www.humanisti.sk
Súťaž o knihu
Webhouse.sk
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVAAteisti Českej republiky Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam Roman
Spolupracujeme
Slovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.skdTest
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @862
Počítadlo


Spam poison

HAVEL & PARTNERS uspela v slovenskej súťaži a potvrdila najlepšie celkové výsledky za všetky ročníky súťaže v Česku a na Slovensku

Rating veľmi odporúčaná alebo odporúčaná kancelária získala v ôsmich odborných kategóriách

Po mimoriadnom úspechu v ostatnom ročníku českej súťaže Právnická firma roka zabodovala najväčšia česko-slovenská advokátska kancelária HAVEL & PARTNERS tiež v tomto ročníku tejto súťaže na Slovensku. Rating veľmi odporúčaná alebo odporúčaná kancelária získala v ôsmich odborných kategóriách. Podľa súčtu nominácií a titulov za všetky doterajšie ročníky súťaže Právnická firma roka prebiehajúce v Česku a na Slovensku tak zostáva HAVEL & PARTNERS naďalej najúspešnejšou a najkomplexnejšou advokátskou kanceláriou v oboch krajinách.

Právnická firma roka

Po kliknutí na obrázok sa v novom okne zobrazí v lepšom rozlíšení o rozmeroch 560 × 344 bodov.

Podľa výsledkov je HAVEL & PARTNERS na Slovensku veľmi odporúčanou kanceláriou v kategóriách developerské projekty a nehnuteľnosti, telekomunikácie a právo informačných technológií, verejné obstarávanie, daňové právo a hospodárska súťaž. V kategóriách právo obchodných spoločností, reštrukturalizácia a insolvencia a fúzie a akvizície sa HAVEL & PARTNERS umiestnila medzi odporúčanými kanceláriami.

„Tieto výsledky sú ďalším dokladom našej všestrannosti a výnimočnej kvality všetkých špecializovaných tímov, ktoré spolu kooperujú v rámci všetkých našich kancelárií v Česku a na Slovensku. Postavenie bratislavskej kancelárie na slovenskom právnom trhu chceme naďalej posilňovať. Na Slovensku sme sa vďaka reštrukturalizácii a personálnemu posilneniu vrátili vlani k hospodárskemu rastu. Kanceláriu sme tiež presunuli do reprezentatívnych priestorov nového business centra v atraktívnej štvrti Zuckermandel pod Bratislavským hradom,“ hovorí riadiaci partner kancelárie Jaroslav Havel.

Právnická firma roka je odborná súťaž hodnotiaca právny servis firiem pôsobiacich na území Česka a Slovenska. Prvýkrát bola vyhlásená v Česku v roku 2008, od roku 2013 prebieha aj na Slovensku. Podľa historických výsledkov všetkých doterajších ročníkov súťaže je HAVEL & PARTNERS podľa súčtu všetkých nominácií a titulov najúspešnejšou a najkomplexnejšou advokátskou kanceláriou v oboch krajinách. Výsledky slovenského ročníka 2018 vyhlásili 10. 4. 2018 v Bratislave jej usporiadatelia – týždenník TREND a spoločnosť EPRAVO.SK.

Pod čiarou

Advokátska kancelária HAVEL & PARTNERS s kanceláriami v Prahe, Brne, Ostrave a Bratislave je s tímom takmer 200 právnikov, viac ako 100 advokátov a 500 spolupracovníkov, vrátane zamestnancov spolupracujúcej inkasnej agentúry Cash Collectors, najväčšou česko-slovenskou nezávislou právnickou firmou v strednej Európe. Medzi našich klientov patria najmä veľké medzinárodné spoločnosti, najvýznamnejšie české a slovenské spoločnosti, vrátane strategických štátnych podnikov a orgánov verejnej správy, ale aj stredné podniky, individuálni podnikatelia a investori. Je medzi nimi aj približne 70 z 500 najväčších svetových spoločností podľa publikácie Fortune 500 a takmer 50 spoločností zaradených do rebríčka najväčších českých spoločností Czech Top 100. Kancelária má v súčasnej dobe viac ako 1 000 klientov. Máme najkomplexnejšiu medzinárodnú podporu dostupnú pre české a slovenské advokátske kancelárie. Poskytujeme právne poradenstvo v 12 svetových jazykoch vo viac ako 80 krajinách sveta. Až 70 % našich prípadov obsahuje medzinárodný prvok. Úzko spolupracujeme s poprednými medzinárodnými právnickými firmami v Európe, Ázii, Severnej Amerike, Afrike i Austrálii. Naši klienti majú vďaka tomu prístup k medzinárodným aj lokálnym znalostiam a odbornosti prostredníctvom viac ako 30 tisíc právnikov v približne 160 krajinách sveta. HAVEL & PARTNERS je najúspešnejšou kanceláriou s najkomplexnejšími službami v Česku aj na Slovensku podľa celkového súčtu všetkých nominácií a titulov v rámci doterajších ročníkov súťaže Právnická firma roka. Kancelária získala už druhýkrát hlavné ocenenie Právnická firma roka pre domácu kanceláriu (2015, 2017) a je držiteľom ceny Právnická firma roka za najlepšie klientske služby (2015 – 2016). Najlepšou právnickou firmou v Česku bola kancelária opakovane vyhlásená medzinárodnou ratingovou agentúrou Who's Who Legal, a to celkom šesťkrát za ostatných sedem rokov. Kancelária HAVEL & PARTNERS takisto získala globálne klientske prvenstvo. Vďaka prestížnemu oceneniu Client Choice Awards vyhlasovanému agentúrou International Law Office je klientmi najlepšie hodnotenou firmou v Česku. V oblasti fúzií a akvizícií je HAVEL & PARTNERS najlepšou právnickou firmou v Česku a na Slovensku vďaka globálnemu oceneniu Corporate INTL (2016). V Česku drží od roku 2009 prvenstvo v počte realizovaných transakcií podľa medzinárodných agentúr Mergermarket, EMIS DealWatch a Thomson Reuters. Na Slovensku získala za fúzie a akvizície ocenenie Právnická firma roka (2015) a šesťkrát po sebe tiež prestížnu globálnu cenu M&A Today Awards (2013 – 2018).

HAVEL & PARTNERS

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

Jana TrebulováJana Trebulová
Vyštudovala žurnalistiku v Nitre a neskôr pracovala pre najväčšie denníky na Slovensku. Najdlhšie pôsobila ako ekonomická reportérka v denníku SME. Do PR sféry sa dostala v roku 2018, v AMI Communications je na pozícii Media Content Specialist.
Čerpané z: www.amic.sk

Jana Trebulová, 22. 04. 2018 | Prečítané: 244 | Rubrika: Súťaže

Webhouse.sk

Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Voliči, pozor na Kisku!
Keď klamal v minulosti, bude klamať aj v budúcnosti. Pozri: Kiska povedal: „Nezaložím stranu.“ a Kiska je hanba Slovenska.
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Anketa Strom roka
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore