www.humanisti.sk
Podporte vydanie zbierky básní
Podporte projekt
Fotografická súťaž Cesta svetla 2018
Súťaž
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVAAteisti Českej republiky Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam Roman
Spolupracujeme
Kochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.sk
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Kultúrny program (Staré Mesto)
Bratislava-Staré Mesto
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @642
Počítadlo


Spam poison

Hlavným hudobným hosťom na VII. Benefičnom plese Hodiny deťom v Kursalone Trenčianske Teplice bude jedinečný Pavol Habera

Verejná zbierka Hodina deťom

VII. Benefičný ples Hodiny deťom

Po kliknutí na obrázok sa v novom okne zobrazí v lepšom rozlíšení o rozmeroch 1 280 × 350 bodov.

Trenčianske Teplice – Paľo Habera sa za roky svojej pôsobnosti na česko-slovenskej hudobnej scéne stal už takmer legendou. Jeho hity, či už sólové, alebo tie, ktoré vydal spoločne so skupinou Team, sú neoddeliteľnou súčasťou populárnej hudby 80. rokov a do dnešného dňa sa tešia obrovskej popularite.

Tento rodák z Brezna síce vyštudoval ekonómiu, ale celý život zasvätil hudbe nielen ako spevák, ale aj ako skladateľ a muzikálový herec. Výraznú popularitu nadobudol v 80. rokoch ako líder skupiny Team, neskôr prostredníctvom sólovej dráhy, ale aj ako kritický porotca v televíznom hudobnom programe Slovensko hľadá Superstar. Repertoár jeho najväčších hitov môžu už v sobotu 3. februára exkluzívne zažiť naživo hostia VII. Benefičného plesu Hodiny deťom.

Vyhlasovateľmi siedmeho ročníka tohto ušľachtilého benefičného projektu sú tak, ako aj po minulé roky Nadácia pre deti Slovenska, agentúra SpicyBrown a Kursalon Trenčianske Teplice.

Cieľom tohto plesu je vyzbierať čo najvyššiu čiastku do verejnej zbierky Hodina deťom, ktorú už takmer dvadsať rokov realizuje Nadácia pre deti Slovenska, a zároveň samozrejme priniesť všetkým hosťom krásny a jedinečný zážitok z podujatia. Okrem hlavnej hviezdy Paľa Haberu sa na plese predstaví hudobná skupina Anabel Band, DJ Matúš Škorvánek a tanečná skupina CreDance.

Podujatie moderujú Lenka Šóošová a Roman Juraško.

Nadácia pre deti Slovenska je jedna z najväčších mimovládnych neziskových organizácií s celoslovenskou pôsobnosťou so zameraním na pomoc deťom a mladým ľuďom, ktorí sa ocitnú v najrôznejších životných situáciách. Ples organizuje fullservisová eventová agentúra SpicyBrown vo svojich priestoroch Kursalon Trenčianske Teplice. Výťažok z podujatia je venovaný Nadácii pre deti Slovenska.

Vstupenky sú dostupné v sieti Ticketportal.sk, alebo priamo v reštaurácii Kursalon Trenčianske Teplice.

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

NDSNadácia pre deti Slovenska
– je jedna z najväčších mimovládnych neziskových organizácií s celoslovenskou pôsobnosťou so zameraním na pomoc deťom a mladým ľuďom, ktorí sa ocitnú v najrôznejších životných situáciách
Čerpané z: www.nds.sk

Nadácia pre deti Slovenska, 29. 01. 2018 | Prečítané: 190 | Rubrika: Kto sú humanisti?

Zbierka na ochranu humanistov
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasle­dovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Nová zbierka na ochranu humanistov vo svete.
HELP US PROTECT HUMANISTS AT RISK
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
 Hanba!
17-09-18 * 15:25
 Bol s nimi
17-09-18 * 15:24
 Boh sa neutopil
16-09-18 * 21:44
Brajti
The Brights
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore