www.humanisti.sk
Súťaž o knihu
Webhouse.sk
Podporujeme
Spoločnosť PrometheusEthos – občianske združenie so zameraním na etiku, humanizmus a sekularizmusHumanisti Slovenska – občianske združenieZošity humanistovVladislav Marušic – ALTERNATÍVAAteisti Českej republiky Voľná myšlienka v ČeskuThe BrightsAdam Roman
Spolupracujeme
Slovenské súťaže.skNAJsúťaže.skeSúťaže.skKochlear.czÚnia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaEurobabička Českej a Slovenskej republikyHoax.skdTest
Iné médiá
Adresa redakcie
e-mailová adresa redakcie
Internetový čas
Internet time: @544
Počítadlo


Spam poison

Hľadáme najlepších učiteľov do našich škôl

Všetky pracovné miesta v školstve budú oddnes na jednom mieste

Minister školstva, vedy, výskumu a športu Juraj Draxler s generálnou riaditeľkou spoločnosti Profesia, spol. s r.o. Ivanou Molnárovou podpísali Memorandum o spolupráci pri obsadzovaní pracovných miest v školstve.

Podpísaním spolupráce sa implementuje stránka www.edujobs.sk z dielne spoločnosti Profesia do domovskej internetovej stránky Ministerstva školstva, ktorá dnes slúži ako hlavný zdroj informácií o nových pracovných miestach na školách. Školy môžu bezplatne zverejňovať svoje ponuky práce a tieto sa automaticky objavia nielen na stránke ministerstva školstva, na portáli edujobs.sk, ale aj na najväčšom slovenskom pracovnom portáli Profesia.sk.

Vďaka spoločnej iniciatíve sa školám zjednoduší zverejňovanie voľných pracovných miest v školstve a sprehľadní sa obsadzovanie dostupných pracovných miestach v školstve.

„Ministerstvo sa rozhodlo nasadiť túto iniciatívu ako príklad efektívneho projektu verejnosúkromného partnerstva. Náš partner sa zaviazal poskytovať službu bezplatne pre všetky materské, základné a stredné školy na Slovensku zapísané do siete škôl a všetky školské zariadenia,“ uviedol minister školstva Juraj Draxler.

Edujobs.sk vznikol 1. júna 2013 s cieľom zjednodušiť a stransparentniť proces zverejňovania voľných pracovných ponúk v školstve.

„Našou snahou bolo pretaviť 17-ročné skúsenosti s hľadaním zamestnancov a poskytnúť školám moderný a bezplatný nástroj na vyhľadávanie nových kolegov. Všetci chceme pre naše deti čo najlepšie vzdelanie, ktoré v nemalej miere závisí aj od kvalitných učiteľov,“ povedala Ivana Molnárová, CEO Profesia, spol. s r.o. „Ak chceme do škôl pritiahnuť najkvalitnejších učiteľov, nemôžeme ich odradiť komplikovaným vyhľadávaním práce,“ dodáva.

Všetky pracovné ponuky pre pedagogických aj nepedagogických pracovníkov zverejnené na Edujobs.sk sa automaticky zverejnia aj na najväčšom pracovnom portáli Profesia.sk a na ďalších partnerských stránkach s mesačnou návštevnosťou vyše milión unikátnych návštevníkov.

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu sa rozhodlo pre partnerstvo s edujobs.sk aj kvôli získavaniu dátových informácií. Systém online výberového procesu cez jednotný portál poskytne cenné analytické informácie o skutočnom záujme o učiteľské povolanie a o kariéru v školstve, keďže centralizuje všetky ponuky zo škôl z celého Slovenska.

Školy majú možnosť pridať voľné pracovné miesto priamo zo stránky www.minedu.sk.

Chcete sa vyjadriť? Využite diskusné fórum.

Štátny znakMinisterstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky (MŠVVŠ SR)
Stromová 1
813 30 Bratislava
Čerpané z: www.minedu.sk

MŠVVŠ SR, 13. 01. 2015 | Prečítané: 623 | Rubrika: Veda a spoločnosť

Webhouse.sk

Webhouse

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!

Iné médiá
Zbierka na ochranu humanistov vo svete
Humanists International crowd-funds for persecuted humanists
Pomôžte humanistom vo svete! Mnohí čelia prenasledovaniu, mučeniu a trestu smrti za svoje presvedčenie. Pozri: Zbierka na ochranu humanistov vo svete.
Anketa
Aký je váš názor pri zániku mandátu poslanca NR SR ohľadom odstupného, ak bol právoplatne odsúdený za trestný čin?


Celkom hlasovalo: 24
Voliči, pozor na Kisku!
Keď klamal v minulosti, bude klamať aj v budúcnosti. Pozri: Kiska povedal: „Nezaložím stranu.“ a Kiska je hanba Slovenska.
Etická výchova
Ako by mala vyzerať etická výchova — alternatíva nábo­ženskej výchovy pre deti bez vyznania? Aký je váš názor?
Nové vo fóre
Brajti
The Brights
K teórii a praxi humanistickej výchovy
K teórii a praxi humanistickej výchovy
Kniha
Sumeri
Dobré knihy
Kniha Zakázané ovocie – Etika humanizmuKniha Nemnožme sa!Thomas Paine – Vek rozumu
Sčítanie ľudí bez náboženského vyznania
Atheist Census
Podporte útulok pre zvieratká
Podporte útulok pre zvieratká v Humennom
Anketa Strom roka
Vytvorené v redakčnom systéme phpRS © Jiří Lukáš | RSS | Návrat hore