www.humanisti.sk
Súťaž o knihu
Webhouse.sk
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVAAteisti Českej republiky Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam Roman
Spolupracujeme
Slovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.skdTest
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @115
Počítadlo


Spam poison

Hudobný festival Punkáči deťom 2011

Piešťany (areál Lodenica) 21. 7. – 24. 7. 2011

Už onedlho sa všetci vidíme na jedinom punk-rockovom benefičnom festivale u nás.

Punkáči deťom otvoria svoje brány už vo štvrtok 21. júla 2011. Aj tento rok sa stretneme v piešťanskej LODENICI, kde vystúpi viac ako 60 kapiel z celého sveta.

K hudobnému programu pridávame okrem dvoch hlavných pódií ešte jedno kryté, kde bude každú noc po skončení hlavných pódií prebiehať ska-reggae párty až do rána. Okrem hudobného zážitku si môžete vyskúšať aj množstvo sprievodných atrakcií. Tento rok sme pre vás pripravili vo FUN ZÓNE rôzne atrakcie ako napríklad vodný futbal, pivné súťaže, stolný futbal, miss punkerka a ďalšie.

V stánku punky dolls si budete môcť zakúpiť aj reklamné predmety festivalu, nájdete tam všetko možné od tričiek, mikín, nášiviek až po krígle s logom festivalu.

Mysleli sme aj na vege jedlo, ktoré sa bude dať zakúpiť v kočovnej čajovni a v hare krishna stánku, kde vám okrem jedla ponúknu aj kúsok svojej hudobnej kultúry. Na festivale bude premietanie krátkych filmov s prednáškami a divadelné predstavenia. Zastúpenie budú mať aj lesoochranári, Sloboda zvierat a Ľudia proti rasizmu. Nezabudli sme ani na šoférov, ktorým bude v areáli k dispozícii alkoholtester.

Využite stále ešte prebiehajúci predpredaj vstupeniek za zvýhodnenú cenu v sieti Ticketportal. Celý organizačný tím sa už teší na vašu účasť.

Zatiaľ potvrdené kapely pre rok 2011 sú:

THE CREEPSHOW (CAN), SKARFACE (FR), THE LURKERS (UK), THE TWINKLES (IT), ARGY BARGY (UK), KLASSE KRIMINALE (IT), BULBULATORS (PL), LENIWIEC (PL), SPEICHELBROIS (D), KITTY IN A CASKET (A), ARGIES (ARG), DIVOKEJ BILL, ALKEHOL, PLEXIS, TLESKAČ, SPS, KONFLIKT, HOUBA, PUNK FLOID, SEX DEVIANTS, LORD ALEX, ZAČIATOK KONCA, STREET SPIRIT, HASIACI, PRÍSTROJ, VOLANT, TOTÁLNI NASAZENÍ, N.V.Ú., ODPAD, NEŽFALEŠ, KARPINA, SPÍNACÍ ŠENDLÍK, HT, THE FIALKY, EX-TIP, PRINCOVIA, KOTÚČE DM, ZAKÁZANÝ OVOCE, DEGRADACE, APPLE JUICE, MALOMOCNOST PRÁZDNOTY, THE LAST DAYS OF JESUS, EDITOR, NEKULTÚRA, HERETIX, STARÉ PUŠKY, PIPES AND PINTS a ďalší.

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

Andrej Siget (sigino)
– konateľ  a zakladateľ  festivalu PUNKÁČI DEŤOM
– vo voľnom čase sa venuje hudbe, cestovaniu, priateľom. Hudba je však jeho najväčším koníčkom. Organizuje koncerty, festivaly, manažuje kapely a pod. Veľmi ho to baví, avšak ho mrzí, že sa týmto koníčkom nedokáže živiť. Rád pomáha ľuďom a ako odmena mu stačí poďakovanie…
Čerpané z: Punkáči deťom

Súvisiace články:
Hudobný festival Punkáči deťom 2010 (06.07.2010)

Andrej Siget, 09. 07. 2011 | Prečítané: 2969 | Rubrika: Rubrika pána Rubika

Webhouse.sk

Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Voliči, pozor na Kisku!
Keď klamal v minulosti, bude klamať aj v budúcnosti. Pozri: Kiska povedal: „Nezaložím stranu.“ a Kiska je hanba Slovenska.
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Anketa Strom roka
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore