www.humanisti.sk
www.humanisti.sk
Inzeráty
Predám ochrannú známku s logom
Jedálny lístok
BILLA
Webhouse.sk
Humanistická zbierka
Transparentný účet pre humanistov
Humanisti, už môžete pomáhať aj cez transparentný účet. Pozri: Zbierka na pomoc chudobným.
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVA Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam RomanSlovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.sk
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @083
Počítadlo


Spam poison

Hanba prezidentovi Kiskovi

Andrej Kiska klamal, keď táral, že je prezidentom všetkých občanov

Nie je! Dokázal to hneď po voľbách do NR SR, ktoré sa uskutočnili 5. marca 2016. Na rokovania o zostavení novej vlády pozval predsedov zvolených politických strán okrem predsedu strany Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko (ĽS Naše Slovensko) Mariana Kotlebu.

Kiska je falošný človek. Najlepšie ho zrejme pozná jeho manželka. Možno aj preto sa rozhodla, že nebude „prvou dámou“. Neukazuje sa verejne po boku Andreja Kisku tak, ako to bolo zvykom u predošlých prezidentov. Čo ak len trpko trpí, že jej manžel sa stal prezidentom? Čo už!

Len tak ďalej! Vážení politici! Predvádzajte sa, ukazujte svoju falošnú tvár občanom. A raz to „povestné vrece zemiakov“, čiže Kotleba, povalí celú oligarchickú garnitúru.

Neviem pochopiť, na čo sa hrá „pán prezident“. Keď neraz pred prezidentskými voľbami povedal, že chce byť prezidentom všetkých občanov, tak čo teraz robí zo seba hlupáka? Ignoruje hlas 209 779 občanov. Ignoruje vyše 8 % občanov Slovenskej republiky!!!

Akože „prezident všetkých občanov“ pozval Borisa Kollára, predsedu strany SME RODINA – Boris Kollár. Táto strana získala len 172 860 hlasov, čo je 6,62 %. Pozval predsedu strany MOST – HÍD Bélu Bugára. Strana MOST – HÍD sa tiež s 169 593 hlasmi, čo je 6,50 %, dostala do parlamentu. A dokonca pozval aj predsedu strany #SIEŤ Radoslava Procházku. Pritom strana #SIEŤ sa dostala do parlamentu len tak tak, s dôverou od 146 205 občanov, čo je biednych 5,60 %.

Takáto namyslenosť u prezidenta neveští nič dobré. Len sa zbytočne obrovský počet ľudí rozčúli nad nezmyselným správaním prezidenta Andreja Kisku.

Keby som bol prezident, pozval by som všetkých predsedov strán, ktoré získali dôveru od voličov a dostali sa do parlamentu. Diskutovať sa dá aj s empatiou, aj vecne. Ale na toto ešte tento „pán prezident“ nedozrel. Nie je čas hrať o fazuľky.

Prezident Andrej Kiska povedal:

„Na záver chcem povedať, že dúfam, že sú si všetky politické strany vedomé toho, čo nám odkázali voliči. Osobne si myslím, že už nejaký čas a vo viacerých voľbách po sebe odkazujú, že potrebujeme u nás dramaticky zvýšiť dôveru občanov v štát. Myslím, že tento raz to voliči odkázali tak nahlas a tak zreteľne, že sa to nedá prepočuť.“

Nielen oligarchické politické strany, ktoré doteraz pôsobili v parlamente, majú si byť vedomé toho, čo im odkázali voliči, ale aj sám prezident Kiska by sa mal spamätať a uvedomiť si, že je prezidentom všetkých občanov. Teda mal by byť! Ak by mal charakter.

Kiska správne poznamenal, že „tento raz to voliči odkázali“ pokryteckým politikom poriadne „nahlas a tak zreteľne, že sa to nedá prepočuť“, len sám Kiska ostal hluchý ako peň. Raz bude Kiska povestným osamoteným kolom v plote.

Mrzí ma, ako sa Kiska vyfarbil. No ale ako môžu voliči seriózne voliť, keď pred voľbami vám politik motá med popod fúzy, sľubuje hory a doly, a keď sa dostane ku korytu, tak zabudne na svoje sladké rečičky o tom, aký to bude „prezident pre všetkých občanov“. Zrejme pod výrazom „všetci“ má na mysli takmer všetkých občanov okrem 209 779 občanov, ktorí volili inak, ako sa Kiskovi snívalo.

Dúfam, že sa raz prezident prebudí!!!

Je najvyšší čas. Vnímajte, čitatelia, moje ďalšie slová ako prejav hnevu. Dúfam, že neurazím tých, ktorí si vážia štátnu hymnu Slovenskej republiky. Aj ja si ju vážim!

Ten Kiska náš
posiaľ tvrdo spal.
Ale blesky hromu
vzbudzujú ho k tomu,
aby sa prebral.

Ten Kiska „náš“ s oligarchickou garnitúrou. Prezident aj s celou oligarchiou potrebujú dramaticky zvýšiť dôveru občanov v štát. Alebo ich voliči pošlú na politické smetisko.

Archív:

Kiska: Potrebujeme dramaticky zvýšiť dôveru občanov v štát

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

Ján ParadaJán Parada
laik s celoživotným vzdelávaním
Čerpané z:
vlastný zdroj

Ján Parada, 07. 03. 2016 | Prečítané: 899 | Rubrika: Polemika o…

Doba slovenská
BILLA
Webhouse.sk
Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Sociálne siete
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
 Re: Paradox kapitalizmu
06-08-20 * 18:46
 Re: Tomáš Profant
06-08-20 * 18:14
 Re: Paradox kapitalizmu
06-08-20 * 18:14
Lipka – diskusné fórum
Lipka
Diskuteri.sk
Diskuteri.sk
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Biblia očami vedy
Biblia očami vedy
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Spotrebiteľská Poradňasc
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore