitra, Trnava, Piešťany, Hlohovec, Snina, Červený Kláštor, Oščadnica a Skalica. Posledne menované mesto na Záhorí chce do svojej expozície prilákať čo najviac návštevníkov, aby im ukázalo svoje zaujímavosti. Turisti v Skalici často navštevujú zrekonštruovaný Jezuitský kostol svätého Františka Xaverského, či Baťov kanál, golfisti zavítajú do Golf resort Skalica. Lákadlom je aj gastronómia – tradičná skalická svadobná torta a trdelník. Počas veľtrhu ITF Slovakiatour môžu návštevníci skalickej expozície vyhrať hokejové suveníry s podpisom Žigmunda Pálfyho.

Veľtrhu ITF Slovakiatour sa zúčastnia všetky známe slovenské kúpele: Piešťany, Smrdáky, Dudince, Lúčky, Bardejov, Brusno, Turčianske Teplice, Sklené Teplice, Sliač a Rajecké Teplice. Partnerským regiónom veľtrhu cestovného ruchu je pre rok 2012 je Prešovský samosprávny kraj. Ako čestný hosť svoje krásy a gastronomické špeciality predstaví náš sused Česká republika so samostatne zastúpenými regiónmi Juhomoravský kraj, Moravsko-sliezsky kraj, Východná Morava a Vysočina.

Pre tých, ktorí plánujú cestovať do zahraničia, bude zaujímavá first moment ponuka cestovných kancelárií. Sú však aj ľudia čo radi cestujú „na vlastnú päsť“. Pre nich bude dôležitá sekcia zahraničných prezentácií krajín zastúpených turistickými centrálami. Môžeme sa tešiť na Brazíliu, Cyprus, Českú republiku, Čiernu Horu, Dominikánsku republiku, Egypt, Grécko, Chorvátsko, Izrael, Jamajku, Japonsko, Maďarsko, Poľsko, Rakúsko, Slovensko, Srbsko, Taliansko, Tunis a Turecko. Vôbec po prvýkrát sa na veľtrhu predstaví Namíbia. Veľtrhu dodá kvalitu aktuálne koncipovaný sprievodný program, ktorý aj tento rok zahŕňa prehliadku najzaujímavejších expedícií minulého roka, festival Camera Slovakia.

Medzi slovenskými regiónmi sa budú vynímať expozície výstavy Poľovníctvo a oddych s ukážkami sokoliarstva a poľovníckeho šachu. Wellness a fitness v hale B0 odprezentuje širokú ponuku zariadení a prostriedkov pre zdravý životný štýl s odborným sprievodným programom počas celého trvania podujatia.

Tí, ktorí pri cestovaní, poľovaní, či športovaní vyhladnú, ochutnajú špeciality na súbežnom veľtrhu Danubius Gastro, na ktorom sa prezentujú produkty a služby gastronómie, potravinárstva a hotelierstva. Spojenie veľtrhu cestovania a gastronómie je z hľadiska cielenej návštevnosti správnym rozhodnutím a odborné média ho označujú za najatraktívnejšiu výstavnú kombináciu na Slovensku vôbec. Odbornej verejnosti je vyhradený celý prvý deň konania, teda 19. 1. a 20. 1. do 13.00 h. Potom až do ukončenia 22. januára s radosťou privítame širokú verejnosť.

Stiahni súborSprievodný program (súbor je vo formáte DOC).

Záštita:
Prezident Slovenskej republiky J. E. pán Ivan Gašparovič
Minister dopravy, výstavy a regionálneho rozvoja pán Ján Figeľ

Odborná garancia:
Slovenská agentúra pre cestovný ruch
Slovenská asociácia cestovných kancelárií a agentúr
Zväz hotelov a reštaurácií SR
Združenie miest a obcí Slovenska
Zväz cestovného ruchu Slovenskej republiky

Partnerský región veľtrhu ITF Slovakiatour:
Prešovský samosprávny kraj

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

InchebaIncheba, akciová spoločnosť (v skratke Incheba, a.s.)
– je lídrom na slovenskom trhu výstavníctva a patrí jej popredné miesto v organizovaní výstav a podujatí
– každoročne bránami Incheby prejde za poznaním, obchodom, či zábavou viac ako milión návštevníkov, stretávajú sa tu odborníci zo širokého spektra oblastí, laická verejnosť i známe osobnosti kultúrneho a politického života
Čerpané z: www.incheba.sk

Incheba, 06. 01. 2012 | Prečítané: 2914 | Rubrika: Rubrika pána Rubika

Doba slovenská
BILLA
Webhouse.sk
Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Sociálne siete
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
 Re: Kurča na fazuľke
08-08-20 * 12:17
 Re: Moje poznámky
08-08-20 * 09:55
 Re: Kurča na fazuľke
08-08-20 * 09:39
Lipka – diskusné fórum
Lipka
Diskuteri.sk
Diskuteri.sk
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Biblia očami vedy
Biblia očami vedy
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Spotrebiteľská Poradňasc
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore