www.humanisti.sk
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVAAteisti Českej republiky Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam Roman
Spolupracujeme
Kochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.sk
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Kultúrny program (Staré Mesto)
Bratislava-Staré Mesto
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @568
Počítadlo


Spam poison

Hlasovanie v 3. ročníku fotografickej súťaže Do práce na bicykli stále pokračuje

Súťažiaci v troch kategóriách zabojujú o ceny

Od mája prebieha 3. ročník fotografickej súťaže Do práce na bicykli, ktorú organizuje Nadácia Ekopolis. Svoje fotografie môžete posielať ešte do konca mesiaca máj na e-mail fotoekopolis@gmail.com. Tie sprístupnime hlasovaniu verejnosti na Facebooku. Zároveň môžete svoje fotky uverejňovať aj na sociálnej sieti Instagram s označením #dopracenabicykli a @nadaciaekopolis. Hlasovanie za najlepšie fotky bude pokračovať aj v júni.

Bicykel GT (BikeShop.sk)

Po kliknutí na fotografiu sa v novom okne zobrazí v lepšom rozlíšení o rozmeroch 1 000 × 500 bodov.

Fotografická súťaž je súčasťou 5. ročníka kampane Do práce na bicykli, ktorej cieľom je zvyšovanie povedomia o bicykli ako dopravnom prostriedku a tým podporiť rozvoj nemotorovej dopravy – predovšetkým tej cyklistickej. Zapojené samosprávy a firmy tiež motivujú svojich zamestnancov, aby využívali tento spôsob na každodenné dochádzanie do práce.

Uzávierka prijímania fotografií je 30. mája 2018. Zatiaľ prišlo veľké množstvo zaujímavých fotografií, ktoré sú uverejnené na oficiálnej stránke súťaže Do práce na bicykli, ako aj na facebookovej stránke Nadácie Ekopolis, kde je možné hlasovať. Súťaží sa v troch kategóriách – Instagram cena s najväčším počtom „srdiečok“, Facebook fotka s najväčším počtom „like“ a cena Nadácie Ekopolis.

Súťažiaci všetkých troch kategórií zabojujú o ceny, ktorými sú poukážky na nákup v hodnote 100 € v cyklistickom e-shope www.bikeshop.sk.

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

EkopolisNadácia Ekopolis
– víziou nadácie je vyspelá občianska spoločnosť, v ktorej si ľudia uvedomujú svoju zodpovednosť za jej vývoj a za stav životného prostredia. Spoločnosť, v ktorej majú občania záujem zapájať sa do správy vecí verejných, majú odvahu zaujať kritický postoj a záleží im na tom, aby rozvoj našej spoločnosti nebol na úkor budúcich generácií.
– Nadácia Ekopolis je členom medzinárodného konzorcia Environmental Partnership Association, spájajúcom nadácie v Bulharsku, Česku, Maďarsku, Poľsku a Rumunsku.
Čerpané z: www.ekopolis.sk

Nadácia Ekopolis, 29. 05. 2018 | Prečítané: 52 | Rubrika: Súťaže

Zbierka na ochranu humanistov
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasle­dovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Globálna kampaň na ochranu humanistov.
HELP US PROTECT HUMANISTS AT RISK
Anketa
Čítali ste knihu Zakázané ovocie – Etika humanizmu, ktorú napísal Paul Kurtz?

Áno (467 hl.)
 
Nie (334 hl.)
 

Celkom hlasovalo: 801
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
 RE: Utečenecká kríza
24-06-18 * 06:41
 Re: Zbytočne
22-06-18 * 17:37
 Zbytočne
22-06-18 * 02:56
Lipka – diskusné fórum
Lipka
Brajti
The Brights
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore