www.humanisti.sk
Súťaž o knihu
Webhouse.sk
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVAAteisti Českej republiky Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam Roman
Spolupracujeme
Slovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.skdTest
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @178
Počítadlo


Spam poison

Hands off Syria

Protestné zhromaždenie

Sme za ukončenie násilia a za mier v Sýrii. Pridajte sa k nášmu protestu 19. 10. 2012 (piatok) o 16.00 h, Bratislava, námestie SNP.

Výzva sekretariátu ÚV KSS k vojne v Sýrii.

Hands off Syria

Po kliknutí na plagát sa zobrazí vo vyššom rozlíšení o veľkosti 2 480 × 3 508 bodov.

KSS vyzýva MZV SR a vládu SR, aby reálne zhodnotili situáciu a zabránili zapojeniu Slovenskej republiku do vojny. Iracká a Afganská vojna sú jasným príkladom nebezpečnej a katastrofálnej politiky vtedajšej slovenskej garnitúry, ktorá nás v minulosti vtiahla do vojny v záujme iných cudzích mocností.

Vyhlásenie sekretariátu ÚV KSS k vojne v Sýrii

Mraky vojny sa zhromažďujú.

Progresívne sily sú vyzvané na boj proti vojne, nie v nej!

Vyhlásenie sekretariátu ÚV KSS k vojne v SýriiVývoj vo východnej časti Stredomoria a širšieho regiónu je obzvlášť nebezpečný po tom, ako vládna garnitúra v Turecku vyhlásila vojnu Sýrii, ktorá je zvrchovaným členom medzinárodného spoločenstva.

Vývoj na Blízkom východe a v širšom regióne je obzvlášť nebezpečný z dôvodu chamtivého imperialistického plánu, zameraného na rozšírenie činnosti, vplyvu a ziskov veľkých korporácii z členských krajín EÚ a USA, na úkor krajín na Blízkom východe, v severnej Afrike a v Perzskom zálive. Nemenej dôležitý je faktor súperenia veľmoci o nadobúdanie geostrategických výhod a prvenstva v imperialistickej pyramíde.

Komunistická strana Slovenska zdôrazňuje, že Sýrska kríza je vnútornou záležitosťou tejto krajiny. Naša strana v tejto chvíli upozorňuje na najdôležitejší prvok súčasnej situácie, a tým je v tomto momente nepredvidateľnosť dôsledkov imperialistickej vojny a podobných zásahov v uvedenej oblasti, za účasti Slovenskej republiky, ako člena severoatlantickej aliancie NATO.

KSS vyzýva MZV SR a vládu SR aby reálne zhodnotili situáciu a zabránili zapojeniu Slovenskej republiku do vojny. Iracká a Afganská vojna sú jasným príkladom nebezpečnej a katastrofálnej politiky vtedajšej slovenskej garnitúry, ktorá nás v minulosti vtiahla do vojny v zaujme iných cudzích mocnosti.

Vyzývame slovenskú verejnosť k prejaveniu solidarity so Sýriou, ktorá je obeťou sprisahania reakčných a imperialistických síl, ktoré podporujú ozbrojené gangy teroristov za účelom destabilizácie tejto krajiny a zvrhnutia jej právoplatne zvolených predstaviteľov.

Za mier a stabilitu vo svete! Za pravdu a spravodlivosť.

Sekretariát ÚV KSS

Bratislava 5. 10. 2012

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

KSS
Komunistická strana Slovenska
Ústredný výbor
Hattalova ul. 12A
831 03 Bratislava
Čerpané z: KSS.sk a Vyhlásenia a stanoviská

KSS, 16. 10. 2012 | Prečítané: 1767 | Rubrika: Polemika o…

Webhouse.sk

Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Voliči, pozor na Kisku!
Keď klamal v minulosti, bude klamať aj v budúcnosti. Pozri: Kiska povedal: „Nezaložím stranu.“ a Kiska je hanba Slovenska.
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
 Re: Ťažko
20-10-19 * 11:22
 Re: Z toho miesta
20-10-19 * 11:03
 Ťažko
17-10-19 * 23:21
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore